فیلم سینمایی ونوم

تولید فیلم سینمایی Venom (ونوم) همچنان ادامه دارد؛ تصویر جدید

تام هاردی ساعتی پیش یک تصویر جدید از پشت صحنه تولید فیلم کمیک بوکی پیش روی Venom را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت. کمپانی سونی پیکچرز ماه ها قبل اعلام کرده بود که به خلق یک دنیای اشتراکی علاقه مند است و به همین واسطه تلاش می کند تا یک دنیای سینمایی بر اساس کتاب های مصور مارول ایجاد کند، که شرورها و ضدقهرمان ها شخصیت های اصلی آن هستند، در حالی که قهرمان اصلی آنها، مرد عنکبوتی، اکنون مشغول جنگیدن در کنار انتقامجویان دنیای سینمایی مارول کمپانی مارول استودیوز است.

فیلم سینمایی Venom در واقع اولین عنوان از دنیای اشتراکی جدید سونی است، که توسط ﺭﻭﺑﻦ ﻓﻠﯿﺸﺮ (Zombieland) بر اساس ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﮐﻠﯽ ﻣﺎﺭﺳﻞ (Saving Mr. Banks و ۵۰ Shades of Grey) کارگردانی می شود. تولید این فیلم بلاخره ماه گذشته بعد از چندین مرتبه تاخیر آغاز شد و از آن زمان بدون وقفه ادامه دارد. با اینکه اطلاعات فیلم در ابن مرحله مانند راز هستند، آقای هاردی با انتشار تصاویر مختلف از پشت صحنه تولید طرفداران را از روند توسعه فیلم مطلع می کند – و حالـا شاهد انتشار یک تصویر دیگر هستیم.

هاردی به تازگی یک تصویر جدید از پشت صحنه تولید Venom را در صفحه رسمی توییتر فیلم به اشتراک گذاشته، با ذکر تنها دو کلمه “خانـه. #ونوم.” تا اینجا تمام توییت هایی که توسط صفحه رسمی توییتر فیلم منتشر شده اند از سوی هاردی آمده اند. این در واقع یک استراتژی بازاریابی جالب توجه است که این روزها بیشتر فیلمسازها، همچنین بازیگران زن و مرد از آنها استفاده می کنند: ارتباط مستقیم با طرفداران طی پروسه های تولید.

Venom 2018

ما می دانیم که هاردی در این فیلم بعنوان شخصیتی به نام ﺍﺩﯼ ﺑﺮﻭﮎ معروف به ونوم ظاهر می شود که طبق گزارش ها در مقابل ابرشروری به نام ﮐﺎﺭﻧﯿﺞ قرار می گیرد، البته هنوز نام بازیگر این شخصیت فاش نشده است. تا جایی که ما اطلاع داریم وقایع فیلم Venom هیچ ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد و کاملـا از آن جداست. سونی و مارول اکنون اسپایدرمن را بین خودشان به اشتراک گذاشته اند ولی می خواهند دنیایی جدا از هم داشته باشند تا از ایجـاد هر گونه مشکل و اختلالی جلوگیری کنند. حال سونی در حال آماده سازی دنیای اشتراکی شخصی خودش است و سال ۲۰۱۸ با فیلم سینمایی Venom استارت آن را می زند.

از بازیگرانی که تاکنون به پروژه Venom پیوسته اند می توانیم به ریز احمد (Rogue One) در نقش یک شخصیت مرموز که هنوز نامش اعلام نشده اشاره کنیم، ﻣﯿﺸﻞ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (ﻣﻨﭽﺴﺘﺮ ﺍﺯ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯾﺎ) نیز قرار است شخصیت اصلی زن فیلم باشد، ﺟﻨﯽ ﺳﻠﯿﺖ (زندگی مخفی حیوانات خانگی)، ﺭﯾﺪ ﺍﺳﮑﺎﺕ و ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻫﯿﺰ (فرزند خدا) هم از دیگر ستاره های آن هستند. اکران این فیلم علمی-تخیلی، ترسناک، اکشن قرار است از پنجم اکتبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۳ مهر ۹۷ آغاز شود. حالا که تولید آغاز شده خیلی زود اطلاعات خیلی بیشتر از فیلم منتشر می شود، شاید خیلی زود اولین تصویر از هاردی با لباس ونوم نیز به دستمان برسد، پس منتظر باشید …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.