فیلم سینمایی فلش

اظهارات تازه عوامل Justice League درباره دو فیلم سینمایی Cyborg و Flashpoint

عوامل فیلم سینمایی پاییزی Justice League (لیگ عدالت) بتازگی صحبت هایی درباره فیلم های انفرادی فلش و سایبورگ داشته اند و از نظر خودشان بیان کرده اند که چرا طرفداران باید در انتظار این فیلم ها باشند. این یک حقیقت است که اکنون فیلم های DC Comics زیادی در آستانه به حقیقت پیوستن قرار دارند و بدون شک پیگیری روند پروسه همه آنها به تنهایی کار آسانی نخواهد بود. تنها در سال ۲۰۱۷، وارنر بروس هفت فیلم را تایید کرد که اکنون در مراحل مختلف توسعه قرار دارند. در این میان خودمان خبر داریم که جدیت بیشتری برای ساخت فیلم های انفرادی فلش و سایبورگ وجود دارد، البته هیچکدام از این دو پروژه هنوز صاحب کارگردان یا تاریخ شروع تولید و اکران نشده اند. در حقیقت، بعد از Justice League تنها فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ که مطمئن هستیم پا به گیشه می گذارد Aquaman (آکوامن) است – که بتازگی فاز تولید آن به پایان رسیده است.

فیلم انفرادی شخصیت سایبورگ حدود سه سال قبل معرفی شد، اما بعد از آن دیگر هیچ خبری دقیقی درباره پروژه شنیده نشد. به جز اینکه گفته شده قرار است در یکی از روزهای سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد. اما فیلم شخصیت فلش طی چند ماه اخیر وضعیت بهتری داشته و حداقل وارد فاز پیش-تولید شد به همین دلیل اطلاعات بیشتری از آن در اختیار عموم قرار گرفت، از طرف دیگر پروژه طی یک سال اخیر تعدادی ﻓﯿﻠﻢنامه نویس و کارگردان به دست آورد و خیلی زود آنها را از دست داد، که جلوی پیشرفت پروژه را گرفت. کمپانی DC اخیرا تایید کرده است که این فیلم Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ) نام خواهد داشت، و اینکه بزودی یک کارگردان برای هدایت آن روی کـار خواهد آمد و ﻓﯿﻠﻢنامه اکنون تکمیل شدهِ آن را بر روی تصویر خواهد آورد.

در تازه ترین مصاحبه با Los Angeles Times، از ازرا میلر، جیسون موموآ و ری فیشر سه ستاره اصلی فیلم Justice League خواسته شد تا نظرشان در مورد فیلم انفرادی سایبورگ و فلش را ارائه دهند. آقای فیشر اظهار داشت که: “اکنون بطور مسلم پروژه های مختلفی در حال توسعه هستند. من فکر می کنم بعد از اینکه مردم عملکرد ازرا را ببینند برای فیلم فلش درب را می کوبند…” موموآ گفت: “من خیلی زحمت کشیدم. این خیلی سرگرم کننده است که به عقب برگردی و بخندی وقتی دوستات در حال از بین بردن آن هستند. فلش شگفت انگیز است…” میلر هم اضافه نمود کـه: “من فکر می کنم قرار است تقاضای زیادی برای فیلم سایبورگ وجود داشته باشد گذشته از این بخاطر جاذبه عاطفی که با خودش می آورد. این چیزی است که ما در فیلم های بتمن نولان یافتیم. ری این درجه از هنرمندی را برای این نقش می آورد که خیلی هیجان انگیز است. ببینید، ما هرگز چیزی نمی دانیم. برای که کاملا با شما صادق باشیم، آنها ما در بی خبری نگه می دارند.

همانطور که متوجه شدید این سه ستاره در طول صحبت هایشان از هم حمایت کردند و دست از تعریف هم بر نداشتند. اما در یک نقطه به عملکرد ازرا میلر در Justice League اشاره شد که طی چند هفته اخیر هم اشارات زیادی به آن شده است و خیلی ها از آن صحبت کرده اند، و بسیاری از منتقدین او را بعنوان بازیگری که موجب تغییر فضای فیلم شده نام برده اند که در واقع اخبار امیدوارکننده ای برای چشم اندازهای فیلم انفرادی فلش محسوب می شود، فیلمی که بتازگی شنیده ایم تولید شدن یا نشدن آن به عملکرد Justice League بستگی دارد. ما نیز نباید از این حقیقت چشم پوشی کنیم که Flashpoint می تواند حکم یک دکمه تنظیم مجدد را برای DCEU داشته باشد.

در طرف دیگر ویکتور استون معروف به سایبورگ نقش مهمی در کتاب مصور Flashpoint و فیلم انیمیشنی داشته است، بنابراین حتی اگر فیلم انفرادی سایبورگ ساخته نشود، ری فیشر باید خیلی زودتر از انتظار دوباره با نقش خودش بازگردد. اما متاسفانه او این روزها چندان در مرکز توجه قرار ندارد و حتی در صحبت های مرتبط با لیگ عدالت هم اسم او به میان نمی آید، و می توانیم بگوییم که او در حال حاضر آینده روشنی ندارد و باید صبر کنیم تا Justice League پا به گیشه بگذارد و معلوم شود که عملکرد ری فیشر در نقش ویکتور چگونه بوده و طرفداران نسبت به آن چه واکنشی نشان می دهند، و سپس به آینده او فکر کنیم.

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.