ویدیویی جدید از مبارزه ثور و هالک در Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)

ساعتی پیش ویدیویی جدید از فیلم سینمایی Thor: Ragnarok توسط مارول استودیوز در توییتر منتشر شد که در آن مبارزه گلادیاتوی ثور و هالک از زاویه جدیدی به نمایش گذاشته شده، و نیز حاوی صحناتی جدید و دیده نشده است. در حال حاضر بعد از آغاز اکران Spider-Man: Homecoming تمام نگاه ها به قسمت سوم ثور دوخته شده و تمام طرفداران هیجان زده مارول منتظرند تا این کمپانی محبوب پاییز امسال گیشه های سراسر جهان را با حادثه عظیم راگناروک رنگارنگ کند، خود مارول هم طی چند ماه اخیر با انتشار تصاویر و ویدیوهای مختلف از این فیلم تمام تلاش خودش را کرده تا به آتش هیجان طرفداران دامن بزند، به همین واسطه ما تاکنون موفق شده ایم هلا (Cate Blanchett) شخصیت شرور فیلم، ثور (Chris Hemsworth) با ظاهر جدیدش و در نهایت هالک شگفت انگیز (Mark Ruffalo) را در پوستر و تریلرهای مختلف این فیلم مشاهده کنیم و بواسطه آنها نگاهی تازه به این شخصیت های پرطرفدار داشته باشیم – و نیز دیگر شخصیت های فیلم جدید.

صحنه مبارزه ثور و هالک چیز تازه ای نیست و ما پیش از این آنرا در هر دو تریلر رسمی فیلم مشاهده کرده ایم (هم اولین تریلر رسمی که اتفاقا خیلی پربازدید شد و رکورد زد و هم تریلر کامیک-کان که واقعا تماشایی بود)، اما تیزر جدید به نمایش بخش های تازه ای از این مبارزه باشکوه می پردازد که بسیار تماشایی است و حتما باید نگاهی به آن داشته باشید. مثل قبل در ابتدا ثور با دیدن اینکه هالک با عصابیت به سمت او حمله می کند متعجب می شود و می گوید دست بردار!! بعد از آن هم هالک و ثور همزمان می پرند و ادامه ماجرا که نیاز به تعریف ندارد. اما این تیزر نگاهی هم به بعد از این صحنه دارد و کمی از درگیری آنها را نشان می دهد، در ضمن در تریلرهای قبلی ثور با دیدن هالک می گفت که او دوست من است و …. که در این تیزر به آن پرداخته نشده است و در عوض تمرکز بر ادامه مبارزه قرار دارد.

دیگر نکته ای که در مورد این تیزر ۲۶ ثانیه ای تماشایی وجود دارد – علاوه بر هیجان انگیز بودن أن – این است که علاوه بر مبارزه هاک و ثور در آن می توانیم والکری (Tessa Thompson) را هم در حال مبارزه مشاهده کنیم، در یک صحنه هلا را می بینیم که با چند تن از سربازان آسگارد درگیر شده است، جایی دیگر هم به رویارویی او و ثور پرداخته می شود. در پایان هم هالک با نهایت قدرت ثور به دیوار می کوبد (که این صحنه را پیش از این هم دیده ایم) و گراندمستر می گوید او یک مبارز است. پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی به این تیزر تماشایی داشته باشید.

در آخرین روز از اردیبهشت ماه خلاصه داستان جدید Thor: Ragnarok منتشر شد، در این خلاصه با کمی تغییر آمده است کـه: “در «ثور: راگناروک» دنیای ثور در شرف انهدام است. برادر حیله گر او، لوکی، ﺁﺳﮕﺎﺭﺩ را در اختیار گرفته است، هلای قدرتمند (Hela) برای دزدیدن تخت پادشاهی ظاهر می شود در حالی کـه ثور در طرف دیگری از دنیا بدون ﭼﮑﺶ ﺧﻮﺩ ﻣﯿﻮﻟﻨﯿﺮ زندانی شده است. برای فرار از اسارت و محافظت از خانه اش آسگارد در مقابل خطر نابودی بواسطه ﺭﻭﯾﺪﺍﺩ ﻣﺤﺘﻤﻞ ﺍﻟﻮﻗﻮﻉ ﺭﺍﮔﻨﺎﺭﻭﮎ که به همه چیز پایان خواهد داد، ثور نخست باید در مبارزه ای به سبک گلادیاتوری در مقابل یک بیگانه مرگبار پیروز شود، این بیگانه کسی نیست جز متحد و همکار سابق خودش در تیم انتقامجویان….. هالک شگفت انگیز!!” اکران این فیلم از ﺳﻮﻡ ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ جمعه ۱۲ ﺁﺑﺎﻥ ۹۶ آغاز خواهد شد.

منتظر انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر در این مورد باشید.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

از سال 92 وبلاگ نویسی رو شروع کردم. عاشق فیلم های مارولم، دوست دارم چیزهایی بنویسم که برای همه جذاب باشه، به همین خاطر سعی می کنم چیزی ارائه بدم که برایتون جالب و مفید باشه |لنگرود

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.