بحران در زمین -ایکس

تریلر رسمی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” سریال های DCTV منتشر شد

شبکه The CW ساعتی پیش تریلر رسمی بزرگترین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ دنیای تلویزیونی Arrowverse را منتشر کرد، رویدادی که بزرگترین قهرمانان The CW را در مقابل نسخه های شرور خودشان که از زمین-ایکس آمده اند قرار میدهد. در حالی که اَرو کار خودش را بعنوان یک شوالیه تاریکی با بودجه ای تلویزیونی شروع کرد و استارت یک دنیای اشتراکی را زد، این دنیای تلویزیونی اکنون بعد از گذشت چند سال از شروع به کار گسترده تر از همیشه شده و در آن شاهد حضور بیگانگان، مسافران زمان و ابعاد متناوب هستیم. این گسترش باعث شده Arrowverse نه تنها بیشتر از هر دنیای تلویزیونی و سینمایی دیـگر شبیه به یک دنیای کمیک بوکی باشد، بلکه فرصتی فراهم کرده برای نویسندگان آن تا اقدام به خلق رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ مختلف بکنند. این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭها بیشتر شامل کامیوهای کوتاه یا حضور شخصیت ها بعنوان مهمان در سریال های مختلف میشود اما ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال متفاوت و عظیم تر از همیشه است.

اگر به یاد داشته باشید در دسامبر سال ۲۰۱۴ بود که شبکه The CW یک رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین The Flash و Arrow را روی آنتن برد، و از آن به بعد تبدیل به یک عادت هر ساله شد. در گذر زمان، این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭها گسترده تر شدند و بواسطه آنها شخصیت های جدیدی مانند ﻫﺎﻭﮎﻣﻦ، ﻫﺎﻭﮎگرل و ﻭﻧﺪﺍﻝ ﺳﻮﺝ پا به Arrowverse گذاشتند – سپس در سریال Legends of Tomorrow کنار هم قرار گرفتند. در سال ۲۰۱۶ سریال Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) هم به ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال پیوست، و سوپرگرل نیز در آن حضور یافت. این رویداد عظیم که “تهاجم” نام داشت مورد استقبال مخاطبین شبکه قرار گرفت و پربیننده ترین شب ها را برای The CW رقم زد. حال ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال که “بحران در زمین-ایکس” نام دارد تمام شخصیت های اصلی چهار سریال ابرقهرمانی DCTV را برای یک رویداد دو قسمتی دور هم جمع میکند.

این رویداد چهار ساعته با مراسم ازدواج بری آلن و آیریس وست آغاز می شود که به نظر می رسد قرار است یک ازدواج معمولی باشد — آیا مراسمی که داماد آن سریع ترین مرد جهان است و تمام مهمان های آن ابرقهرمان هستند جزو عادی محسوب می شود؟! — اما ناگهان مورد تهاجم گروهی از نازی های ابرقدرت که از زمین-ایکس آمده اند قرار می گیرد. ما بواسطه تصاویر رسمی ‘Crisis on Earth-X’ موفق شدیم نگاهی دقیق به ظاهر تمام شرور و قهرمان های این رویداد هیجان داشته باشیم، و حالا تریلر جدید واضح ترین نگاه ممکن را به ما می دهد. این تریلر دو دقیقه ای نوید ساعاتی مهیج و تماشایی را می دهد.

در خلاصه داستان بخش اول رویداد “بحران در زمین-ایکس” آمـده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار-ساعته “بحران در زمین-ایکس” طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) و سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر).

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.