گریس فولتین

ﮔﺮﯾﺲ ﻓﻮﻟﺘﯿﻦ بازیگر Annabelle به فیلم سینمایی Shazam (شزم) می پیوندد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ﮔﺮﯾﺲ ﻓﻮﻟﺘﯿﻦ قرار است به فیلم DC’s Shazam (شزم) بپیوندد و در نقش یکی از دوستان بیلی بتسون ظاهر شود. همانطور که احتمالا خودتان خبر دارید، وانر بروس ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (با نام غیررسمی DCEU) را سال گذشته میلادی با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) زک اسنایدر افتتاح کرد، و حالا ادامه داستان آن قرار است در Justice League (لیگ عدالت) که اواخر ماه جاری اکران می شود به نمایش گذاشته شود. Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان اولین فیلمی است که بعد از لیگ عدالت پا به گیشه میگذارد [اولین فیلم پس-لیگ عدالتی] و حالا Shazam هم بزودی وارد فاز تولید می شود و در سال ۲۰۱۹ به دست طرفداران خواهد رسید.

اولین صحبت ها از تولید فیلم سینمایی Shazam در سال ۲۰۱۴ به میان آمد – زمانی که هنوز DCEU بطور رسمی شکل نگرفته بود – و همان زمان بود که گفته شد دواین ‘د راک’ جانسون قرار است نقش شخصیت شرور فیلم، بلک ادم را ایفا کند. اما از آن به بعد پروژه فیلم انفرادی شزم دیگر رنگ پیشرفت به خودش ندید تا اینکه چند ماه قبل به طور رسمی اعلام شد ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ (Lights Out و Annabelle: Creation) قرار است آن را کارگردانی کند. و حالا، چند روز بعد از اینکه ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ بعنوان بازیگر اصلی فیلم انتخاب شد، و شنیدیم که استودیو در پی جذب ﻣﺎﺭﮎ ﺍﺳﺘﺮﺍﻧﮓ (Green Lantern و Kingsman: The Secret Service) است تا در نقش شخصیت شرور فیلم ظاهر شود، گزارش ها خبر می دهند که ﮔﺮﯾﺲ ﻓﻮﻟﺘﯿﻦ هم در حال مذاکره با استودیو است و اگر به نتیجه مثبت برسد، در نقش یکی از دوستان شزم ظاهر خواهد شد.

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی Variety، خانم ﻓﻮﻟﺘﯿﻦ که پیش از این بواسطه حضورش در Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش) سابقه همکاری با ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﻑ. ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ را داشته است، اکنون با استودیو وارد مذاکره شده اما نام شخصیتی که قرار است ایفا کند هنوز فاش نشد. ما می دانیم که او در نقش یکی از دوستان بتسون ظاهر می شود، اما ممکن است نقش کسی را بازی کند که به شزم (معروف به کاپیتان آمریکا) هم مرتبط باشد، مثلـا ماری مارول معروف به ماری ویلو بتسون و ماری برومفیلد. او یکی از بزرگترین شخصیت های فرعی Shazam است، خواهر دو قلو بیلی و یکی از اعضای خانواده مارول/شزم. البته تا خود استودیو تایید نکند نمی توانیم در این مورد با اطمینان صحبت کنیم.

تا اینجا هیچ اطلاعاتی از فیلم سینمایی Shazam نداریم، امـا قطعا بزودی وارنر بروس ما را در جریان پیشرفت پروژه قرار خواهد داشت، و اگر اوضاع خوب پیش برود، بزودی دیگر شخصیت های فیلم هم صاحب بازیگر می شوند و خیلی زود ﺳﻨﺪﺑﺮﮒ باید استارت فاز تولید فیلم را بزند. باید اشاره کنیم طبق تازه ترین شنیده ها، وارنر بروس قصد دارد ﻓﯿﻠﻢبرداری Shazam را از اولین روزهای سال آینده میلادی آغاز کند، تاریخ اکران هم ۵ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸) اعلام شده است. تا اینجا حضور ﺯﮐﺮﯼ ﻟﯽﻭﺍﯼ تایید شده، حضور مارک استرانگ و ﮔﺮﯾﺲ ﻓﻮﻟﺘﯿﻦ هم بزودی تایید خواهد شد.

همانطور که اشاره کردیم Shazam فیلمی بعدی DCEU است که جلوی دوربین می رود، بعد از آن اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود تولید Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﻳﻨﺖ) و Batgirl (ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻔﺎﺷﯽ) یا Suicide Squad 2 (جوخه انتحار ۲) آغاز خواهد شد. اخیرا صحبت هایی از ساخت فیلم Black Adam (بلک ادم) شنیده می شود که راک بازیگر اصلی آن است اما هنوز بطور رسمی تایید نشده.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.