Avengers 4

تا قبل از اکران Avengers 4 اطلاعیه ای در مورد فاز 4 مارول منتشر نمی شود!

طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) در حال حاضر هیجان زیادی دارند تا اطلاعات بیشتری درباره فاز چهارم MCU کسب کنند، اما رئیس مارول استودیوز آقای کوین فایگی در تازه ترین اظهاراتش تایید کـرده است که اطلاعیه های مهم درباره فاز چهارم تا زمانی که Avengers 4 پا به گیشه نگذارد منتشر نخواهند شد.

دنیای سینمایی مارول کار خودش را سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man (مرد آهنی) شروع کرد و در ابتدا تصور نمی شد روزی قرار است تبدیل به بزرگترین فرانچایز سینمایی جهان شود، فرانچایزی که هر ساله پرفروش ترین فیلم ها را روانه گیشه می کنـد. با توجه به اینکه Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ داخلی) و Avengers 4 (انتقام‌جویان بدون عنوان) احتمالا گران ترین و عظیم ترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ هستند، خیلی سخت که بخواهیم تصور کنیم چه اتفاق هایی بعد از آن ها رخ خواهد داد و مارول چه فیلم هایی را تولید خواهد کرد. اکنون به وضوح می دانیم که تا ۲۰۱۹ مارول چه فیلم هایی را روانه گیشه می کند، اما از فیلم های بعد از آن اطلاعات دقیقی نداریم و تا زمانی که اکران قسمت چهارم Avengers آغاز نشود هم مطلع نخواهیم شد.

رئیس مارول، آقای فایگی در تازه ترین صحبت هایش با کولیدر به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول اشاره و تایید کرد که مخاطبان باید تا زمانی که ماجرای سنگ های ابدیت به پایان برسد صبر کنند و قبل از آن چیزی نصیب کسی نخواهد شد. البته این اولین باری نیست که فایگی اشاره می کند اخبار فاز چهارم تا قبل از اکران Avengers 4 منتشر نمی شوند. فیگی گفت که: “برای مدت زیادی طول نخواهد کشید. تمرکز ما بر روی شش فیلم بعدی قرار دارد. تمام کردن سه فاز نخست، وارد کردن انتقام‌جویان بدون عنوان به دنیا در ماه می سال ۲۰۱۹ قبل از اینکه بصورت عمومی بر روی چیز دیگری تمرکز شود …

ما اطلاعی از فیلم های ۲۰۲۰ به بعد مارول نداریم، اما قطعا خود فایگی به خوبی می داند چه فیلم هایی در آینده پا به گیشه خواهند گذاشت، او همچنین تاکنون اشاره های مختلفی به فیلم های پیش رو داشته است، مثلا فیلم بعدی دکتر استرنج، یا مرد عنکبوتی و نگهبانان کهکشان. اما برای ما دو سال طول می کشد تا به اطلاعات دقیق دست پیدا کنیم، در ضمن هنوز به طور رسمی تایید نشده که بعد از Avengers 4 اصلا فاز چهارمی در کار خواهد بود یا نـه!!

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.