گامبیت 2019

فاکس انتظار دارد تولید فیلم Gambit را اوایل 2018 آغاز کند

از آنجا که فیلم سینمایی Gambit (گامبیت) اکنون یک تاریخ شروع اکران رسمی دارد، و کمپانی فاکس این روزها مشغول پیش بردن فاز پیش-تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ مردان ایکس است، ما شاهد انتشار یک گزارش تازه هستیم که ادعا می کند ﻓﯿﻠﻢبرداری آن ممکن است در اولین ماه های سال آینده میلادی آغاز شود. دقیق تر اینکه وبسایت Omega Underground ساعتی پیش این گزارش را منتشر کرد، و در آن ادعا نمود که تولید به طور رسمی از فوریه سال آینده میلادی آغاز و در یکی از روزهای ماه جولای پرونده آن بسته می شود. باید اشاره کنیم که این سایت تمام گزارش های مربوط به Gambit را منتشر می کند و از نزدیک آن را زیر نظر دارد. با این حساب، تیم تولید و پس-تولید می توانند با خیالت راحت و فرصت کافی تا ولنتاین سال ۲۰۱۹ فیلم را آماده کنند.

همانطور که پیش از این طی یک گزارش فاش کردیم، کمپانی فاکس اخیرا عنوان در کار فیلم انفرادی شخصیت گامبیت را از “Chess” به “Forevermore” تغییر داده، و انتظار می رود که بازیگران آن در شهر ﻧﯿﻮﺍﻭﺭﻟﺌﺎﻥ جلوی دوربین بـروند. کسانی که به خوبی با شخصیت گامبیت آشنا هستند، می دانند ﻧﯿﻮﺍﻭﺭﻟﺌﺎﻥ جایی است که ﺭِﻣﯽ ﺍِﺗﯿﻦ ﻟُﺒﻮ معروف به گامبیت – یک دزد و ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ با قدرت ﺍﯾﺠﺎﺩ، ﮐﻨﺘﺮﻝ ﻭ ﺩﺳﺘﮑﺎﺭﯼ ﺫﻫﻨﯽ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺟﻨﺒﺸﯽ و البته یک ﭘﺮﺗﺎﺏ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﮐﺎﺭﺕ ﺣﺮﻓﻪﺍﯼ – در آن به دنیا آمـده.

اخیرا تایید شده که ﻟﯿﺰﯼ ﮐﺎﭘﻼﻥ قرار است به جمع عوامل Gambit بپیوندد و در آن بعنوان بازیگر اصلی مونث ظاهر شود، که در این صورت با ﭼﻨﯿﻨﮓ ﺗﯿﺘﻮﻡ بازیگر نقش ﺭِﻣﯽ ﺍِﺗﯿﻦ ﻟُﺒﻮ همبازی خواهد شد. هنوز در مورد نقشی که او قرار است در این فیلم ایفا کند اطلاعاتی منتشر نشده اما حدس زده می شود که خانم ﮐﺎﭘﻼﻥ در نقش شخصیتی به نام بلا دانا ظاهر شود که در دنیای کتاب های مصور مردان ایکس، ﺭِﻣﯽ در زمان بچگی با او ملاقات می کند و تبدیل به دوست و با هم بـزرگ می شوند. ما هنوز موفق به دریافت خلاصه داستان رسمی Gambit نشده ایم، اما شایعه ها می گویند که شخصیت Candra، یک ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪ جدایی ناپذیر از داستان خاستگاه کمیک بوکی ﺭِﻣﯽ ﺍِﺗﯿﻦ ﻟُﺒﻮ، ممکن است در این فیلم حضور داشته باشد. دخالت دادن او درون فیلم Gambit می تواند این فیلم را به دیگر داستان های مردان ایکس مثل Deadpool و X-Force متصل کند چون Candra یکی از اعضای گروه ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جاویدان معروف به Externals است.

حال از آنجا که انتظار می رود بازیگران پروژه Gambit از اوایل ۲۰۱۸ جلوی دوربین بروند، مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که اطلاعات بیشتری از فیلم به دستمان برسد — مثل تصاویر پشت صحنه یا نام عوامل رسمی. در نهایت باید اشاره کنیم ﮔﻮﺭ ﻭﺭﺑﯿﻨﺴﮑﯽ (کارگردان Pirates of the Caribbean و The Lone Ranger) کسی است که پشت دوربین Gambit می نشیند، تا آن را برای اکران از ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن سال ۹۷) آماده کند.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.