Ant-Man And The Wasp

اولین نگاه به ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ در پشت صحنه فیلم Ant-Man And The Wasp

طرفداران فیلم Marvel’s Ant-Man، هرچند تعدادشان خیلی زیاد نیست، در حال حاضر هیجان زیادی برای تماشای قسمت دوم دارند، فیلمی کـه Ant-Man and the Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک) نام گرفته و همانطور که از آن پیداست قرار پا فراتر از داستان ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ بگذارد و این بـار کاوشی هم خواهد داشت در شخصیت زنبورک. مارول استودیوز تصمیم گرفته یکی از شخصیت های کلاسیک کتاب های مصور، زنبورک، را وارد دنیای سینمایی مارول (معروف به MCU) کند، و به همین واسطه در قسمت دوم شاهد اتفاق هایی تازه تر و اضافه شدن چند شخصیت جدید خواهیم بود که به جذابیت فیلم خواهند افزود.

در Ant-Man 2 شاهد حضور چند چهره جدید خواهیم بود، یکی از این چهره که اتفاق خیلی هم شناخته شده است خانم ﻣﯿﺸﻞ ﻓﺎﯾﻔﺮ می باشد که او را تاکنون در فیلم های مختلف و جالبی دیده ایم، از جمله؛ فیلم Batman Returns (ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺑﺘﻤﻦ) و Dark Shadows (ﺳﺎﯾﻪﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﻩ). حال او قرار است در قسمت دوم Ant-Man در نقش جنت ون دین، همسر هنک پیم (با نقش آفرینی Michael Douglas) ظاهر شود. یعنی در واقع اولین زنبورک دنیای سینمایی مارول که در فیلم اول به آن اشاره شد. ما تاکنون فقط شنیده ایم که فایفر قرار است در این فیلم بازی کند امـا تصاویر تازه منتشر شده او را واقعا در پشت صحنه Ant-Man 2 نشان می دهند.

در دنیای سینمایی مارول، جنت ون دین طی سال های ۱۹۸۰ ناپدید شد، در حالی که او و اولین مرد ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ (هنک پیم) طی یک عملیات در دوران جنگ سرد تلاش می کردند جلوی یک راکت را بگیرند، زنبورک مجبور شد تا حد ممکن خودش را کوچک کند تا تخته مدار راکت را تخریب کند اما به دنبال آن هرگز بازنگشت و درون قلمرو کوانتومی گم شد. همانطور که در قسمت اول Ant-Man گفته شد آنها برای سازمان شیلد پگی کارتر کار می کردند. در قسمت نخست به تمام این وقایع اشاره شد، اگر به یاد داشته باشید.

در همین رابطه: تولید Ant-Man & The Wasp (ﻣﺮﺩ ﻣﻮﺭﭼﻪﺍﯼ و زنبورک) بزودی به پایان میرسد!

حال مدل موی ﻓﺎﺭﺍ ﻓﺎﺳﺖ مانند خانم فایفر، و کلاه گیس و لباس گشاد ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺩﺍﮔﻼﺱ تایید می کند کـه این صحنه یک ﻓﻼﺵﺑﮏ خواهد بود از سال های ۱۹۸۰ بین هنک پیم و جنت ون دین. اگر توجه کنید نقاط مشکی رنگی روی صورت این دو بازیگر دیده می شود، که بعدا از آن ها برای جوان کردن صورتها با استفاده از فناوری CGI استفاده می شود.

ﭘﯿﺘﻮﻥ ﺭﯾﺪ Ant-Man And the Wasp را بر اساس ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﮐﺮﯾﺲ ﻣﮏﮐﻨﺎ ‏(ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ: ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ)، ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﺑﺮﺭ و ﺍﺭﯾﮏ ﺳﺎﻣﺮﺯ (ﺟﻮﻣﺎﻧﺠﯽ: ﺑﻪ ﺟﻨﮕﻞ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﯾﺪ) کارگردانی کرده است. اکران این فیلم از ۶ جولای ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۵ تیر ۹۷ آغاز میشود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.