دنیای ژوراسیک 2

اولین تیزر از Jurassic World 2: کریس پرت یک دوست جدید یافته است!

ساعتی پیش شاهد انتشار اولین تیزر از فیلم سینمایی Jurassic World: Fallen Kingdom (ﺩﻧﯿﺎﯼ ﮊﻭﺭﺍﺳﯿﮏ: ﭘﺎﺩﺷﺎﻫﯽ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﺮﺩﻩ) بودیم که بواسطه آن می توانیم نگاهی تازه به ﺍﻭﻭﻥ ﮔﺮﺍﺩﯼ با نقش آفرینی کریس پرت داشته باشد؛ او ظاهـرا در حال رفیق شدن با یک دایناسور جوان و بانمک است. اولین تریلر رسمی از قسمت دوم فیلم سینمایی پرطرفدار Jurassic World قرار است ماه آینده همراه با شروع اکران Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi (ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ: اپیزود ۸ – ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺟﺪﺍﯼ) در سینماهای آمریکای شمالی به نمایش درآید و در واقع از مورد انتظارترین تریلرهای پیش رو است. حال ﮐﺎﻟﯿﻦ ﺗﺮﻭﺭﻭ کارگردان قسمت اول ساعتی قبل در صفحه رسمی توییتر خودش نوشت “از خانواده ژوراسیک ما به شما” و این ویدیوی اولین نگاه را در اختیار طرفداران قرار داد.

حوادث Fallen Kingdom مدت کوتاهی بعد از اتفاق های قسمت اول Jurassic World به وقوع می پیوندد، و با اینکه فاصله چندانی تا انتشار تریلر رسمی آن باقی نمانده، هنوز استودیو خلاصه داستان رسمی فیلم را در اختیار طرفداران قرار نداده است. پرت همانطور که خودتان خبر دارید و در تیزر جدید مشاهده می کنید با شخصیت قبلی خودش بازگشته، و باری دیگر با ﺑﺮﺍﯾﺲ ﺩﺍﻻﺱ ﻫﺎﻭﺍﺭﺩ که مجددا ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻠﯿﺮ ﺩﺍﺭﻧﯿﻨﮓ ظاهر می شود همبازی شده است. آقای ﺗﺮﻭﺭﻭ در نگارش داستان دخالت داشته و از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای فیلم است اما این بار آن را کارگردانی نکرده، و در عوض صندلی خودش را به ﺧﻮﺍﻥ ﺁﻧﺘﻮﻧﯿﻮ (A Monster Calls) ﺑﺎﯾﻮﻧﺎ هدیه داده است. در میان دیگر ستارگان Fallen Kingdom می توانیم تازه واردهای فرانچایز دنیا/جهان ژوراسیک را در کنار چند چهره آشنا مشاهده کنیم – شاید قابل توجه تر از همه آنها ﺟﻒ ﮔﻠﺪﺑﻠﻮﻡ باشد که در ﭘﺎﺭﮎ ﮊﻭﺭﺍﺳﯿﮏ ﻭ ﺩﻧﺒﺎﻟﻪ ﺁﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﮔﻤﺸﺪﻩ: ﭘﺎﺭﮎ ﮊﻭﺭﺍﺳﯿﮏ حضور داشت، و در فیلم جدید باری دیگر شخصیت ﯾﺎﻥ ﻣﺎﻟﮑﻮﻟﻢ را به تصویر می کشد.

ﮐﺎﻟﯿﻦ ﺗﺮﻭﺭﻭ اولین کلیپ رسمی از فیلم سینمایی Jurassic World: Fallen Kingdom را در حساب رسمی توییتر خودش با پیغامی که در ابتدا به آن اشاره کردیم به اشتراک گذاشت. این کلیپ کوتاه فقط ۷ ثانیه طـول دارد و در آن می توانیم آقای پرت را مشاهده می کنیم که به نظر می رسد در حال بازی با یک ولاسیرپتر جوان است. پیشنهاد می کنیم خودتان تماشا کنید:

از آنجا که تریلر رسمی Jurassic World 2 به دنبال شروع اکران Star Wars: Episode VIII منتشر می شود، باید در روز ۱۵ دسامبر سال جاری (مصادف با جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶) منتظر آن باشیم. با تماشای این تریلر به طور قطع اطلاعات خیلی بیشتری از این فیلم به دست خواهیم آورد، می توانیم به کمک آن نگاهی تازه به شخصیت های قدیمی و جدیدش داشته باشیم، و همچنین کمی اطلاعات درباره داستان فیلم کسب کنیم — البته اگر خلاصه داستان قبل از آن منتشر شود با اطلاعات کامل تری به استقبال تریلر خواهیم رفت. در حال حاضر بیشتر طرفداران Jurassic World منتظر انتشار این تریلر هستند اما عاشقان اعداد و ارقام نگران یک موضوع دیگر هستند؛ از آنجا که قسمت اول در افتتاحیه آمریکایی خودش ۲۰۸,۸ میلیون دلار فروخت و در نهایت به فروش بین المللی ۱,۶۷ میلیارد دلاری دست یافت، آیا قسمت دوم هم می تواند به این موفقیت برسد؟ هنوز پاسخی برای این سوال نداریم.

اکران Jurassic World: Fallen Kingdom قرار است از ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۱۳۹۷/۴/۱) آغاز شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.