بحران در زمین-ایکس

تصاویر رسمی ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Earth-X را اینجا مشاهده کنید

شبکه The CW ساعتی پیش اقدام به انتشار چندین تصویر جالب و تماشایی از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ پیش روی “بحران در زمین-ایکس” DCTV کرد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی اجمالی به این رویداد دو قسمتی هیجان انگیز داشته باشیم که بخش اول آن دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) روی آنتن می رود و بخش دوم آن سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر).

تا کمتر از ده روز دیگر، رویداد سالانه ویژه Arrowverse روی آنتن شبکه تلویزیونی The CW خواهد رفت، رویدادی بزرگ که تمام قهرمان ها و شخصیت های اصلی چهـار سریال Arrow (کماندار)، The Flash (فلش)، Supergirl (سوپرگرل) و DC’s Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) را بـاری دیگر دور هم جمع می دهد. این رویداد تلویزیونی مهیج بحران در زمین-ایکس نام دارد و اینطور که گفته شده، و تاکنون در تیزر و تصاویر منتشر شده از آن مشاهده کرده ایم، به نظر می رسد از بهترین رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ این دنیای تلویزیونی پرطرفدار باشد. نویسندگان دنیای تلویزیونی Arrowverse از ماه ها قبل نوید این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بزرگ را داده بودند، اما تا امروز موفق به دیدن تصاویری از آن نشده بودیم.

بعد از اینکه رویداد سال گذشته با عنوان “تهاجم” قهرمانان ما را روبروی بیگانگانـی به نام دومینیتورها قرار داد و طرفداران سریال های ابرقهرمانی The CW را به وجد آورد، رویداد امسال قهرمانان ما را روبروی بیگانگانـی از زمین-ایکس قرار خواهد داد آن هم درست زمانی که بری و آیریس تصمیم می گیرند ازدواج کننـد. به لطف داستان هایی که از کتاب های مصور نشات می گیرند و انیمیشن پیش روی Freedom Fighters: The Ray ما می دانیم که زمین-ایکس یک جهان متناوب است که در آن نازی ها برنده جنگ جهانی دوم بوده اند. و همچنین سوپرگرل، فلش و کماندار آن همه نازی هستند. تصاویر:

در خلاصه داستان بخش اول رویداد “بحران در زمین-ایکس” آمـده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

طی این قسمت اول این رویداد، همانطور که در تصاویر می بینید بری آلن و آیریس وست بعد از سال ها انتظار ازدواج می کنند و تمام شخصیت های Arrowverse برای شرکت در مراسم عروسی به سنترال سیتی می آیند. البته قبل از اینکه موفق شوند، مراسم آنها دچار اختلال خواهد شد و مهمان های آنها در نهایت سر از زمین-ایکس در می آوردند و باید با یک تهدید جدید مقابله کنند …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.