برترین شومن

هیو جکمن در پوسترهای رسمی The Greatest Showman (برترین شومن) می درخشد

طی روز دوشنبه شاهد انتشار پوسترهایی جدید و تماشایی از فیلم درام-موزیکال The Greatest Showman (ﺑﺮﺗﺮﯾﻦ ﺷﻮﻣﻦ) بودیم. در این پوسترهای رنگارنگ و دیدنی می توانیم تعدادی از دو شخصیت فیلم را مشاهده کنیم. فیلم سینمایی The Greatest Showman بر اساس داستان واقعی زندگی ﻓﯿﻨﯿﺲ ﺗﯿﻠﺮ ﺑﺎﺭﻧﻢ ﯾﮏ ﺷﻮﻣﻦ مشهور و ﺑﻨﯿﺎﻥﮔﺬﺍﺭ ﺳﯿﺮﮎ ﺑﺎﺭﻧﻮﻡ ﻭ ﺑﯿﻠﯽ ساخته شده، و به نمایش زندگی بارنم (با نقش آفرینی هیو جکمن) پیشرو کسب و کار نمایش که در سال ۱۸۱۰ به دنیا آمد می پردازد. به واسطه این فیلم می توانیم ببینیم که این ﺷﻮﻣﻦ مشهور چطور پا به اولین سیرک خود در نیویورک گذاشت، چگونه در این حرفه پیشزفت کرد و در نهایت باعث شهرت آن شد. حال پوسترهای تازه منتشر شده به ما کمک می کنند که پیش از آغاز اکران نیم نگاهی به فیلم و شخصیت اصلی آن داشته باشیم.

هیو جکمن ستاره سری فیلم های X-Men (مردان ایکس) در نقش اصلی فیلم، ﻓﯿﻨﺲ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺑﺎﺭﻧﻮﻡ بازی می کند که در واقع تنها یکی از چهره های مشهور حاضر در فیلم است. از دیگر ستارگان آن می توانیم به ﻣﯿﺸﻞ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (Manchester by the Sea) در نقش همسر او چاریتی ﺑﺎﺭﻧﻮﻡ، ﺯﮎ ﺍﻓﺮﺍﻥ (فیلم گارد ساحلی) در نقش شریک کاری او فیلیپ، ﺭﺑﮑﺎ ﻓﺮﮔﻮﺳﻦ (ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ: ﻣﻠﺖ ﯾﺎﻏﯽ) در نقش یک خواننده سوئدی زبان به نام ﺟﻨﯽ ﻟﯿﻨﺪ، زندیا (Spider-Man: Homecoming) در نقش آن ویلر، ﭘﺎﻭﻝ ﺍﺳﭙﺎﺭﮐﺲ (خانه پوشالی)، ﯾﺤﯿﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻤﺘﯿﻦ II (آکوامن) اشاره کنیم.

این فیلم موزیکال که با توجه داستان واقعی، و ستارگان فوق العاده اش به نظر می رسد می تواند از عناوین تماشایی و موفق [نه پرفروش] امسال باشد توسط ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﺴﯽ کارگردانی شده است. ﺟﻨﯽ ﺑﯿﮑﺲ (Rio 2) و ﺑﯿﻞ ﮐﺎﻧﺪﻥ (دیو و دلبر، ﮔﺮﮒﻭﻣﯿﺶ: ﺳﭙﯿﺪﻩﺩم) هم نویسندگان این فیلم هستند. اکران The Greatest Showman از بیست و پنجم دسامبر (مصادف با جمعه ۴ دی ۹۶) آغاز می شود. پوسترهای جدید:

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.