Charlie-Cox-as-Daredevil

ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Daredevil (ﺑﯽﺑﺎﮎ) از امروز آغاز می شود

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، ﻓﯿﻠﻢبرداری سومین فصل از سریال پرطرفدار Netflix’s Daredevil طی روز جاری در شهر نیویورک آغاز می شود. اولین فصل از سریال Daredevil با نقش آفرینی ﭼﺎﺭﻟﯽ ﮐﺎﮐﺲ سال ۲۰۱۵ توسط نتفلیکس عرضه شد و در واقع شروع تمام وقایع بود، عملکرد فوق العاده بازیگران سریال و ماجراهای هیجان انگیز آن باعث رضایت سازنده و بیننده شد، و راه را برای تولید فصل دوم هموار کرد. بعد از عرضه فصل ۱ ما شاهد تولید سریال های Jessica Jones (جسیکا جونز)، Luke Cage (لوک کیج) و سپس Iron Fist (مشت آهنی) بودیم، همچنین فصل دوم Daredevil که دو شخصیت الکترا (با نقش آفرینی Élodie Yung) و فرانک کسل (Jon Bernthal) را معرفی کرد – فرانک خیلی زود صاحب سریال انفرادی خودش The Punisher (مجازاتگر) شد و فصل ۱ آن قرار است جمعه این هفته به دست طرفداران برسد. در آخرین روزهای ماه مرداد بود که شاهد اتحاد چهار قهرمان سطح خیابانی نتفلیکس در مینی سریال The Defenders (مدافعان) بودیم، و در صحنه پایانی آن مت مورداک را زخمی و خسته مشاهده کردیم.

اگر به یاد داشته باشید تولید فصل سوم Daredevil در همایش کامیک-کان سن دیگوی سال گذشته تایید شد و پس از آن گاهی اوقات خبرها و اطلاعات تازه ای از آن به دستمان رسیـد، پایان فصل نخست The Defenders هم یک اشاره مستقیم به حوادث فصل سوم سریال انفرادی مت مورداک داشت. اخیرا شنیده ایم که شخصیت ویلسون فیسک (با نقش آفرینی Vincent D’Onofrio) قرار است بعنوان یک شرور در فصل سوم حضور داشته باشد، او در فصل ۲ نقش خیلی کمرنگی داشت. حال، بعد از اینکه ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﺩﻥ ﺁﻓﺮﯾﻮ اخیرا با انتشار یک تصویر در صفحه توییتر خودش خبر از خواندن ﻓﯿﻠﻢنامه فصل سوم Daredevil و شروع به کار در آن داده است، ساعتی پیش مطلع شدیم که ﻓﯿﻠﻢبرداری آن از چه زمانی بطور رسمی آغاز می شود.

تصویری که در زیر می بینید توسط یک کاربر توییتر به نام UseableID توییت شده و در آن شاهد کاغذهایی هستیم که اخطار می دهند پارک نکنید، همین کاغذها تایید می کنند که ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم Daredevil (ﺑﯽﺑﺎﮎ) از امروز، ۱۳ نوامبر آغاز می شود – و در همین مکان تا سه روز دیگر ادامه خواهد داشت. تولید فصل ۳ احتمالا تا اولین روزهای سال آینده میلادی زمان می برد؛ در اعلامیه نام پروژه “Ringside S3” ذکر شده است که طرفداران می دانند Ringside همواره عنوان این سریال طی فاز تولید است.

فصل سوم Daredevil

ما مدتی است می دانیم که فصل سوم Daredevil قرار است سال آینده میلادی توسط نتفلیکس عرضه شود، در ۲۰۱۸ می توانیم فصل دوم Jessica Jones و Luke Cage را هم تماشا کنیم. با توجه به زمان شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل جدید هر کدام از سریال ها، انتظار داریم که نخست شاهد عرضه فصل دوم Jessica Jones در یکی از روزهای بهار و به دنبال آن فصل دوم Luke Cage به احتمال زیاد در تابستان باشیم، Daredevil نیز در پاییز یا اوایل زمستان به دست طرفداران خواهد رسید. حال اگر ﻓﯿﻠﻢبرداری Daredevil اکنون آغاز شود، به احتمال زیاد در مـاه می یا آوریل پرونده تولید آن بسته خواهد شد، که به مارول و نتفلیکس زمان کافی می دهد تا بر روی فاز پس-تولید آن کـار کنند.

با توجه به حوادث پایانی سریال The Defenders (مدافعان)، فصل سوم Daredevil حال و هوای متفاوتی نسبت به دو فصل قبلی خواهد داشت. انتظار می رود که برای ساخت این فصل از خط داستانی کتاب مصور “تولد دوباره” شخصیت ﺑﯽﺑﺎﮎ الهام گرفته شود، که اگر این اتفاق رخ دهد، شخصیت ﮐﯿﻨﮓﭘﯿﻦ بدون شک نقش مهمی در وقایع آن خواهد داشت – این داستان بر روی از هم پاشیدن زندگی مت مورداک تمرکز دارد، چون ﮐﯿﻨﮓﭘﯿﻦ متوجه هویت واقعی دردویل می شود و باقی ماجرا که قابل پیش بینی است. باید بدانید که در این ماجرا، دردویل با مادرش مگی مورداک ملاقات می کند. اگر به یاد داشته باشید در صحنه پایانی The Defenders ما مت مورداک را دیدیم که ناگهان در یک کلیسا به هوش آمد و یک نفر زنی به نام مگی را صدا زد، به همین دلیل احتمال می رود این مگی همان مادر مت بوده باشد. و همچنین نوعی تایید برای حضور او در فصل سوم.

البته این موارد هنوز بطور رسمی تایید نشده و در حال حاضر فقط یک نظریه هستند، اما با شروع تولید خبرها و اطلاعات بیشتری به دست ما خواهد رسید. در این میان باید اشاره کنیم که بازگشت ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ و ﺍﻟﺪﻥ ﻫﻨﺴﻮﻥ (در نقش کارن پیج و فاگی نلسون) هم برای فصل سوم تایید شده، و جالب اینجاست هر دو شخصیت از قوس های مهم داستان “تولد دوباره” هستند. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید …

Rating: 2.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.