فیلم Just Mercy

وارنر بروس فیلم Just Mercy (فقط بخشش) ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ را می سازد

تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر تایید می کند که کمپانی وارنر بروس قصد دارد فیلم سینمایی درام Just Mercy با نقش آفرینی ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ را تولید کند. این فیلم پروژه بعدی ﺟﺮﺩﻥ محسوب می شود، او نیز یکی از بهترین ستاره های جوان هالیوود است که اوایل سال ۲۰۱۸ می توانیم او را در فیلم سینمایی ابرقهرمانی Black Panther (پلنگ سیاه) مارول استودیوز مشاهده کنیم. جردن همچنین جزو بازیگران اصلی اقتباس تلویزیونی Fahrenheit 451 (فارنهایت ۴۵۱) است که سال آینده میلادی روی آنتن می رود، جردن قرار است از نوامبر سال آینده جلوی دوربین Creed 2 هم برود.

جردن بعـد از اینکـه بعنوان یک ستاره فوق العاده در فیلم Fruitvale Station (ﺍﯾﺴﺘﮕﺎﻩ ﻓﺮﻭﺗﻮﯾﻞ) سال ۲۰۱۳ ظاهر شد، همواره ستاره اصلی فیلم هایش بوده است. حال او قرار است بـاری دیگر بعنوان بازیگر اصلی در یک فیلم درام با عنوان Just Mercy ظاهر شود که امروز اعـلام شد وارنر بروس حق انتشار آن را به دست آورده — از کمپانی Green Pictures — و قصد دارد آن را تولید کنـد. هالیوود ریپورتر طی روز جاری با انتشار یک گزارش این خبر را به طور رسمی تایید کرده است.

طبـق این گزارش، Daniel Cretton (فیلم ۱۲ موقتی) کسی است که بر روی صندلـی کارگردانی فیلم جدید می نشیند. این فیلم اقتباسی است از کتاب ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪ ﺑﺮﯾﺎﻥ ﺍﺳﺘﯿﻮﻧﺴﻮﻥ که Just Mercy: A Story of Justice and Redemption نام دارد و در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. انتظـار می رود که ﻓﯿﻠﻢبرداری آن در اولین روزهای سال ۲۰۱۸ آغاز شود، اما تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است. فیلم Just Mercy اولین روزهای “ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﺍﺑﺮ” ﺍﺳﺘﯿﻮﻧﺴﻮﻥ را شرح می دهد، یک سازمان غیر انتفاعی که در سال ۱۹۹۴ نمایان شد با هدف فراهم کردن وکالت قانونی برای زندانیان تنگدست و آنهایی که ممکن است بناحق متهم به یک جنایت شده باشند یا از داشتن یک محاکمه عادلانه منع شده اند. Just Mercy روایتگر ماجرای اولین پرونده او است، زمانی که از ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻣﮑﻤﯿﻠﯿﻦ دفاع می کند؛ یک جوان سیاه پوست کـه به خاطر جرمی هرگز مرتکب نشده به اعدام محکوم شده است.

در حال حاضر فیلم سینمایی Just Mercy که به نظر می رسد قرار است داستان جالبی داشته باشد، فاقد تاریخ اکران است اما قطعا به زودی اعلام می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.