دنیای ژوراسیک 2

این هفته خبری از تریلر Jurassic World: Fallen Kingdom نخواهد بود

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) این هفته به دست طرفداران منتظر نمی رسد. اگر به یاد داشته باشید حدود یک هفته قبل بود که یک ویدیو کوتاه از این فیلم در صفحه رسمی توییتر آن منتشر شد که در آن شاهد وقوع یک لحظه دوستانه بین کریس پرت و یک بچه دایناسور بانمک بـودیم. وبسایت Trailer Track نیز با انتشار یک گزارش تازه تایید کرده است که تریلر این هفته منتشر نمی شود. اما ممکن است تا پایان تعطیلات آخرهفته، یعنی تا یکشنبه به دستمان برسد ولی حتمی نیست.

وقایع دومین قسمت از ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Jurassic World با عنوان رسمی Fallen Kingdom به دنبال حوادث پایانی Jurassic World محصول ۲۰۱۵ اتفاق می افتد، بعد از اینکه انسان ها باری دیگر اشتباه گذشته خودشان را تکرار کردند؛ ایجاد یک پارک طبیعی با دایناسورهای واقعی؛ و البته باری دیگر شکست خوردند. قسمت اول توسط ﮐﺎﻟﯿﻦ ﺗﺮﻭﺭﻭ کارگردانی شده بود اما برای قسمت دوم بازنگشت و ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ (A Monster Calls) به جای او بر روی صندلی کارگردانی نشست. البته آقای ﺗﺮﻭﺭﻭ در نگارش داستان دخالت داشته و از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای فیلم است. در این قسمت شاهد بازگشت کریس پرت با شخصیت ﺍﻭﻭﻥ ﮔﺮﺍﺩﯼ و ﺑﺮﺍﯾﺲ ﺩﺍﻻﺱ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ که مجددا ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻠﯿﺮ ﺩﺍﺭﻧﯿﻨﮓ ظاهر می شود، خواهیم بود.

اولین تریلر رسمی Jurassic World: Fallen Kingdom قرار بود امروز ۳۰ نوامبر منتشر شود، در واقع خود استودیو با انتشار یک ویدیو این تاریـخ را اعلام کرده بود، اما حالا وبسایت Trailer Track با انتشار یک گزارش رسمی فاش کرده است که یونیورسال تایید کرده تریلر پنجشنبه این هفته منتشر نخواهد شد. با این حساب باید انتشار یک اطلاعیه رسمی از سوی استودیو باشیم تا در نهایت زمان دقیق انتشار تریلر معلوم شود.

در حال حاضر بیشتر طرفداران Jurassic World منتظر انتشار این تریلر هستند اما عاشقان اعداد و ارقام نگران یک موضوع دیگر هستند؛ از آنجا که قسمت اول در افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۰۸,۸ میلیون دلار فروخت و در نهایت به فروش بین المللی ۱,۶۷ میلیارد دلاری دست یافت، آیا قسمت دوم هم می تواند به این موفقیت برسد؟ هنوز پاسخی برای این سوال نداریم. اکران Jurassic World: Fallen Kingdom قرار است از ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۱۳۹۷/۴/۱) آغاز شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.