لیگ عدالت 2

ازرا میلر ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ را برای Justice League 2 می خواهد!

ازرا میلر بازیگر نقش بری آلن در فیلم Justice League (لیگ عدالت) اظهار داشته که دوست دارد اعضای ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ شرورهای اصلی فیلم Justice League 2 باشد. کمپانی وارنر بروس سال گذشته میلادی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (با عنوان غیررسمی DCEU) را با اکران Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) به کارگردانی زک اسنایدر افتتاح کرد – یک ادامه برای فیلم سوپرمن اسنایدر، Man of Steel (مرد پولادین) – و داستان آن قرار است در فیلم Justice League که تا یک هفته دیگر. پا به گیشه می گذارد ادامه یابـد.

در Justice League می توانیم بزرگترین ابرقهرمانان زمین را کنار هم مشاهده کنیم – بتمن (با نقش آفرینی Ben Affleck)، سوپرمن (Henry Cavill)، واندر وون (Gal Gadot)، فلش (Ezra Miller)، آکوامن (Jason Momoa) و سایبورگ (Ray Fisher) – که در مقابل ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ و ارتش قدرتمند او پارادمون هـا قرار می گیرند؛ بیگانگان این بار برای پیدا کردن جعبه های مادر گمشده خودشان به زمین می آیند، آنها این جعبه های قدرتمند را طی اولین جنگ خدایان جدید با زمین که هزاران سال قبل رخ داد جا گذاشتند. قابل توجه است که فیلم Justice League دو صحنه بعد از تیتراژ دارد، که احتمال می رود یکی از آنها ﭘﯿﺶدرآمدی برای قسمت دوم باشد بعلاوه اشاره ای به یکی از فیلم های انفرادی پیش رو.

بسیاری از طرفداران کتاب های مصور DC انتظار دارند که رهبر ﺁﭘﻮﮐﻮﻟﯿﭙﺲ، ﺩﺍﺭﮎﺳﺎﯾﺪ شخصیت شرور قسمت دوم لیگ عدالت باشد، اما ازرا میلر بازی نقش بری آلن معروف به فلش نظر دیگری دارد. او در تازه ترین گفتگو خود با Toronto Sun اشاره کرد با اینکه از آینده DCEU کمپانی وارنر بروس اطلاعی ندارد و کاملـا در تاریکی نگه داشته شده، دوست دارد ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ را در قسمت دوم Justice League ببیند، البته در صورتی که ساخته شود. میلر گفت: “ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ. من فکر می کنم وقتی می گویم ما از تصور ادامه این سفر فوق العاده هیجان زده هستیم بتوام از سوی تمام کسانی که در لیگ هستند صحبت کنم. ما واقعا چیز زیادی نمی دانیم، و معمولا آخرین نفراتی هستیم که مطلع می شویم، اما … هر کدام از قهرمان های این فیلم کینه جو خاص خودش را دارد و فکر می کنم دیدن مقداری تجسم ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ (که شامل لکس لوتر، جوکر، ﺩﺙﺍﺳﺘﺮﻭﮎ و غیره می شود) چیزی باشد که طرفداران DC طالب به کار انداختن آن باشند…

Justice league 2

گل گدوت بازیگر نقش واندر وومن نیز پیش از این در صحبت هایش اشاره کرده بود که دوست دارد روزی شاهد مبارزه پرنسس با چیتا باشد (که ممکن است شاهد حضورش در Wonder Woman 2 باشیم، البته هنوز تایید یا تکذیب نشده است.): “شرورهای خوب زیادی در دنیای DC هستند، اما من دوست دارم یا چیتا مبارزه کنم. او دختری است که می تواند خیلی جالب باشد.” باید بدانید که شخصیت چیتا در کتاب های مصور عضو گروه شرور ﻟﯿﮓ ﺑﯽﻋﺪﺍﻟﺘﯽ است، پس گل گدوت و میلر هم عقیده هستند.

تا جایی که اطلاع داریم کار بر روی ﻓﯿﻠﻢنامه Justice League 2 به تازگی آغاز شده اما بطور قطع مدتی طول می کشد تا وارنر بروس اطلاعات این فیلم را فاش کند، اما اگر قسمت اول موفق شود – هم از نظر هنری و هم تجاری – طرفداران می توانند انتظار ساخت قسمت دوم را داشته باشند.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.