فیلم سینمایی ونوم

فیلم سینمایی Venom (ونوم): اولین نگاه به تام هاردی در لباس ونوم؟

ساعتی پیش شاهد انتشار چند تصویر جدید از پشت صحنه فیلم سینمایی لایو-اکشن در حال تولید Venom کمپانی سونی پیکچرز در صفحه غیررسمی اینستاگرام تام هاردی، کسی که در نقش ونوم ظاهـر می شود، بودیم که ممکن است به ما اولین نگاه اجمالی به طراحی لباس شخصیت ونوم آقای هاردی را داده باشد؛ ساعتی پیش تعدادی تصویر از پشت فیلم سینمایی movie (توسط tomhardydotorg@) منتشر شد، که در یکی از آن ها “به نظر می رسد” تام هاردی بخشی از لباس شخصیت اصلی فیلم، ابرشرور/ضدقهرمان معروف ونوم را پوشیده باشـد.

اگـر به تصویر دقت کنید، با اینکـه نور پشت سر تام از وضوح صورت او کاسته است، می توانیم یک لباس تیره که بندی از یک سو به سوی دیگر آن وصل شده را در تن او مشاهده کنیم که البته دقیقا معلوم نیست چه مدل لباسی است — یا حتی شاید ارتباطی با ونوم نداشته باشد. شاید این تصویر چیز چندان مهمی به نظر نیاید، اما ممکن است نشان دهد که ما قرار است تام هاردی را با لباسی بروزشده، و عملیاتی تر از چیزی که انتظـارش را داریم مشاهده کنیم. که اگر اینطور باشد، باید انتظار یک ونوم کاملا متفاوت با تصورمـان را داشته باشیم، که زیاد هم دور از ذهن نیست. پیشنهاد می کنیم خوتان تصویر را زیر پاراگراف بعدی مشاهده کنید شاید چیزی را دیدید که ما نمی بینیم.

اگر به یاد داشته باشید در اولین هفته از آبان ماه بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم تولید فیلم سینمایی Venom (ونوم) آغاز شده است. این فیلم محصولی است از کمپانی سونی که طـی سال جاری با همکاری مارول استودیوز فیلم سینمایی Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را تولید و اکران کرد، اما این استودیوی مشهور مدتهاست که تلاش می کند دنیای سینمایی خودش را بسازد. سونی از مدتها قبل در پی ساخت یک فرانچایز سینمایی بر اساس شخصیت های کتاب های مصور مرد عنکبوتی است، که در صورت عملی شدن، در آینده ای نزدیک بزرگترین دشمنان پیتر پارکر صاحب عناوین انفرادی خواهند شد.

فیلم سینمایی ونوم

فیلم سینمایی Venom در واقع اولین عنوان از دنیای اشتراکی جدید سونی است، که توسط ﺭﻭﺑﻦ ﻓﻠﯿﺸﺮ (Zombieland) بر اساس ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﮐﻠﯽ ﻣﺎﺭﺳﻞ (Saving Mr. Banks و Fifty Shades of Grey) کارگردانی می شود. تولید این فیلم از زمانی کـه آغاز شد بدون وقفه ادامه دارد، ما می دانیم که هاردی در این فیلم بعنوان شخصیتی به نام ﺍﺩﯼ ﺑﺮﻭﮎ معروف به ونوم ظاهر می شود که طبق گزارش ها در مقابل ابرشروری به نام ﮐﺎﺭﻧﯿﺞ قرار می گیرد، البته هنوز نام بازیگر این شخصیت فاش نشده است. تا جایی که ما اطلاع داریم وقایع فیلم Venom هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد و کاملـا از آن جداست — یک دنیا اما در واقعیتی متفاوت، اینطور گفته شده.

از بازیگرانی که تاکنون به پروژه Venom پیوسته اند می توانیم به ریز احمد (Rogue One) در نقش یک شخصیت مرموز که هنوز نامش اعلام نشده اشاره کنیم، ﻣﯿﺸﻞ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ) نیز قرار است شخصیت اصلی زن فیلم باشد، ﺟﻨﯽ ﺳﻠﯿﺖ (زندگی مخفی حیوانات خانگی)، ﺭﯾﺪ ﺍﺳﮑﺎﺕ و ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻫﯿﺰ (فرزند خدا) هم از دیگر ستاره های آن هستند. اکران این فیلم علمی-تخیلی، ترسناک، اکشن قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر ۹۷ آغاز شود. با اتمام فاز تولید، اطلاعات بیشتری از فیلم به دستمان خواهد رسید.

Rating: 3.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.