دنیای ژوراسیک 2

کارگردان Jurassic World: Fallen Kingdom می گوید تریلر تقریبا آماده است

اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) قرار بود هفته گذشته منتشر شود، در واقع خود استودیو با انتشار یک ویدیو این تاریـخ را اعلام کرده بود، اما بعد از آن، وبسایت Trailer Track با انتشار یک گزارش رسمی فاش کرد که یونیورسال تایید کرده تریلر در روز اعلـام شده منتشر نخواهد شد. به همین دلیل منتظر انتشار یک اطلاعیه رسمی از سوی استودیو ماندیم تا در نهایت زمان دقیق پخش تریلر معلوم شود. حال اینطور به نظر می رسد کـه یونیورسال آماده است تا اولین تریلر رسمی این فیلم را به دست طرفداران برساند.

اولین تریلر رسمی از Jurassic World: Fallen Kingdom تقریبا آماده است؛ کارگردان این فیلم علمی-تخیلی، ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ (A Monster Calls) طی روز گذشته با انتشار یک توییت اعلام کرد که تریلر تقریبـا آماده است. البته کلمه “تقریبا” فقط نوید یک تریلر را می دهد و ما هنوز از تاریخ دقیق انتشار آن اطلـاعی نداریـم، اما طبق شواهد و شنیدها خیلی زود موفق به تماشای آن خواهیم شد. هنوز باور بر این است که اولین تریلر رسمی از قسمت دوم فیلم سینمایی پرطرفدار Jurassic World ماه آینده همراه با شروع اکران Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: اپیزود ۸ – ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺟﺪﺍﯼ) در سینماهای آمریکای شمالی به نمایش در خواهد آمد، یعنی دو هفته دیگر (مصادف با جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶).

اگر به یاد داشته باشید حدود یک هفته قبل بود که یک ویدیو کوتاه از این فیلم در صفحه رسمی توییتر نویسنده فیلم، آقای ﮐﺎﻟﯿﻦ ﺗﺮﻭﺭﻭ کارگردان قسمت اول، با عنوان “از خانواده ژوراسیک ما به شما” منتشر شد که در آن شاهد وقوع یک لحظه دوستانه بین کریس پرت و یک بچه دایناسور بانمک بـودیم، این در واقع تنها ویدیوی رسمی منتشر شده از فیلم می باشد. بد نیست بدانید که حوادث Fallen Kingdom مدت کوتاهی بعد از اتفاق های قسمت اول Jurassic World به وقوع می پیوندد، و حالا که فاصله چندانی تا انتشار تریلر رسمی آن باقی نمانده، انتظار داریم استودیو خیلی زود اطلاعات دقیق تری از داستان رسمی فیلم را در اختیار طرفداران قرار دهد.

در نهایت اینکه اکران Jurassic World: Fallen Kingdom قرار است از ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۱۳۹۷/۴/۱) آغاز شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.