هارلی کویین

مارگو رابی سال آینده دوباره لباس هارلی کویین را می پوشد!!

طبق شنیده ها، مارگو رابی قرار است سال آینده برای دومین بار بعنوان هارلی کویین جلوی دوربین برود، اما هنوز نمی دانیم در Suicide Squad 2 (جوخه انتحار) بازی می کند یا اینکه یک فیلم دیگر. رابی زمانی که در فیلم The Wolf of Wall Street (گرگ وال استریت) ظاهر شد خودش را بعنوان یک بازیگر خوب مطرح کرد اما عمده شهرت او وقتی بود که لباس هارلی کویین را پوشید و پا به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) کمپانی وارنر بروس گذاشت. با اینکه فیلم Suicide Squad مورد انتقاد قرار گرفت و از نظر هنری هیچ موفقیتی کسب نکرد، هیچکس نتوانست ادعا کند مارگو رابی در این فیلم بد بازی کرده است چون او فوق العاده بود، بدون شک. رئسای وارنر بروس هم به این نتیجه رسیده اند و طبق شنیده ها قرار است او را در فیلم مختلف دخالت دهند.

فیلم Suicide Squad در واقع یک شروع برای حضور او بعنوان هارلی بود، و حالا که یک سال از اکران این فیلم گذشته طرفداران دوست دارند بدانند دفعه بعدی او را در کـدام فیلم ملاقـات خواهند کرد، در قسمت دوم Suicide Squad یا Gotham City Sirens؟؟ یا شاید هم فیلم مشترک او با جوکر؟ ما باید این نوید را به شما دهیم که خیلی زود نـام فیلم بعدی او فاش می شود چون حضور او در چندین پروژه مختلف تایید شده و به زودی جلوی دوربین یکی از آنـها می رود.

در یک گفتگو با ﺟﯿﮏ ﺟﯿﻠﻨﻬﺎﻝ (Prince of Persia: The Sands of Time و Life) که شایعه شده قرار است بازیگر بعدی بتمن باشد، برای Variety از خانم رابی درباره آینده اش با شخصیت هارلی کویین سوال شد. رابی دقیقا تایید نکرد که پروژه بعدی او چه نام دارد، یا دقیقا چه زمانی دوباره با شخصیت هارلی بازمیگردد، اما او گفت که امیدوار است سال آینده دوباره لباس این شرور را بپوشد: “من امیدوارم که دوباره در نقش هارلی بازی کنم، حداقل سال بعد. من او را دوست دارم …

پیشنـهاد: مارگو رابی نام فیلم های بعدی هارلی کویین را فاش کرد

اگر صحبت های جدید را کنار شنیده های قبلی بگذاریم، به این نتیجه می رسیم که پروژه بعدی او می تواند Suicide Squad 2 باشد. که گفته شده تولید آن سال آینده میلادی استارت می خورد اما هنوز تایید نشده است. رابی حدود دو ماه قبل هم اظهاراتی شبیه به همین داشت، پس می توانیم اینطور برداشت کنیم که خود او هنوز از تاریخ دقیق شروع تولید بی اطلاع است. اگر پروژه سال بعد او قسمت دوم Suicide Squad نباشد، شاید سریال انیمیشنی Harley Quinn باشد که اخیرا خبر ساخت آن را شنیده ایم و گفته شده که رابی قرار است در آن بجای شخصیت هارلی صحبت کنـد. شاید هم در فیلم Gotham City Sirens یا Harley Quinn vs The Joker او را مشاهده کنیم که رابی در هر دو بازیگر نقش اصلی است. هر دو پروژه اکنون صاحب کارگردان هستند؛ دیوید آیر و ﮔﻠﻦ ﻓﯿﮑﺎﺭﺍ/ﺟﺎﻥ ﺭﯾﮑﻮﺁ؛ و حتی شاید پروژه ای در کـار باشد که تاکنون به آن اشاره ای نشده، مثلا یک فیلم انفرادی برای خود هارلی کویین.

در حال حاضر یک تصویر تار روبروی ماست، اما طی چند ماه آینده به وضوح این تصویر افزوده خواهد شد. پس منتظر باشید چون خبرهای خوبی برایتان داریم …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.