بحران در زمین ایکس

دومین تیزر از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” را اکنون تماشا کنید

محتوای این گزارش باعث لو رفتن داستان اپیزودهای پخش شده می شود!

به دنبال پخش اپیزود جدید سریال Supergirl طی شب گذشته، شبکه The CW اقدام به انتشار دومین تیزر از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال سریال های DCTV کرد – چهار سریال The Flash (فلش)، Arrow (کماندار)، Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) و Supergirl (سوپرگرل) – که بواسطه آن می توانیم اولین نگاه خودمان را به شخصیت های شرور این رویداد داشته باشیم. این رویداد تلویزیونی مهیج بحران در زمین-ایکس نام دارد و اینطور که گفته شده، و تاکنون در تیزر و تصاویر منتشر شده از آن مشاهده کرده ایم، به نظر می رسد از بهترین رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ این دنیای تلویزیونی پرطرفدار باشد. نویسندگان دنیای تلویزیونی Arrowverse از ماه ها قبل نوید این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بزرگ را داده بودند، اما تا اولین روز از ماه مهر عنوان رسمی آن فاش نشد، سپس پوستر ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ هم منتشر شد که فاش کرد کدام شخصیت ها در آن حضور خواهند داشت. حـال در ویدیو جدید می توانیم قهرمان ها و شرورهای این رویداد را مشاهده کنیم.

اکنون طرفداران DCTV عادت کرده اند کـه سالی یک یا چند مرتبه قهرمانان چهار سریال ابرقهرمانی شبکه The CW (سوپرگرل، اَرو، فلش و افسانه های فردا) دور هم جمع شوند و از زمین در مقابل یک خطر بزرگ دفاع کنند. این روند از زمانی آغاز شد که بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) پا به سریال Arrow گذاشت و بعد از آن صاحب سریال انفرادی خودش The Flash شد، و هر ساله موفقیت های بیشتری را کسب کرد – پس از آنها بارها شاهد وقوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین این دو سریال و دیگر نمایش ها بودیم. مثلا ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال گذشته “تهاجم” نام داشت که قهرمانان دنیای تلویزیونی Arrowverse را در مقابل گروهی از بیگانگان به نام دومینیتورها قرار داد. این رویداد با استقبال بی نظیر طرفداران روبرو شد و پربیننده ترین شب ها را برای The CW رقم زد. حال رویداد امسال “بحران در زمین- ایکس” نام گرفته و قرار است قهرمانان ما را در مقابل نسخه های شرور خودشان قرار دهـد، مانند فلش شیطانی، کماندار و سوپرگرل نازی، که باعث جذابیت بیشتر این رویداد می شود.

ما دیگر فاصله زیادی با روی آنتن رفتن این رویداد دو قسمتی نداریم، و حالا شبکه The CW اقدام به انتشار یک تیزر جدید از آن کرده است. اولین تیزر اگر به یاد داشته باشید هفته گذشته منتشر شد و بواسطه آن موفق شدیم نگاهی اجمالی به قهرمان های رویداد “بحران در زمین-ایکس” داشته باشیم، اما تیزر ۱۵ ثانیه ای جدید به ما فرصتی کوتاه می دهد تا با نسخه نازی الیور کوئین آشنـا شویم. این تیزر کوتاه نوید رویدادی مهیج، تاریک و هیجان انگیز را به ما می دهد، همچنین می گوید که اوضاع قرار نیست بر وقف مراد قهرمان های Arrowverse باشـد. خودتان ببینید:

ما بواسطه انیمیشن سریالی Freedom Fighters: The Ray می دانیم که در زمین ایکس نازی ها برنده جنگ جهانی دوم بوده اند. همچنین خبر داریم که طی این اپیزود بری آلن و آیریس وست بعد از سال ها انتظار ازدواج می کنند و تمام شخصیت های Arrowverse برای شرکت در مراسم عروسی به سنترال سیتی می آیند. البته قبل از اینکه موفق شوند، مراسم آنها دچار اختلال خواهد شد و مهمان های آنها در نهایت سر از زمین-ایکس در می آوردند و باید با یک تهدید جدید مقابله کنند.

در خلاصه داستان بخش اول رویداد “بحران در زمین-ایکس” آمـده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار-ساعته “بحران در زمین-ایکس” طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) با سریال Supergirl و Arrow، سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر) با سریال The Flash و Legends of Tomorrow.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.