فصل 2 سریال Timeless

تولید فصل دوم سریال Timeless (بی انتها) آغاز شده است!

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، تولید فصل دوم سریال نه چندان محبوب و یک مرتبه لغو شده Timeless محصول شبکه NBC به تازگی آغاز شده است. اخیرا تعدادی از عوامل و بازیگران این سریال با انتشار تصاویری از پشت صحنه تولید در صفحات اجتماعی خود خبر از آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل جدید داده اند که ظاهرا قرار است سال ۲۰۱۸ میلادی روی آنتن NBC برود. طبق همین تصاویر اولین جلسه برای خواندن ﻓﯿﻠﻢنامه دو روز قبل برگزار شده است.

اگر به یاد داشته باشید در آخرین روزهای اردیبهشت ماه بود که شبکه NBC به طور رسمی اعلام کرد این درام سفر در زمانی لغو شده و دیگری خبری از فصل دوم نخواهد بود. این خبر برای بسیاری از طرفداران غیرمنتظره بود چون اصلا به لغو شدن این سریال فکر نمی کردند. ﺍﺭﯾﮏ ﮐﺮﯾﭙﮏ مجری طرح و یکی از خالقین سریال، که بیشتر او را بخاطر خلق و تولید سریال پرطرفدار Supernatural (فراطبیعی) می شناسیم، به دنبال انتشار خبر لغو شدن Timeless با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش تایید کرد که این سریال کنسل شده و خودش را هم ناراحت و غافلگیر کرده است. اما زمان زیادی نگذشت که همه چیز تغییر کرد!

تنها چند روز بعد در کمال تعجب شبکه NBC تغییر نظر داد و تایید کرد که Timeless برای فصل دوم تمدید شده است. مدیر اجرایی تولید سریال، ﺍﺭﯾﮏ ﮐﺮﯾﭙﮏ همان روز با انتشار یک توییت اخبار تازه را با طرفداران این سریال در میان گذاشت، او گفت که تیم زمان باز می گردند و تاریخ را عوض می کنند. بر اساس این توییت شبکه NBC یک فصل ده اپیزودی را سفارش داده است و گفته شد که قرار است تابستان ۲۰۱۸ روی آنتن برود. این نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ با انتشار یک توییت دیگر اضافه کرد که پخش در تابستان هنوز قطعی نشده اما فصل جدید قطعا در سال ۲۰۱۸ روی آنتن NBC خواهد رفت. ما نیز همین انتظار را داریم.

فصل نخست این سریال از جایی آغاز شد که شروری به نام فلین (Goran Visnjic) با دزدیدن یک ماشین سفر در زمان سعی داشت تاریخ را به سمت نابودی بکشاند، البته در ابتدا تصور ما این بود که او فقط از روی علاقه چنین کاری می کند اما خیلی زود فاش شد که قضیه یک انتقام شخصی و تلاش برای نابود کردن یک سازمان بزرگ به نام ریتنﻫﺎﻭﺱ است. در نتیجه این سرقت یک گروه سه نفره، شامل یک پروفسور تاریخ به نام لوسی (با نقش آفرینی Abigail Spencer)، یک سرباز وفادار به نام وایات (Matt Lanter) و دانشمندی باهوش به نام روفوس (Malcolm Barrett)، تشکیل شد تا هر کدام از اعضای آن با توجه به مهارتی که دارند جلوی نابود شدن تاریخ را بگیرند.

حال طبق تازه ترین پست های عوامل و بازیگران سریال در شبکه های اجتماعی، تولید فصل دوم چند روزی است که به طور رسمی آغاز شده، دقیقا همانطور که پیش از این نوید آن داده شده بود. اکنون طرفداران Timeless و سریال های سفر در زمانی این فرصت را دارند که دوباره سفری به وقایع تاریخی مهم دنیا داشته باشند. عکس زیر بچه های فصل ۲ را کنار هم نشان می دهد؛

فصل دوم Timeless

وقتی که فصل نخست Timelessبه پایان رسید و اپیزود آخر را تماشا کردیم متوجه شدیم که در فصل دوم قضیه خیلی جدی تر خواهد شد، اما با شنیدن خبر لغو شدن سریال تصورمان این بود که NBC چطور می خواهد این اتفاق را توجیه کند؟؟ چرا باید داستان ناتمام بماند؟؟ اما از آنجا که Timeless هم مانند بسیاری از سریال های علمی تخیلی با اتفاقی غیرقابل باور به پایان رسید، ساخت فصل دوم کاملا الزامی است و سوال های بی پاسخ زیادی باقی مانده. بطور قطع در این فصل سازمان مخوف ﺭﯾﺘﻦﻫﺎﻭﺱ (Rittenhouse) حضور درخشان تری خواهد داشت و به آن خیلی بیشتر پرداخته می شود. از آنجا که این سازمان همواره در تلاش برای تغییر تاریخ به نفع خودش است، لوسی و تیمش باید برای نابودی آن خیلی جدی تر اقدام کنند. از طرفی لوسی متوجه شده که مادرش یکی از اعضای مهم این سازمان است و تاکنون همه چیز را مخفی نگه داشته است!

سریال Timeless در سال ۲۰۱۸ به شبکه NBC باز میگردد. منتظر انتشار اخبار بیشتر در این مورد باشید…

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.