فیلم Masters of the Universe

ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮔﻮﯾﺮ در حال مذاکره برای کارگردانی Masters of the Universe (ﺍﺳﺘﺎﺩﺍﻥ ﺟﻬﺎﻥ) است

طبق یـک گزارش تازه منتشر شده، کمپانی سونی پیکچرز ممکن است به پیدا کردن یک کارگردان برای نسخه ریبوت فیلم سینمایی Masters of the Universe خیلی نزدیک شده باشد. طبق این گزارش، سونی در حـال مذاکره با ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ Man of Steel (مرد پولادین) آقای ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺳﺎﻣﻮﺋﻞ ﮔﻮﯾﺮ است تا در نهایت او را بر روی صندلی کارگردانی فیلم اقتباسی Masters of the Universe بنشاند؛ در واقع وبسایت The Wrap چند ساعت قبل با انتشار یک گزارش خبر از این مذاکره بین کمپانی و کـارگردان احتمالی داد. بد نیست بدانید خود او ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این فیلم را نوشته که ظاهرا تاثیرگذار بوده چون حالا کارگـردانی پروژه هم به او پیشنهاد شده است.

فیلم Masters of the Universe داستان پرنس ادام را برایمان تعریف خواهد کرد، یک جنگجوی نجیب از سیاره Eternia که تبدیل به قهرمانی معروف به نام هی-من (He-Man) می شود و برای نیروهای خوبی در مقابل اسکلت شیطانی می جنگـد، یک موجود که قلعه گریس کول (Grayskull) را تسخیر کرده است. در سال ۱۹۸۳ یک سریال برای این فرانچایز ساخته شد، چهار سال بعد استادان جهان با یک فیلم لایو-اکشن پا به سینماها گذاشتند، فیلمی با حضور ﺩﻭﻟﻒ ﻻﻧﺪﮔﺮﻥ (راکی) در نقش هی-من قهرمان داستان و ﻓﺮﺍﻧﮏ ﻻﻧﮕﻼ در نقش دشمن او اسکلت. حال دوباره استادان در راه گیشه هستند!

ﺩﯾﻮﯾﺪ ﮔﻮﯾﺮ تاکنون چند فیلم را در عمر خودش کارگردانی کـرده است، شـامل؛ Blade: Trinity (ﺗﯿﻐﻪ: ﺳﻪﮔﺎﻧﮕﯽ) با نقش آفرینی ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ، The Invisible (ﻧﺎﻣﺮﺋﯽ)، The Unborn (ﻣﺘﻮﻟﺪﻧﺸﺪﻩ) و نیز Zig Zag. اما ما او را بیشتر بعنوان فعالیت درخشانی کـه در عرصه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮیسی دارد می شناسیم، مخصوصا همکاری هایی کـه تاکنون با DC films و Warner Bros داشته، شامل ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ فراموش نشدنی The Dark Knight trilogy (شوالیه تاریکی) کریستوفر نولان، Man OF Steel زک اسنایدر، Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت)، او همچنین اولین نسخه از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) را نوشته است. گویر تاکنون فعالیت پررنگی در ژانر ابرقهرمانی داشته است و چهره شناخته شده ای محسوب می شود، پس می تواند کارگردان خوبی برای فیلم پیش رو باشد، اینطور نیست؟؟

تا اینجا نام هیچکدام از بازیگرانی که قرار است در Masters of the Universe ایفای نقش کنند فاش نشده، و فقط می دانیم که از تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۲۰۱۹ (مصادف با چهارشنبه ۲۸ آذر ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت، فقط همین.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.