بحران در زمین-ایکس

دومین تریلر رسمی از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Earth-X (بحران در زمین-ایکس) منتشر شد

شبکه The CW تریلری جدید از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال چهار سریال Arrow (کماندار)، Supergirl (سوپرگرل)، The Flash (فلش) و Legends of Tomorrow (افسانه های فردا)، که “بحران در زمین-ایکس” نام دارد منتشر کرد، این تریلر اطلاعاتی از تاریخچه متناوب زمین-ایکس را فـاش برایمان می کند. از اولین سالـی که فلش پا به The CW گذاشت، این شبکه هر ساله برنامه های کمیک بوکی خودش را برای یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ دور هم جمع می کند، که هـر سال بزرگ تر از سال گذشته می شود. حال بعد از انتشار یک پوستر ابتدایی، سه تیزر، یک تریلر رسمی و بنری جدید، شبکه The CW اکنون اقدام به انتشار یک تریلر مهیج جدید از این رویداد کرده است که در آن می توانیم شروران زمین ایکسی را مشاهده کنیم.

ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Earth-X امسال قرار است بزرگتر از سالهای قبـل باشد، و شخصیت های اصلی چهار سریال ابرقهرمانی شبکه The CW را برای یک رویداد چهار ساعتی دو قسمتی دور هم جمع کند. اگر به یاد داشته باشید ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سـال گذشتـه ‘Invasion!’ نـام داشت و کارا دنورز معروف به سوپرگرل تنها شخصیتی بود که از یک زمین دیگر با تیم فلش و اَرو ملاقات کرد؛ این رویداد در ۴ شب روی آنتن شبکه The CW رفت و بچه های DCTV در آن مقابل بیگانگانی از یک کره دیگر قرار گرفتند. حال در Crisis on Earth-X نه تنها شاهد اتحاد بزرگ ترین قهرمانان دنیای تلویزیونی DC شبکه CW هستیم بلکه شرورانی از زمین-ایکس هم در آن حضور دارند کـه روبروی همتاهای زمین-یکی خودشان قرار می گیرند.

مـا بواسطه اولین تریلر رسمی و تیزرهای ‘Crisis on Earth-X’ موفق شده ایم نگاهی به شرورها و قهرمان هـای این رویداد داشته باشیم، اما تریلر جدید که اکنون می توانید آن را تماشا کنید مختصر نگاهی دارد به زمین-ایکس و این دنیای نازی را به شما معرفی می کند. همانطور که پیش از این گفته ایم و تریلر جدید به شما می گوید، در زمین-ایکس نازی ها برنده جنگ جهانی دوم بوده اند، و نسخه های متناوب قهرمان هایی مثل سوپرگرل، گرین اَرو، و فلش در واقع فاشیست هایی از زمین-ایکس هستند — در حالی که کاپیتان کلد شرور زمین-۱ یک قهرمان به نام سیتیزن کولد (Citizen Cold) است. تریلر جدید:

پیش از این: تصاویر رسمی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Earth-X را اینجا مشاهده کنید

در خلاصه داستان رویداد Crisis On Earth-X آمـده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

بخش اول رویداد Crisis On Earth-X که ۲۷ نوامبر (ششم آذر) روی آنتن می رود توسط ﻟﺮﯼ ﺗﻨﮓ کارگردانی، و توسط ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ & ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ نوشته شده است. ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺭﺍﻭﻧﺮ و ﺟﺴﯿﮑﺎ ﮐﻮﺋﻠﺮ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. بخش دوم این رویداد توسط ﺟﯿﻤﺰ ﺑﺎﻣﻔﻮﺭﺩ کارگردانی، و توسط ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ & ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ نوشته شده و ۲۸ نوامبر (هفتم آذر) پخش می شود. Wendy Mericle و ﺑِﻦ ﺳﺎﮐﻮﻻﺳﮑﯽ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار-ساعته طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت.

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.