فیلم سینمایی Gambit

عنوان در حال کار فیلم سینمایی Gambit (گامبیت) تغییر کرد

بنابر تازه ترین گزارش های منتشر شده، عنوان در حال کار (موقت) فیلم سینمایی Gambit تغییر کرده است. کمپانی فاکس قرن بیستم این روزها با تلاش زیادی در حال کار بر روی توسعه و گسترش دنیای سینمایی موفق مردان ایکس (XMU) است به طوری که طی سال آینده میلادی با سه فیلم Deadpool 2 (ادامه بدون عنوان ددپول)، Dark Phoenix (ققنوس سیاه) و New Mutants (ﺟﻬﺶﯾﺎﻓﺘﻪهای جدید) به آغوش گرم طرفداران بازمیگردد و یک ۲۰۱۸ افسانه ای را برای آنها رقم می زند. در این میان فیلم سینمایی Gambit با بازی ﭼﻨﯿﻨﮓ ﺗﯿﺘﻮﻡ بعنوان شخصیت اصلی هم در حال کار است و در روز ولنتاین سال ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد، ﮔﻮﺭ ﻭﺭﺑﯿﻨﺴﮑﯽ (ﺭﻧﺠﺮ ﺗﻨﻬﺎ) نیز قرار است پروژه را کارگردانی کند.

برای مدتی محدود، ایـن فیلم با عنوان در حال کار “شطرنج” در فاز پیش-تولید به سر می برد، که در واقع اشاره ای مستقیم داشت به اولین حرکات حساس بازی شطرنج که بعنوان gambits شناخته می شوند [گامبیت: حرکت اول بازی که در آن شطرنج باز در مقابل از دست دادن یک پیاده یا مهره ی دیگر موقعیت خوب به دست می آورد]. اما ظاهرا این عنوان مورد علاقه کمپانی فاکس نبوده چون اکنون به فیلم Gambit یک عنوان موقت تازه و مبهم تر داره که مانند “شطرنج” راحت و دارای اشاره ای مستقیم به فیلم نیست، همچنین کم تر شناخته شده است.

حال طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی وبسایت Omega Underground، فیلم سینمایی Gambit اکنون با عنوان Forevermore (برای ابد) شناخته می شود. این گزارش اظهار می کند که فاکس عنوان موقت “شطرنج” را تغییر داده چون بیش از حد شناخته شده بود — اگر به یـاد داشته باشید همین اتفاق برای Deadpool 2 هم افتاد، در ابتدا با عنوان Love Machine (ماشین عشق) معرفی شد و سپس درست قبل از شروع فاز تولید به Caribbean Blue (کارائیب آبی) تغییر کرد. با این حساب می توانیم اینطور در نظر بگیریم که پروژه Gambit اکنون در آستانه ورود به فاز تولیدش قرار دارد.

با وجود عنوان در حال کـار جدید، هنوز کارهای مختلفی پیش از ورود به فاز تولید باید انجام شود — گفته شده که بازیگران در شهر ﻧﯿﻮﺍﻭﺭﻟﺌﺎﻥ جلوی دوربین خواهند رفت. طبق گزارش Omega Underground انتظار میرود که انتخاب بازیگر بزودی تکمیل شود و ستارگان فیلم معلوم شوند اما در مورد تاریخ شروع تولید حرفی زده نشده است. ما تا جایی که اطلاع داریم و ﭼﻨﯿﻨﮓ ﺗﯿﺘﻮﻡ به آن اشاره کرده، همچنین ﺳﯿﻤﻮﻥ ﮐﯿﻨﺒﺮﮒ، به احتمال زیاد تولید از اولین ماه های سال ۲۰۱۸ آغـاز می شود. اما در این مورد نمی توانیم قـاطعانه صحبت کنیم چون هنوز کارهای انجام نشده زیادی باقی مانده است که باید انجام شوند.

در نهایت باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Gambit قرار است از ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۲۵ بهمن سال ۹۷) آغاز شود. اطلاعات بیشتر بزودی …

Rating: 4.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.