Man of steel 2

قسمت دوم Man of Steel هنوز ﻓﯿﻠﻢنامه ندارد؛ ایده ها مورد بحث قرار گرفته اند!

‏طبق یک گزارش تازه منتشر شده، ماجراجویی بعدی هنری کویل بعنوان سوپرمن در حال حاضر فقط یک احتمال است چون هنوز ﻓﯿﻠﻢنامه ای برای Man of Steel 2 (مرد پولادین ۲) نوشته نشده و ممکن است هرگز هم نوشته نشود. بعد از اینکه ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ شوالیه تاریکی کریستوفر نولان به پایان رسید، وارنر بروس اقدام به تولید فیلم انفرادی سوپرمن کرد و زک اسنایدر بر روی صندلی کارگردانی آن نشست. اما نتیجه ای که از Man of Steel حاصل شد دقیقا همانی نبود که سازندگانش انتظار داشتند؛ این فیلم در جبهه هنری شکست خورد و مورد انتقاد بسیاری از منتقدین و طرفداران سوپرمن قرار گرفت. البته با این وجود در گیشه ۶۶۸,۰ میلیون دلار فروخت که با توجه به بودجه ساخت ۲۲۵ میلیون دلاری آن یک موفقیت محسوب شد.

شکست هنری زک اسنایدر در ساخت یک فیلم ابرقهرمانی به آخرین پسر کریپتون ختم نشد و فیلم Superman آغازی بود برای افتتاح یک دنیای سینمایی بزرگ تر، جایی که Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) پا به گیشه گذاشت و نشان داد که DC قرار نیست به همین راحتی موفقیت هنری کسب کند. البته تا زمانی که Wonder Woman از راه رسید و با کسب موفقیت تجاری و هنری نوید آینده ای درخشان تر را برای دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ داد. داستان از Man Of Steel آغاز و به مرگ سوپرمن در Batman V Superman ختم شد، و حالا قرار است در Justice League (لیگ عدالت) ادامـه یابـد. این نوید در پایان فیلم قبلی داده شد که لیگ عدالت سوپرمن را به زندگی باز میگرداند و حالا طرفداران بی صبرانه منتظر بازگشت او هستند، این انتظار نزدیک به دو سال است که طول کشیده!

در این میان بسیاری از طرفداران منتظر قسمت دوم Man of Steel هستند، این در حالی است که وارنر بروس در حال کار بر روی ساخت فیلم برای چندین شخصیت دیگر – از جمله شزم، فلش و واندر وومن – است. حال ما مطلع شده ایم که پروژه قسمت دوم تاکنون هیچ پیشرفت قابل توجه ای نداشته و هم اکنون ممکن است بدانیم چرا. The Washington Times اخیرا صحبتی داشته با ﭼﺎﺭﻟﺰ ﺭﻭﻭﻥ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ فیلم های ﺩﯼﺳﯽ که طی آن از او خواسته شد تا نظرش در مورد ادامه فیلم Superman را بگوید، و پاسخ او چندان امیدوارکننده نبود. The Times از زبان این ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ گزارش کرده است که اجالتا خبری از Man of Steel 2 نخواهد بود، ﺭﻭﻭﻥ نیز گفت که این فیلم هنوز فاقد ﻓﯿﻠﻢنامه است و تاکنون ایده های مختلفی مورد بحث قرار گرفته اند!

تنها خبر خوبی که از این صحبت ها استخراج شد، جایی بود که متوجه شدیم ایده های مختلفی برای داستان Man of Steel 2 وجود دارد که مورد بحث و گفتگو قرار گرفته انـد. اما متاسفانه محتوای این ایده ها برای ما نامشخص است، و حدس زدن در مورد آنها کاریست سخت. البته وارنر بروس نخست باید در مورد ساخت قسمت دوم یک تصمیم قطعی بگیرد و سپس می توانیم در مورد آن شایعه پخش کنیم و به حدس و گمانه زنی بپردازیم. با این حساب در حال حاضر قسمت دوم Man of Steel فقط یک احتمال است و شاید روزی به حقیقت بپیوندد، شاید هم هرگز!

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.