ریبوت فیلم Hellboy

تاریخ شروع اکران ریبوت فیلم Hellboy (پسر جهنمی) اعلام شد!

کمپانی Lionsgate Summit Entertainment ساعتی پیش به طور رسمی اعلام کرد که نسخه جدید فیلم سینمایی Hellboy قرار است در اولین روزهای سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد. مدتها قبل شایعه ها گفته بـودند که این فیلم در ژانویه ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد، اما حالـا طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر تاریخ شروع اکران نسخه بازآفرینی Hellboy به طور رسمی اعلـام شده است؛ این فیلم از تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد.

در فیلم سینمایی Hellboy 2019 شاهد حضور ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﺎﺭﺑﺮ (ﭼﯿﺰﻫﺎﯼ ﻋﺠﯿﺐ و ﺟﻮﺧﻪٔ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ) در نقش اصلی فیلم، ﺍَﻧِﻨﮓ ﺁﻥ ﺭﺍﻣﺎ معروف به پسر جهنمی خواهیم بود. از ستارگان فرعی می توانیم به ﺍﯾﺎﻥ ﻣﮏﺷﯿﻦ (American Gods) در نقش Trevor Bruttenholm معروف به پروفسور بروم و ﻣﯿﻼ ﯾﻮﻭﯾﭻ (Resident Evil) در نقش بلاد کوئین شخصیت مقابل ﻫﻞﺑﻮﯼ اشاره کنیم. ﺳﺎﺷﺎ ﻟﯿﻦ (American Honey)، ﭘﻨﻠﻮﭘﻪ ﻣﯿﭽﻞ (The Vampire Diaries)، ﺩﻧﯿﻞ ﺩﺍﯼ ﮐﯿﻢ (Hawaii Five-0)، ﺳﻮﻓﯽ ﺍﻭﮐﻮﻧﺪﻭ (After Earth)، ﺍﻟﯿﺴﺘﺮ ﭘﯿﺘﺮﯼ (Rogue One: A Star Wars Story) و ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﯿﺴﻮﻥ (Logan Lucky) نیز از دیگر ستاره های فیلم جدید هستند.

ﻧﯿﻞ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ (Game of Thrones) کسی است که بر روی صندلی کارگردانی این فیلم می نشیند، و فیلم جدید را بر اساس یک ﻓﯿﻠﻢنامه از خالق پسر جهنمی، ﻣﺎﯾﮏ ﻣﯿﮕﻨﻮﻻ که با همکاری ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺎﺯﺑﯽ و ﮐﺮﯾﺴﺘﻔﺮ ﮔﻠﺪﻥ آن را نوشته است کارگردانی می کنـد. طبق گزارش تازه منتشر شده، تولید فیلم از ماه سپتامبر آغاز شده و انتظار داریم که خیلی زود خبرهایی که از پایان ﻓﯿﻠﻢبرداری و آغاز فاز پس-تولید آن بشنویم — و همچنین اطلاعات بیشتر. بعلاوه اینکه اولین مرتبه در ماه سپتامبر شنیده شد اکران Hellboy قرار است از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شود اما همان زمان استودیو به سرعت گزارش ها را رد کرد و ادعا نمود که هنوز در حال کار بر روی یک تاریخ شروع اکران مناسب هستند که ظاهرا اینطور نبوده است!

Hellboy 2019

فیلم جدید کـه در واقع با عنوان Hellboy: Rise of the Blood Quee شناخته می شود، در ابتدا قرار بـود با دنیای سینمایی Hellboy که فیلمساز مشهور ﮔﯿﺮﻣﻮ ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ سال ۲۰۰۴ (با قسمت اول این فیلم و سپس ادامه آن Hellboy II: The Golden Army که سال ۲۰۰۸ اکران شد) کاوشی درون آن داشت ارتباط داشته باشد، اما زمانی که ﻧﯿﻞ ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ بعنوان کارگردان پروژه ریبوت انتخاب شد هر گونه ارتباطی با عناوین قبلی رد شـد. دیدگاه ﻣﺎﺭﺷﺎﻝ نسبت به فزانچایز Hellboy اینگونه توصیف شده است که باید نسبت به فیلم ﺩﻝ ﺗﻮﺭﻭ تاریکتر و از جهات دیگر پخته تـر باشد، شبیه به چیزی که درون دنیای کتاب های مصور است. پس باید انتظار یک فیلم ابرقهرمانی اقتباسی درجه R تاریک را داشته باشیم.

ریبوت فیلم Hellboy دقیقا یک هفته قبل از فیلم سینمایی دلهره آور Glass (شیشه) به کارگردانی ﺍﻡ. ﻧﺎﯾﺖ ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ پا به گیشه می گذارد — ادامه دو فیلم Unbreakable و Split. البته برای تولید Hellboy نسبت به Split پول خیلی بیشتری باید خرج شود و قطعا انتظار داریم به فروش بالاتری هم نسبت به فیلم جدید ﺷﯿﺎﻣﺎﻻﻥ دست یـابد. البته قابل انتظار است کـه Glass از فیلم های پرفروش آغـازین ۲۰۱۹ باشد — بودجه کم فروش بیشتر — مانند Split که اوایـل امسال اکران شد.

در نهایت اینکه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.