بحران در زمین-ایکس

اولین تیزر از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” را اکنون تماشا کنید

محتوای این گزارش باعث لو رفتن داستان اپیزودهای پخش شده می شود!

به دنبال پخش پنجمین اپیزود از فصل سوم سریال Supergirl شبکه The CW ساعتی پیش اقدام به انتشار اولین تیزر از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” کرد که در واقع نخستین ویدیوی رسمی از آن است که مشاهده می کنیم. نویسندگان دنیای تلویزیونی Arrowverse از ماه ها قبل نوید این رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بزرگ را داده بودند، اما تا اولین روز از ماه مهر عنوان رسمی آن فاش نشد، سپس پوستر ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ هم منتشر شد که فاش کرد کدام شخصیت ها در آن حضور خواهند داشت. حـال در ویدیو جدید می توانیم تعدادی از قهرمانان Arrowverse – اَرو، فلش، سوپرگرل و قناری سفید – را مشاهده می کنیم که آماده مبارزه با مهاجمین زمین-ایکس هستند. این رویداد دو قسمتی تعداد زیادی از شخصیت های محبوب چهار سریال The Flash (فلش)، Arrow (کماندار)، Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) و Supergirl (سوپرگرل) را کنار هم قرار می دهد – که قطعا تماشایی خواهد بـود.

این اکنون تبدیل به یک رویداد سالانه و قابل پیش بینی شده کـه قهرمانان چهار سریال ابرقهرمانی شبکه The CW (سوپرگرل، اَرو، فلش و افسانه های فردا) دور هم جمع میشوند تا از زمین در مقابل یک خطر بزرگ دفاع کنند. این روند از زمانی آغاز شد که بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) پا به سریال Arrow گذاشت و بعد از آن صاحب سریال انفرادی خودش The Flash شد، و هر ساله موفقیت های بیشتری را کسب کرد – پس از آنها بارها شاهد وقوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین این دو سریال بودیم. ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار اپیزودی سال گذشته “تهاجم” نام داشت که قهرمانان دنیای تلویزیونی Arrowverse را در مقابل گروهی از بیگانگان به نام دومینیتورها قرار داد. این رویداد با استقبال بی نظیر طرفداران روبرو شد و پربیننده ترین شب ها را برای The CW رقم زد. البته این تنها ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭر سال گذشته نبود، بلکه فلش و سوپرگرل هم یک کراس اور موزیکال را تجربه کردند که در آن خبری از قدرت های فراانسانی و کارهای ابرقهرمانی نبود! بلکه همه چیز به رقص و آواز خواندن خلاصه می شد.

رویداد “بحران در زمین-ایکس” از جایی که آغاز می شود که بیشتر شخصیت ها و قهرمانان Arrowverse برای حضور در عروسی بری آلن و آیریس به سنترال سیتی آمده اند – یک عروسی با حضور کماندار و سوپرگرل. در این میان شرورهایی از زمین-ایکس به این جشن حمله می کنند و داستان شروع می شود. بد نیست بدانید کـه زمین-ایکس یک زمین متناوب است که در آن آلـمان پیروز جنگ جهانی دوم بوده است. این رویداد چهار ساعته صحنه مبارزه ابرقهرمانان زمین-یک با نسخه های شرور خودشان از زمین-ایکس خواهد بود، در نهایت همانطور کـه الیور کوئین در تیزر جدید می گوید: “ما می جنگیم تا از کسانی که دوست داریم دفاع کنیم… ” ما نیز بی صبرانه منتظر پخش این دو اپیزود تماشایی هستیم.

همچنین باید اشاره کنیم که در این رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ باری دیگر الیور کوئین لباس گرین اَرو را پوشیده است – به دنبال حوادث چند اپیزود اخیر فصل ششم سریال Arrow و اپیزودهای باقی مانده – و تایید شده که در آن الیور باری دیگر با پرومتئوس روبرو می شود، البته این بار نسخه زمین-ایکس او که خبیث و شرورتر است و قطعا زخم های گذشته الیور را باز خواهد کرد. او پرومتئوس-ایکس نام دارد. ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار-ساعته “بحران در زمین-ایکس” طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) با سریال Supergirl و Arrow، سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر) با سریال The Flash و Legends of Tomorrow.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.