فصل 3 چیزهای عجیب

فصل سوم سریال Stranger Things توسط نتفلیکس تایید شد!

نتفلیکس به طور رسمی سریال پرطرفدار Stranger Things (چیزهای عجیب) را برای فصل سوم تمدید کرد. اولین فصل از این سریال سال گذشته میلادی در ۸ اپیزود هیجان انگیز و تماشایی منتشر شد که مورد استقبال مخاطبان این رسانه اینترنتی قرار گرفت و دیری نپایید که اولین صحبت ها از ساخت فصل دوم آن هم به میان آمد، حال حدود دو ماه قبل موفق به تماشای فصل دوم ۹ اپیزودی این سریال شدیم که بدون شک از بهترین سریال های ۲۰۱۷ بـوده است. ماجراهای Stranger Things در سال های ۱۹۸۰ به وقوع می پیوندد و در آن شاهد حضور بازیگرانی نوجوان و واقعا بااستعداد هستیم و البته داستانی که مهم ترین علت موفقیت سریال است.

البته اینکه می شنویم فصل سوم سریال Stranger Things توسط نتفلیکس تایید شده است اصلا غافلگیرکننده نیست چون پیش از این ها خالقین سریال بارها دربـاره آینده آن و احتمال ادامه یافتنش تا حتی پنج فصل صحبت کرده انـد. اما تا زمانی که خود Netflix چیزی را رسما تـایید نکند نمی توانیم درباره آن با اطمینان صحبت کنیم. حال همانطور موفقیت فصل نخست باعث شد فصل دومی هم ساخته شود، عملکرد فوق العاده فصل دوم نیز راه را برای از راه رسیدن فصل سوم هموار کرده و Netflix اکنون به طور رسمی نوید ساخت آن را بـه طرفداران داده است.

نتفلیکس طی روز گذشته با انتشار یک توییت در صفحه رسمی خودش اعلام کـرد که Stranger Things برای فصل سوم بازمیگردد. همانطور که گفتیم انتظار شنیدن این خبر را داشتیم و یک اتفاق دور از ذهن نبود، البته فقط فصل سوم تمدید شده و هنوز نمی دانیم در چه تاریخی به دست طرفداران خواهد رسید، پس احتمالا یک سال آینده را با یک سوال بزرگ سپری کنیم؛ “چه زمانی؟؟” که اصلا سوال تازه ای نیست. با توجه به اینـکه ما هر سال شاهد ساخت و انتشار یک فصل هستیم، طرفداران باید انتظار داشته باشند که بچه های هاوکینز و هیولاهای دنیای وارونه در اواخر ۲۰۱۸ یا در بدترین حالت اوایل ۲۰۱۹ بازگردند.

همچنین بخوانید: وقتی که فصل سوم Stranger Things (چیزهای عجیب) منتشر می شود؟ | در نهایت چند فصل از سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) ساخته می شود؟ | سازندگان Stranger Things (چیزهای عجیب) در حال کار بر روی فصل سوم هستند!

از بازیگرانی که به طور قطع در فصل سوم چیزهای عجیب حضور خواهند داشت می توانیم به ﻭﯾﻨﻮﻧﺎ ﺭﺍﯾﺪﺭ در نقش ﺟﻮﯾﺲ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﻣﺎﺩﺭ ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﻭ ﻭﯾﻞ)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ در نقش ﺟﯿﻢ ﻫﺎﭘﺮ (ﮐﻼﻧﺘﺮ ﺷﻬﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﻫﺎﻭﮐﯿﻨﺰ)، ﻓﯿﻦ ﻭﻟﻔﻬﺎﺭﺩ در نقش ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻭﯾﻠﺮ، ﻣﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ در نقش ﺍﻟﻮﻥ ‏(۱۱‏)، ﮔﯿﺘﻦ ﻣﺎﺗﺎﺭﺍﺗﺰﻭ در نقش ﺩﺍﺳﺘﯿﻦ ﻫﻨﺪﺭﺳﻮﻥ، ﺳﻠﺐ ﻣﮏ ﻻﮔﯿﻠﻦ در نقش ﻟﻮﮐﺎﺱ ﺳﯿﻨﮑﻠﺮ، ﻧﺎﺗﺎﻟﯿﺎ ﺩﺍﯾﺮ در نقش ﻧﺎﻧﺴﯽ ﻭﯾﻠﺮ (ﺧﻮﺍﻫﺮ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻣﺎﯾﮑﻞ)، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﻫﯿﺘﻮﻥ در نقش ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﺑﺎﯾﺮﺯ (ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﻭﯾﻞ ﺑﺎﯾﺮﺯ)، ﺟﻮ ﮐﺮﯼ در نقش ﺍﺳﺘﯿﻮ ﻫﺎﺭﯾﻨﮕﺘﻮﻥ (ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮ ﻧﺎﻧﺴﯽ)، ﺩﮐﺮ ﻣﻮﻧﺘﮕﻮﻣﺮﯼ (بیلی) و ﺳﯿﺪﯼ ﺳﯿﻨﮏ (مکس) اشاره کنیم.

منتظر انتشار اطلاعات دقیق تر بـاشید …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.