فیلم من، تونیا

مارگو رابی را در پوستر رسمی فیلم I, Tonya (من، تونیا) مشاهده کنید

هفته گذشته شاهد انتشار یک تریلر رد باند تماشایی از فیلم سینمایی درام-ورزشی I, Tonya بودیم که بواسطه آن موفق شدیم نگاهی اجمالی به این فیلم و شخصیت های آن داشته باشیم و حال، اولین پوستر رسمی از فیلم ﺯﻧﺪﮔﯽﻧﺎﻣﻪای-کمدی-درام ﮐﺮﯾﮓ ﮔﯿﻠﺴﭙﯽ (ﻻﺭﺱ ﻭ ﺩﺧﺘﺮ ﻭﺍﻗﻌﯽ) منتشر شده است که بازیگر اصلی فیلم، مارگو رابی (جوخه انتحار) را در آن مشاهده می کنیم. این فیلم قرار است اواسط ماه دیگر پا به گیشه های آمریکایی بگذارد. فیلم سینمایی I, Tonya بر اساس یکی از اتفاقات غیرقابل باور اما واقعی زندگی ﺗﻮﻧﯿﺎ ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ – یکی از بهترین های رشته اسکیت نمایشی در زمان خودش – ساخته شده است، اتفاقی که زندگی حرفه ای او را نابود و برای همیشه یک نام بد برایش یادگاری گذاشت. اگر تریلر فیلم را تماشا کرده باشید (از اینجا) حتما متوجه شده اید فیلم فضایی تاریک و در عین حال سرگرم کننده دارد.

فیلم I, Tonya یک کمدی تاریک درباره زنی است که هر کاری می کنـد تا ببرد – مگر اینکه بهترین باشد. در این فیلم شاهد حضور مارگو رابی (جوخه انتحاری) بعنوان شخصیت اصلی و ﺳﺒﺎﺳﺘﯿﻦ ﺍﺳﺘﻦ (کاپیتان آمریکا) در نقش همسر سابق ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ، ﺟﻒ ﮔﯿﻠﻮﻟﯽ هستیم. از دیگر ستارگان فیلم نیز می توانیم به ﺁﻟﯿﺴﻮﻥ ﺟﺎﻧﯽ (American Beauty)، ﺟﻮﻟﯿﺎﻥ ﻧﯿﮑﻠﺴﻮﻥ (Black Mass)، ﻣﮑﻨﺎ ﮔﺮﯾﺲ (The Gifted) در نقش بچگی تونیا، بابی ﮐﺎﻧﺎﻭﻟﻪ و ﮐﯿﺘﻠﯿﻦ ﮐﺎﺭﻭﺭ در نقش رقیب تونیا، ﻧﻨﺴﯽ ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ اشاره کنیم. این فیلم داستان واقعی حمله به ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ در سال ۱۹۹۴ و نقشی کـه ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ در آن داشت را روایت می کند.

وقتی کـه این اتفاق رخ داد تمام دنیا را شوکه کرد. یک اسکیت باز قهرمان به نام ﻧﻨﺴﯽ ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ توسط ناشناس مورد حمله قرار گرفت و در نهایت از ناحیه پا مجروع شد. به سرعت شایعه شد که ﺗﻮﻧﯿﺎ ﻫﺎﺭﺩﯾﻨﮓ این حمله را ترتیب داده تا جلوی حضور ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ در المپیک سال ۹۴ را بگیرد، این خبر خیلی زود تیتر اول تمام رسانه ها شد و یک رسوایی بزرگ به وجود آورد. ﮐﺮﯾﮕﺎﻥ تا زمان آغاز رقابت های المپیک به اندازه کافی بهبود یافت و تحقیقات به سوی تونیا و همچنین شوهر سابقش کشیده شد و در نهایت اتهامات جنایی علیه آنها منجر به پایان کار حرفه ای اسکیت هاردینگ می شود.

پوستر فیلم I, Tonya

این فیلم در تاریخ هشتم دسامبر (۱۷ آذر) سال جاری پا به گیشه های آمریکا می گذارد، اکران در بریتانیا هم از ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ (جمعه ۲۷ بهمن ۹۶) آغاز می شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.