سریال Tremors

ﻓﯿﻠﻢبرداری اولین اپیزود سریال Tremors (ﻟﺮﺯﺵ) به پایان رسیده است

ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزود آزمایشی مجموعه تلویزیونی هیولایی، کمدی-ترسناک Tremors اکنون به پایان رسیده است؛ ستاره اصلی این سریال، ﮐﻮﯾﻦ ﺑﯿﮑﻦ به تازگی با انتشار یک پست در صفحه رسمی اینستاگرام خودش فاش کرد که ضبط اپیزود آزمایشی این سریال جدید به پایان رسیده است. در این نسخه باز راه اندازی شده (ریبوت) ﺑﯿﮑﻦ با شخصیت اصلی خودش ولنتاین مک کی بازمیگردد که اگر به یاد داشته باشید در Tremors 1990 هم حضور داشت. و حالا که ﻓﯿﻠﻢبرداری آن به پایان رسیده، امیدواریم شبکه Syfy تاریخ شروع پخش آن را به زودی اعلام کند.

اولین قسمت از مجموعه فیلم Tremors در سال ۱۹۹۰ به کارگردانی ﺭﺍﻥ ﺁﻧﺪﺭﻭﻭﺩ منتشر شد، ﺍﺱ. ﺍﺱ. ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ ‏ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ‏، ﮐﻮﯾﻦ ﺑﯿﮑﻦ، ﻓﺮﺩ ﻭﺍﺭﺩ و ﻓﯿﻦ ﮐﺎﺭﺗﺮ ستارگان اصلی آن بودند. قسمت دوم با عنوان Aftershocks به کارگردانی ﺍﺱ. ﺍﺱ. ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ و با نقش آفرینی ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﻭﺱ، ﻓﺮﺩ ﻭﺍﺭﺩ و ﻫﻠﻦ ﺷﯿﻮﺭ در سال ۱۹۹۶ عرضه شد. قسمت سوم، Tremors 3: Back to Perfection توسط ﺑﺮِﻧﺖ ﻣﺪﺍﮎ نویسنده قسمت های قبلی کارگردانی شد و در سال ۲۰۰۱ به دست طرفداران رسید. در این قسمت شاهد حضور بازیگرانی از جمله ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﻭﺱ، ﺁﺭﯾﺎﻧﺎ ﺭﯾﭽﺎﺭﺩﺯ و ﺷﺎﻥ ﮐﺮﯾﺴﭽﻦ بودیم. قسمت چهارم با عنوان The Legend Begins در سال ۲۰۰۴ اکران شد، ﺍﺱ. ﺍﺱ. ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ برای کارگردانی این قسمت برگشت و در آن شاهد حضور ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﻭﺱ، ﺑﯿﻠﯽ ﺩﺭﺍﮔﻮ و ﺳﺮ ﺑﺘﺴﻔﻮﺭﺩ بودیم. فیلم چهارم ﭘﯿﺶدرآمدی بر وقایع فیلم های قبلی بود. اما پنجمین فیلم، Tremors 5: Bloodlines در سال ۲۰۱۵ ساخته شد و ﺩﺍﻥ ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭘﺎﻝ کارگردان آن بود. ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﻭﺱ در این قسمت هم حضور داشت و با تازه واردهایی مثل ﺟﯿﻤﯽ ﮐﻨﺪﯼ و ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ ﺑﮑﺮ همبازی شد.

فرانچایز Tremors که در سال ۱۹۹۰ شروع به کار کرد تا پنج فیلم ادامه یافت و اینطور که گفته شده قسمت ششم آن هم قرار است سال آینده میلادی به دست طرفداران برسد. اما نکته جالب این است که ﮐﻮﯾﻦ ﺑﯿﮑﻦ ستاره اصلی اولین فیلم در هیچکدام از ادامه ها ظاهر نشد، در عوض ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮔﺮﻭﺱ تبدیل به ستاره اصلی چهار فیلم بعدی شد. حال تایید شده که بیکن در نسخه جدید و تلویزیونی Tremors حضور خواهد داشت، سریالی که از نوامبر ۲۰۱۵ در جهنم توسعه قرار دارد اما تا اوایل امسال فاش نشد که قرار است اپیزود آزمایشی آن به زودی جلوی دوربین برود.

شبکه Syfy تلاش کرد با سرعت بیشتری این سریال را جلوی دوربین ببرد، به همین واسطه با ﻭﯾﻨﭽﻨﺰﻭ ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ بعنوان کارگردان پروژه قرارداد بست و یک ستاره بااستعداد و گلچین شده را بعنوان همبازی بیکن انتخاب کــرد. ﻓﯿﻠﻢبرداری اپیزود آزمایشی در ماه اکتبر سال جاری آغـاز شد و انتظار می رفت کـه در ماه نوامبر به پایان برسد که اتفاقـا همینطور هم شد. حال تولید در زمان مقرر به پایان رسیده و بیکن این خبر را با انتشار یک تصویر در صفحه اینستاگرام خودش فاش کـرده است. اکنون بی صبرانه منتظریم تا یک تاریخ برای انتشار اپیزود آزمایشی سریال جدید اعلام شود. در انتها باید اشاره کنیم که در سال ۲۰۰۳ هم برای ساخت یک سریال تلاش شد اما به خوبی جواب نداد و خیلی سریع لغو شد! ولی این بار که خود بیکن بازمیگردد و قرار است با ستاره های جوان و بااستعدادی مثل ﭘﯽ. ﺟﯽ. ﺑﺮﻥ (Big Little Lies و Vinyl) همبازی شود، ممکن است نتیجه بهتری بدهد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر درباره سریال جدید Tremors باشید …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.