درخشان 2017

پوستر رسمی فیلم علمی-تخیلی Bright (درخشان) منتشر شد

شبکه اینترنتی ﻧﺖﻓﻠﯿﮑﺲ طی روز جاری اقدام به انتشار پوستر رسمی فیلم Bright کرد تا بینندگان خودش را برای انتشار این فیلم فانتزی مدرن آماده کند. دومین تریلر رسمی این فیلم حدود دو هفته قبل به دست ما رسید که بواسطه موفق شدیم نگاهی تازه و جالب به شخصیت ها و وقایع Bright داشته باشیم، حال در پوستر می توانیم دو ستاره اصلی فیلم ویل اسمیت (جوخه انتحار) و ﺟﻮﺋﻞ ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ (ﺧﺮﻭﺝ: ﺧﺪﺍﯾﺎﻥ ﻭ ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﺎﻥ) را کنـار هم مشاهده کنیم. اسمیت و ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ در نقش دو پلیس همکار ظاهر می شوند که یکی از آنها انسان است و دیگری یک اورک.

فیلم Bright به نمایش دنیایی می پردازد که در آن موجودات جادویی و انسان ها کنار هم زندگی می کنند. اسمیت و ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ در نقش دو پلیس همکار ظاهر می شوند که یکی از آنها انسان است و دیگری یک اورک، آنها باید برای همکاری با هم اختلاف نظر و تعصبات را کنار بگذارند چون در غیر این صورت ممکن فاجعه ای بزرگ رخ دهد. با تماشای این فیلم لس آنجلسی را می بینیم که اورک ها، الف ها کنار هم می کنند و ساکنانی غیرعادی دارد، دو شخصیت اصلی Bright بایـد ﺍﺯ ﯾﮏ ﺍِﻟﻒ ﮐﻪ ﺳﻼﺣﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺩﺍﺭﺩ – ﺩﺭ ﻗﺎﻟﺐ ﯾﮏ ﻋﺼﺎﯼ ﺟﺎﺩﻭﯾﯽ و باستانی – ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ ﮐﻨﻨﺪ، ﺳﻼﺣﯽ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻧﻮﻉ ﺧﺎﺋﻦ ﻧﺎﺑﮑﺎﺭﯼ ﺳﻌﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﺁﻧﺮﺍ ﺑﺪﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﺧﺎﺭﺝ ﮐﻨﺪ! حال سرنوشت جهانی که این دو پلیس در آن زندگی می کنند به این بستگی دارد که در ماموریت خود موفق می شوند یا نه.

ما می توانیم Bright را یک ﺑﻼﮎﺑﺎﺳﺘﺮ تلویزیونی بپنداریم، چون بدون توجه به داستان جالبی که دارد و ستارگان حرفه ای آن، برای تولیدش هزینه زیادی صرف شده است – ظاهرا ۹۰ میلیون دلار. این فیلم اکشن توسط دیوید آیر (جوخه انتحار) کارگـردانی شده و ما را به یاد فیلم Training Day (ﺭﻭﺯ ﺗﻌﻠﯿﻢ) می اندازد انگار که با کمی جادو ترکیب شده است، حداقل پوستر اشاره مستقیمی دارد! پوستر جدید:

فیلم سینمایی Bright

این فیلم توسط آیر کارگردانی شده و ﻣﮑﺲ ﻟﻨﺪﯾﺲ ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ آن است، از ستارگان اصلی Bright می توانیم به ویل اسمیت، ﺟﻮﺋﻞ ﺍﺟﺮﺗﻮﻥ، ﻧﻮﻣﯽ ﺭﺍﭘﺎﺱ (پرومتئوس)، ﻟﻮﺳﯽ ﻓﺮﺍﯼ (ﺁﮐﺎﺩﻣﯽ ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡﻫﺎ)، ﺍﺩﮔﺎﺭ ﺭﺍﻣﯿﺮﺯ (دستهای سنگی)، ﺍﯾﮑﻪ ﺑﺎﺭﯾﻨﻬﻮﻟﺘﺰ (جوخه انتحار)، ﺍﻧﺮﯾﮑﻪ ﻣﻮﺭﭼﯿﺎﻧﻮ (ﻃﻠﻮﻉ ﺳﯿﺎﺭﻩ ﻣﯿﻤﻮﻥﻫﺎ)، ﺟﯽ ﻫﺮﻧﺎﻧﺪﺱ (جوخه انتحار)، ﺍﻟﮑﺲ ﻣﺮﺍﺯ (جوخه انتحار) و ﺑﺮﺩ ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﻫﻨﮑﻪ اشاره کنیم. این فیلم اکشن و هیجان انگیز در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۷ (مصادف با ﺟﻤﻌﻪ ۱ ﺩﯼ ۱۳۹۶) توسط نتفلیکس منتشر می شود و در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

No votes yet.
Please wait...