Sabrina

ﻧﺖﻓﻠﯿﮑﺲ دو فصل از سریال Sabrina ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale را سفارش داد!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، ﻧﺖﻓﻠﯿﮑﺲ دو فصل از سریال Sabrina ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale (ریوردیل) برگرفته از ﺳﺮﯼ ﮐﺘﺎﺏ ﻓﮑﺎﻫﯽ The Chilling Adventures of Sabrina را سفارش داده است. ما شبکه The CW را بیشتر به خاطـر پخش سریال های ابرقهرمانی می شناسیم، سریال هایی که ماجراهای آن در دنیای تلویزیونی ﺩﯼﺳﯽ به وقوع می پیوندد، ما به تازگی هم شاهد یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار ساعته با حضور تعداد زیادی از شخصیت های چهار سریال ﺩﯼﺳﯽ بوده ایم. اما شبکه The CW قصد دارد به گسترش دنیای تلویزیونی ﺩﯼﺳﯽ ادامه دهد و در اولین روزهای سال ۲۰۱۸ سریال ابرقهرمانی Black Lightning (آذرخش سیاه) را روی آنتن ببرد. اما این شبکه فقط دست به اقتباس از کمیک های ابرقهرمانی نمی زند، بلکه کمیک هایی مثل iZombie و Archie Comics را هم تبدیل به سریال کرده است.

ما اکنون مدتی است که می شنویم سریال ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Sabrina the Teenage Witch قرار است ساخته شود، بد نیست بدانید شخصیت ﺳﺎﺑﺮﯾﻨﺎ به Archie Comics تعلق دارد که تابستان امسال یک قرارداد با Warner Bros TV بست و راه را برای ساخت سریال های بیشتر هموار کرد. اوایل سال جاری بود که شنیدیم شبکه The CW در حال توسعه سریال The Chilling Adventures of Sabrina، یک اقتباس تلویزیونی از ﺳﺮﯼ ﮐﺘﺎﺏ ﻓﮑﺎﻫﯽ به همین نام است که توسط Archie Comics منتشر شده. اما حالا به نظر می رسد The CW دیگر جایی برای یک سریال اقتباسی تازه ندارد، چون طبق گزارش های تازه منتشر شده ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Riverdale یک خانه جدید برای خودش پیدا کرده است.

هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش اعلام کرد با اینکه Chilling Adventures of Sabrina در ابتدا برای The CW آماده می شد، اکنون ﻧﺖﻓﻠﯿﮑﺲ دو فصل، ۲۰ قسمت از آن را سفارش داده است. شورانر سریال Riverdale آقای Roberto Aguirre-Sacasa قرار است بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی و نویسنده در پروژه جدید حضور داشته باشند. ﻟﯽ ﺗﻮﻟﻨﺪ ﮐﺮﯾﮕﺮ (ﻣﺠﻤﻮﻋﻪٔ ﺳﻨﺖﺷﮑﻦ: ﻫﻢﭘﯿﻤﺎﻥ – ﺑﺨﺶ ﺩﻭﻡ) سریال Sabrina کارگردانی می کند و در کنار ﮔﺮﮒ ﺑﺮﻻﻧﺘﯽ (Riverdale، سریال Blindspot و سریال های DCTV)، ﺳﺎﺭﺍ ﺍﺳﮑﺘﺮ و مدیرعامل Archie Comics جان گلدواتر بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی در سریال حضور خواهد داشت. نویسندگان این سریال جدید از روز دوشنبه کار خودشان را آغـاز می کنند و تولید آن قرار است از ماه فوریه ۲۰۱۸ آغـاز شود — هنوز فاق تاریخ انتشار می باشد.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم Sabrina قرار است در دو فصل ۱۰ اپیزودی تولید شود، که ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل نخست آن از فوریه آغاز می شود و تا ماه ژوئن ادامه خواهد داشت، فصل دوم نیز دقیقا بعد از پایان تولید فصل نخست، یعنی ماه ژوئن جلوی دوربین خواهد رفت و ﻓﯿﻠﻢبرداری آن تا ماه اکتبر ادامه خواهد داشت. به احتمال زیاد فصل اول در یکی از روزهای سال ۲۰۱۸ به دست طرفداران خواهد رسید. اما هنوز اطلاعات خیلی کمی از The Chilling Adventures of Sabrina داریم و انتظار می رود که طی دو ماه آینده نام ستارگان آن فاش شود. و همچنین اطلاعات بیشتر …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.