بحران در زمین ایکس

فلش کمی کمدی به ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Earth-X می آورد!

امسال، شبکه The CW سریال های Arrowverse خودش را برای یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ عظیم دور هم جمع می کنـد، و هر برنامه با بهترین های خودش جلو می آید — همه برای خلق ساعاتی مهیج و تماشایی — و این بار فلش (بری آلن) برنامه دارد تا لحن سبک تری را به این رویداد بیاورد که مشاهده آن در فصل چهارم لذت بخش است. این اخبار مانند یک خوش آمد گویی برای طرفداران سریال The Flash است که در فصل سوم شخصیت درخشان این تندروی قرمز را از دست دادند؛ فصل ۳ به لطف داستان و ماجراهای آن — تحقیق درباره ساویتار و چگونه متوقف کردن او، یا حتی حوادث بعد از آن – فضای تاریک تری نسبت به گذشته داشت. پس از آن، دومین سریال DC Comics شبکه تلویزیونی The CW با فصل چهارم به خانه های طرفدارانش بازگشت، و برخلاف فصل قبلی هر هفته بعد از هفته دیگر طبیعت آشناتر و شادمان تری را برای مخاطبان به ارمغان می آورد.

فضای متفاوت بین سریال های مختلف Arrowverse بخشی از چیزی است کـه این رویدادها را جالب می کنند، در اولین قدم، مثلا طبیعت جدی تر الیور کوئین روبروی نمایش های سبک تری مثل The Flash و Supergirl قرار میگیرد، یا حتی خل وضعی آشکارای افسانه های فـردا. و حـالا همانطور که قهرمانان Arrowverse برای مقابله با نسخه های شرور و شیطانی خودشان دور هم جمع می شوند، اینطور به نظر می رسد که فلش قرار است همچنان یک لبخند بر روی صورتش داشته باشد، در حـالی که با عده ای نازی دست وپتجه نرم می کند.

خـود بری آلن، ﮔﺮﺍﻧﺖ ﮔﺎﺳﺘﯿﻦ، در تازه ترین صحبت هایش با Screen Rant به همه اطمینان داد که رویداد Crisis در نگرش تـازه سریال ها تغییری ایجاد نخواهد کرد. او همچنین چیزی که همه مدام می گویند را دوباره تکرار نمود – که رویداد امسال به حقیقت “بزرگ تر از همیشه است”. ﮔﺎﺳﺘﯿﻦ گفت که: “[ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ] بزرگ تر از همیشه است. من فکر می کنم ما می دانستیم که این قرار است بزرگ تر از همیشه باشد … هر سال انگار شما نمی توانید واقعا خودتان را آماده کنید. فکر می کنید در حال آماده کرد خودتان هستید با دانستن اینکه ‘خوبه، ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ در راه است’، اما این چیز بزرگی است. اما فکر می کنم امسال یک شاهکار چالش برانگیز است — هر ساله ما از آن بالاتر هستیم. و فکر می کنم دوباره، ما از آن بالا هستیم. منظورم این است که تعدادی بیشتری از عوامل شاملش هستند و تعدادی از بزرگ ترین سکانس هـا را می بینید با بیشترین ابرقهرمان هایی که تاکنون کنار هم دیده اید … ما همچنین وفادار هستیم — حداقل در مورد طرف فلشِ چیزها — ما به کمدیی که تمام سال داشتیم وفادار هستیم. که هنوز در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ وجود دارد. بری و کارا کمی فعل و انفعالات دارنـد که جالب است، فعل و انفعالات کلاسیک بری-کارا. من با تعدادی شخصیت جدید ملاقات کردم، منظورم این است که فقط بزرگتر از همیشه است …

این رویداد چهار ساعته با مراسم ازدواج بری آلن و آیریس وست آغاز می شود که به نظر می رسد قرار است یک ازدواج معمولی باشد اما ناگهان مورد تهاجم گروهی از نازی های ابرقدرت که از زمین-ایکس آمده اند قرار می گیرد. ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) و سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر).

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.