هارلی کویین

ﻣﺎﺭﮔﻮ ﺭﺍﺑﯽ تایید کرد در حال کار بر روی فیلم انفرادی هارلی کوئین است!

در یک مصاحبه جدید، خانم مارگو رابی، ستاره درخشان این روزهای هالیوود، فاش کرد که در حال کار بر روی یکی دیگر از فیلم هـای هارلی کوئین است، اما این بار قرار است فیلم انفرادی هارلی باشد نه دیگر پروژه هایی کـه پیش از این درباره آنها شنیده ایـم؛ هارلی کوئین تاکنون فقط در یکی از فیلم های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (معروف به DCEU) حضور داشته اما همین یک حضور به اندازه ای جالب بوده که تمام طرفداران مشتاق تکرار آن هستند، رئسای استودیو هم از این موضوع غـافل نیستند و به همین دلیل ما طی سال های آینده هارلی کوئین را زیاد ملاقات خواهیم کرد.

خانم هارلی، شرور مشهور DCEU و یکی از اعضای مهم جوخه انتحار قرار است نقش مهمی را در آینده این دنیای سینمایی ایفـا کند. مارگو رابی مدت ها قبل اعلام کرده بود که قرار است در فیلم های مختلفی از جمله Suicide Squad 2 (جوخه انتحار)، Harley Quinn vs. The Joker و Gotham City Sirens حضور داشته بـاشد. اما طبق تازه ترین اظهارات او، یک فیلم دیگر هم در کـار است که ظاهـرا تاکنون چیزی درباره آن نشنیده ایـم. خانم رابی تایید کرده است که در حال کار بر روی فیلم انفرادی Harley Quinn می باشد، او این فیلم را چنین توصیف نمود: کامـلا مزجا ا. دیگر فیلم های گفته شده!

رابی زمانی که در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) ظاهر شد خودش را بعنوان یک بازیگر خوب مطرح کرد اما عمده شهرت او وقتی بود که لباس هارلی کوئین را پوشید و پا به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ کمپانی وارنر بروس گذاشت. با اینکه فیلم Suicide Squad مورد انتقاد قرار گرفت و از نظر هنری هیچ موفقیتی کسب نکرد، هیچکس نتوانست ادعا کند مارگو رابی در این فیلم بد بازی کرده است چون او فوق العاده بود، بدون شک!! اوایل سال جاری میلادی بود که شنیدیم مارگو رابی در حال آماده شدن برای دوباره پوشیدن لباس هارلی کوئین است، اما دقیقا اعلام نشد که قرار است در کدام فیلم بازی کند.

به همین دلیل برایمان سوال شد پروژه بعدی او کدام فیلم است؛ قسمت دوم Suicide Squad که گفته شده ﮔﺎﻭﯾﻦ ﺍﻭﮐﺎﻧﺮ نویسنده/کارگردان آن می باشد و هنوز فاقد تاریخ شروع اکران است؟ فیلم گروهی Gotham City Sirens که دیوید آیر کارگردان قسمت اول جوخه انتحار بر روی صندلی هدایت آن می نشیند، مارگو رابی علاوه بر بازیگر، ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی آن هم است یا حتی فیلم هارلی/جوکر که اکنون در حـال توسعه می باشد؟ در این میان شایعه ها هم خبر دادند که او قرار است بعنوان صداپیشه شخصیت هارلی کوئین در سریال انیمیشنی جدید پلتفرم دیجیتالی DC حضور داشته باشد. اما حالا قضیه کاملا متفاوت است چون خود او پروژه انفرادی هارلی کویین را تایید کرده.

جمع بندی اینکه؛ مارگو گفتگوی تازه اش دقیقا اشاره می کند طی دو سال گذشته مشغول کار بر روی این پروژه بوده انـد، حرف زدن درباره آن اکنون ممکن نیست، اما پروزه کاملا مجزا از فیلم هایی که انتظارشان را داریم می باشد. همچنین می شنویم که می گوید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ هارلی کوئین است، او اشاره می کند که هارلی نیاز به یک تیم دخترانه برای خودش دارد! پس؟؟

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.