Avengers 3

اولین تریلر Infinity War در 24 ساعت نخست 230 میلیون بار دیده شده است!

اصلا بگذارید با چند سوال ساده گزارش را شروع کنیم؛ شما اولین تریلر رسمی از فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) کـه دو روز قبل منتشر شد را مشاهده کردید؟ در آن لباس جدید اسپیدی را دیدید؟ با کاپیتان کاپیتان را بعد از مدت ها ملاقات کردید؟ به بیوه سیاه با موی طلایی رنگش توجه نمودید؟ حتما دقت کردید و متوجه شدید که قهرمان های ما قرار است روزهای بدی را پشت سر بگذرانند. اکنون طرفداران دنیـای سینمایی مارول (MCU) بی صبرانه منتظرند تا شاهد رویارویی تانوس خبیث و بزرگ ترین قهرمان های زمین باشند، و از همه مهم تر ببینند که نتیجه این نبرد عظیم و مرگبار چه می شود!

همانطور که قبلا اشاره کردیم دنیای سینمایی مارول یک دهه مشغول ساخت زیربناهای جنگ ابدیت بود، و حالا اولین تریلر رسمی فیلم طرفداران را برای مرگبارترین نبرد در تاریخ این فرانچایز آماده می کند. از زمانی که تانوس در صحنه میان تیتراژ The Avengers ظاهر شد، طرفداران منتظرند تا زمانش برسد و برای رسیدن به هدفش وارد زمین شود. اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Infinity War دو روز منتشر شد و بلاخره تانوس خبیث را به همه طرفداران مارول معرفی نمود، و بواسطه آن موفق شدیم نگاهی دقیق به هنرنمایی جاش برولین در نقش این شخصیت قدرتمند داشته باشیم. اما آیا این یک تریلر معمولی بود؟ خیر، این تریلر مهیج به Infinity War کمک کرد که در همین ابتدای راه شکستن رکوردها را آغاز و طرفداران را برای سال آینده آماده کند، در حالی که هنوز شش ماه تا شروع اکران آن مانده است.

صفحه رسمی توییتر مارول استودیوز ساعتی پیش با انتشار یک توییت از طرفداران تشکر کـرد که اولین تریلر رسمی Infinity War را تبدیل به پربیننده تریلر طی ۲۴ ساعت نخست انتشار کرده اند؛ طبق این توییت تریلر رسمی قسمت سوم Avengers طی ۲۴ ساعت نخست انتشار بیشتر از ۲۳۰ میلیون بار توسط طرفداران مشاهده شده است. این رکورد پیش از این در اختیار اولین تریلر رسمی فیلم ترسناک It (آن) استیون کینگ قرار داشت که طی ۲۴ ساعت نخست ۱۹۷٫۰ میلیون بار دیده شده بود. اما یه سوال جالب و جوابی جالب تر برای آن؛ آیا شما می دانید پرطرفدارترین بخش از تریلر Avengers 3 چه بوده است؟ ریش کاپیتان آمریکـا. طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر ریش کاپیتان آمریکـا پرطرفدارترین و بحث برانگیزترین بخش از تریلر این فیلم مهیج بوده که تاکنون بیشتر از ۲۰ هزار بار به آن اشاره شده است!

اونجرز 3

در خلاصه داستان جدید Avengers: Infinity War آمده است که: “بعد از یک سفر سینمایی بی سابقه که ده سال طول کشید و کل جهان سینمایی مارول را در بر گرفت، ‘انتقام‌جویان: جنگ ابدیت’ مارول استودیوز اساسی و مرگبارترین نبرد نهایی تمام زمان ها را بر روی صفحه می آورد. انتقام‌جویان و ابرقهرمان های متحد آنها باید برای شکست دادن تانوس قدرتمند قبل از اینکه یورش ناگهانی او و ویرانی به دنبالش موجب نابودی تمام جهان شود، قادر به فدا کردن همه چیز خود باشند.

آنتونی و جو روسو این فیلم را کارگردانی کرده اند و کوین فایگی تهیهﮐﻨﻨﺪﻩ آن است. استن لی، ﻭﯾﮑﺘﻮﺭﯾﺎ ﺍِﻻﻧﺴﻮ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﯾﻠﻮ و Louis D’Esposito تهیهﮐﻨﻨﺪﻩهای اجرایی فیلم هستند. ﮐﺮﯾﺴﺘﻔﺮ ﻣﺎﺭﮐﯿﺲ و ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻣﮏﻓﯿﻠﯽ نیز ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ را نوشته اند. Avengers: Infinity War از تاریخ چهارم می سال ۲۰۱۸ پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد (مصادف با ۱۴ اردیبشهت سال ۹۷).

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.