کراﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Earth-X

بنر رسمی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Earth-X (بحران در زمین-ایکس) منتشر شد

هفته آینده، در رویداد عظیم ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Earth-X (بحران در زمین-ایکس) بزرگترین قهرمانان Arrowverse دنیای تلویزیونی پرطرفدار The CW قرار است با نسخه های شرور خودشان که از زمین-ایکس آمده اند روبرو شوند. بعد از انتشار یک پوستر ابتدایی، سه تیزر و یک تریلر رسمی، شبکه The CW اکنون اقدام به انتشار یک بنر جدید از این رویداد کرده است که در آن می توانیم قهرمانانی از سریال های Supergirl (سوپرگرل)، The Flash (فلش)، Arrow (کماندار)، و DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) را روبروی شرورانی از زمین نازی مشاهده کنیم.

همانطور که پیش از این گفتیم، اپیزود Crisis On Earth-X تمام Arrowverse را دور هم جمع می کند؛ این اکنون تبدیل به یک رویداد سالانه و قابل پیش بینی شده کـه قهرمانان چهار سریال ابرقهرمانی شبکه The CW (سوپرگرل، اَرو، فلش و افسانه های فردا) دور هم جمع میشوند تا از زمین در مقابل یک خطر بزرگ دفاع کنند. این روند از زمانی آغاز شد که بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) پا به سریال Arrow گذاشت و بعد از آن صاحب سریال انفرادی خودش The Flash شد، و هر ساله موفقیت های بیشتری را کسب کرد – پس از آن بارها شاهد وقوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین این دو سریال، و سپس سریال های دیگر بودیم.

اگر به یاد داشته باشید ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار اپیزودی سال گذشته “تهاجم” نام داشت که قهرمانان دنیای تلویزیونی Arrowverse را در مقابل گروهی از بیگانگان به نام دومینیتورها قرار داد. حال رویداد سال جاری قهرمانان ما را در مقابل همزادهای خودشان که از زمین-ایکس آمده اند قرار می دهد، ما می دانیم که در این زمین متناوب نازی ها برنده جنگ جهانی دوم بوده اند. این رویداد چهار ساعته با مراسم ازدواج بری آلن و آیریس وست آغاز می شود که به نظر می رسد قرار است یک ازدواج معمولی باشد اما ناگهان مورد تهاجم گروهی از نازی های ابرقدرت که از زمین-ایکس آمده اند قرار می گیرد.

پیش از این: فلش کمی کمدی به ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” می آورد!

کراﺱﺍُﻭﺭ Crisis On Earth-X

در خلاصه داستان بخش اول رویداد Crisis On Earth-X آمـده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

باید اضافه کنیم که بخش اول رویداد Crisis On Earth-X توسط ﻟﺮﯼ ﺗﻨﮓ کارگردانی، و توسط ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ & ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ نوشته شده است. ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺭﺍﻭﻧﺮ و ﺟﺴﯿﮑﺎ ﮐﻮﺋﻠﺮ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. بخش دوم این رویداد توسط ﺟﯿﻤﺰ ﺑﺎﻣﻔﻮﺭﺩ کارگردانی، و توسط ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ & ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ نوشته شده است. Wendy Mericle و ﺑِﻦ ﺳﺎﮐﻮﻻﺳﮑﯽ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار-ساعته طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) و سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر).

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.