Flash-405-7

فصل چهارم The Flash: بری در اپیزود بعدی لباس فلش را نمی پوشد!

در اپیزود بعدی فصل چهارم سریال The Flash شاهد ماجرایی کاملا متفاوت خواهیم بود، این اپیزود مینی-ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ کـه “برنامه شبانه دخترانه” نام دارد قرار است شخصیت فلش را در حاشیه قرار دهد و همانطور که از عنوان آن پیداست، بر روی شخصیت های زن سریال تمرکز کند کـه واقعا اتفاقی خوب و یک تغییر مسیر بزرگ محسوب می شود؛ در این اپیزود آیریس و دوستانش ستاره های درخشان سریال خواهند بود.

پیش از این تایید شده بود کـه شخصیت ﻓﻠﯿﺴﯿﺘﯽ ﺍﺳﻤﻮﮎ با نقش آفرینی ﺍﻣﯿﻠﯽ ﺑﺖ ﺭﯾﮑﺎﺭﺩﺯ قرار است در مینی-ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سریال The Flash و Arrow حضور داشته باشد، و همچنین ﮐﺘﯽ ﺳﮑﻒ در آن بعنوان یک شخصیت شرور ظاهر خواهد شد. عنوان اپیزود، “برنامه شبانه دخترانه” خبر از ماجرایی سرگرم کننده می دهد، ظاهرا خانم های سریال قرار است یک شب پرنشاط را در سنترال سیتی بگذارنند اما طبق معمول وارد یک دردسر تازه می شوند. طبق اطلاعات منتشر شده، شخصیت های مونث سریال قصد برگزاری یک میهمانی مجردی قبل ازدواج برای آیریس وست دارند در حالی کـه کیتلین نگران بازگشت کیلر فراست است، او می ترسد که شخصیت تاریکش بازگردد و او را در برگیرد.

ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ یکی از شورانرهای سریال The Flash در مصاحبه با TVLine اطلاعات ﺗﺎﺯﻩای از اپیزود “برنامه شبانه دخترانه” را فاش کرد، مثلا گفت اولین اپیزودی خواهـد بود کـه بری آلن در آن لباس ابرقهرمانی خودش را نمی پوشد، و اجازه می دهد کـه تمرکز سریال بر روی شخصیت های مونث سریال قرار گیرد. البته باید اشاره کنیم که این اپیزود قطعا موافقان و مخالفان زیادی خواهد داشت، اما در هر صورت روی آنتن خواهد رفت – ظاهرا شبکه The CW امسال کلـا در پی تغییر فضای سریال هایش است، در Arrow هم تمرکز بر روی تیم ارو دوخته شده در صورتی کـه الیور مشغول بچه داری است، با این وجود واقعا امیدواریم ایده موفقیت آمیزی باشد.

ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ درباره این اپیزود ویژه گفت: “ما شروع کردیم به تصور اینکه ‘جالب نخواهد بود اگر بری برای جشن مجردی با پسرها برود و آیریس با دخترها جشن مجردی را برگزار کند، و پسرها به تجربه داشتن بدترین شب پایان دهند و دخترا برای نجات شهر تلاش کنند؟’ این جایی بود که از آن شروع کردیم، و جایی که به پایان می رسد …” این اپیزود – بدون توجه به خوب یا بد بودن که تصمیمش با شماست – یک تغییر فضای واقعی را برای فصل چهارم به ارمغان خواهد آورد چون اکنون تبویل به یک عادت شده کـه هر اپیزود با یک دردسر تازه شروع شود، سپس بری و تیم فلش دست به کار شوند تا کنار هم مشکلات را، که بیشتر فراانسان های شرور هستند، رفع کنند. اما این بار شرایط فرق می کند و بری کنار می نشیند تا آیریس و دوستانش به حل مشکل بپردازند.

فصل چهارم سریال فلش

اگر به یاد داشته باشید در صحنه پایانی اپیزود قبلی، کیتلین پیامی کـه بر روی در خانه اش حک شده بود را مشاهده کرد، پیامی که ظاهرا توسط شخصیت هنوز معرفی نشده ﮐﺘﯽ ﺳﮑﻒ، ایمونت گذاشته شده بود. ﺍَﻧﺪﺭﻭ ﮐﺮﯾﺴﺒﺮﮒ در وصف نقش آفرینی این خانم بازیگر گفت که: “خیلی فراتر از هر چیزی که از او انتظار می رود.” حال از آنجا که گفته شده نسخه شیطانی کیتلین اسنو، یعنی کیلر فراست هم قرار است در این اپیزود مشاهده شود باید انتظار یک مبارزه بین آنها را داشته باشیم، چون دیگر دخترهای تیم که قدرتی برای مبارزه با او ندارند!

اپیزود پنجم “برنامه شبانه دخترانه” نام دارد و در خلاصه داستان آن آمـده است کـه: “پس از دریافت یک تهدید شوم از رئیس قدیمی خودش ایمونت (بازیگر مهمان Katee Sackhoff)، کیتلین (Danielle Panabaker) می ترسد کـه گذشته اش بعنوان کیلر فراست شاید برای او دوباره تداعی شود. فلیسیتی (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards) به سنترال سیتی می آید تا به دخترها در جشن مجردی آیریس (Candice Patton) کمک کند، در حالی که سیسکو (Carlos Valdes)، جو (Jesse L. Martin) و بچه ها بری را برای یک شب در شهر می برند…” این اپیزود هفتم نوامبر (۱۶ آبان) روی آنتن The CW می رود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.