فصل اول Runaways

شش کاراکتر پوستر جدید از سریال Marvel’s Runaways (ﻓﺮﺍﺭﯼها)

کاراکتر پوسترهای جدید سریال علمی-تخیلی Runaways خبر از تواناهایی اعضای ابرتیم جدید مارول می دهد. سریال های مارول تاکنون فقط یا روی آنتن شبکه ABC رفته اند یا اینکه Netflix اقدام به تولید و انتشار آنها کرده است، اما Runaways قرار است سنت شکنی کند و اولین سریال مارول در Hulu باشد. این سریال تماشایی بر اساس نخستین سری از کتاب های مصور ﻓﺮﺍﺭﯼها نوشته ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮐِﯽ. ﻭﺍﻥ ساخته شده و داستان آن از این قرار است که؛ شش نوجوان متوجه می شوند پدر و مـادرهایشان در واقع ابر شرورند و اینکه هر کدام از آنها به شکل منحصر به فردی واجد شرایط برای متوقف کردن مادر و پدرهای شیطانی خود هستند. هر کدام از این نوجوان ها یک قدرت ویژه دارند که در سفر پیش رو به آن نیـاز پیدا می کنند و همین قدرت ها در مرکز توجه پوسترهای جدید قرار گرفته است.

مارول بتازگی این تیزر پوسترها را منتشر کرده که بر روی قدرت های خاص شخصیت های اصلی سریال تمرکز دارند. ما معمولا در پوسترهای سریال های ابرقهرمانی می بینیم که بیشتر به خود بازیگر و ظاهرش توجه می شود، اما Runaways نگاهی متفاوت به قضیه دارد و به قدرت های هر کدام از شخصیت هایش توجه کرده است. مثلا در پوستر شخصیت گرت یورکس (با نقش آفرینی Ariela Barer) می بینیم که یک دم رپتور مانند به دور دستش پیچیده است، و خبر می دهد که او قدرت کنترل دایناسور تیم، یعنی Old Lace را دارد. در پوستر نیکو مینورو (با بازی Lyrica Okano) می توانیم وسیله جادویی او که “Staff of One” نام دارد را مشاهده کنیم، در حالی که پوستر چیس استین (با بازی Gregg Sulkin) مشت قدرتمند او را نشان می دهد که برای مبارزه آماده است.

پوستر کارولینا دین (Virginia Gardner) هم نوید قدرت های او را می دهد [مبارزه و دستکاری نور خورشیدی]، در حالی که قدرت فوق العاده مولی هرناندز (با بازی Allegra Acosta) از ترک آسفالت زیر دستانش کامـلا مشهود است! در این میان پوستر الکس وایلدر (Rhenzy Feliz) به راحتی دست او را نشان می دهد که یک عکس از بچه های Runaways را حمل می کند. قدرت او هوش نابغه گونه اش است. بنر و پوسترهای جدید:

Runaways

در انتها باید اشاره کنیم اینطور که گفته شده Runaways به هیچکدام از فیلم و سریال های مارول شباهت ندارد و ماجرای کاملا تازه ای را روایت می کند. رسانه اینترنتی Hulu در همایش کامیک کان نیویورک ۲۰۱۷ اولین تیزر تریلر رسمی Runaways را به نمایش گذاشت که بواسطه آن موفق شدیم نگاهی دقیق به شخصیت های سریال داشته باشیم. فصل نخست این سریال بیست و یکم نوامبر (مصادف با سه شنبه ۳۰ آبان) در اختیار طرفداران قرار می گیرد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.