ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﻫﺮﺍﺱ ﺩﺍﺭﯾﺪ؟

نویسنده IT ﻓﯿﻠﻢنامه «ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﻫﺮﺍﺱ ﺩﺍﺭﯾﺪ؟» را می نویسد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، شرکت Paramount Players در حال کار بر روی یک پروژه اقتباسی جدید به نام Are You Afraid of the Dark (ﺁﯾﺎ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﻫﺮﺍﺱ ﺩﺍﺭﯾﺪ؟) است، طبق این گزارش آقای ﮔﺮﯼ ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ نویسنده فیلم سینمایی تحسین شده IT و دو قسمت Annabelle قرار است ﻓﯿﻠﻢنامه این عنوان اقتباسی را بنویسد. ظاهرا ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ بعد از موفقیت هایی که طی سال جاری در «ﺁنابل: آفرینش» و «آن» کسب کرد، اکنون سراغ یک پروژه ﺩﻟﻬﺮﻩﺁﻭﺭ دیگر رفته است. البته هنوز منتشر اطلاعات تکمیلی درباره پروژه جدید هستیم.

ﮔﺮﯼ ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ علاوه بر نویسنده، در کنار مت کاپلان جزو ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ های ﻓﯿﻠﻢ است. فیلم جدید بر اساس سریالی ﺁﻧﺘﻮﻟﻮﮊﯼ ﺩﻟﻬﺮﻩﺁﻭﺭ ﻭ ﻓﺎﻧﺘﺰﯼ به همین نام که طی سال های ۱۹۹۰ میلادی روی آنتن شبکه ﻭﺍﯼﺗﯽﻭﯼ ‏(ﮐﺎﻧﺎﺩﺍ) رفت ساخته می شود، نسخه سریالی توسط ﺩﯼ. ﺟﯽ. ﻣﮏﻫﯿﻞ و ﻧﺪ ﮐﻨﺪﻝ خلق شده بود و داستان یک گروه از بچه ها را روایت می کـرد که خودشان را جامعه نیمه شب (Midnight Society) صدا می زنند و هر هفته، در یک مکان مخفی درون جنگل دور هم جمع می شوند، و یکی از اعضا داستانی ترسناک برای بقیه تعریف می کند، بعضی از آنها از قصه های خیالی نشات می گیرند و بعضی بر اساس افسانه های شهری اما با حال و هوایی مدرن هستند.

باید بدانید که این سریال از سال ۱۹۹۲ تا ۹۶ روی آنتن رفت، نسخه ریبوت آن هم در سال ۱۹۹۹ برای یک فصل پخش شد که نویسندگان و شورانرهای جدیدی داشت. حال منتظر انتشار اطلاعات تازه ای از نسخه سینمایی این فرانچایز هستیم، مثل نام بازیگران، تاریخ شروع تولید و اکران. همانطور کـه اشاره کردیم ﮔﺮﯼ ﺩﺍﻭﺑﺮﻣﻦ قرار است ﻓﯿﻠﻢنامه Are You Afraid of the Dark را بنویسد، مـا او را بواسطه نگارش داستان فیلم سینمایی ترسناک IT می شناسیم که بـا فروش ۶۸۳,۴ میلیون دلـاری تبدیل به پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریـخ شد و قرار است برای قسمت دوم هم بازگردد. او اخیرا Annabelle: Creation را نوشته و The Nun (راهبه) نیز فیلم بعدی اوست.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.