فصل دوم مشت آهنی

تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم Iron Fist تایید شد

با توجه به تاریخ شروع تایید شده، حالا مطلع هستیم کـه فصل دوم سریال هیجان انگیز Iron Fist (مشت آهنی) قرار است طبق انتظار قبل از پایان سال جاری جلوی دوربین برود. وقتی که سه سریال Daredevil (بی باک)، Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) عرضه شدند، نتفلیکس خیلی زود فصل بعدی آنها را تایید کرد و گفت که طی سال ۲۰۱۸ منتظر آنها باشیم، امـا برای سریال نه چندان محبوب Iron Fist این اتفاق کمی دیرتر رخ دهد و مدتی طول کشید تا فصل دوم آن تایید شود. طبق انتظار، فصل دوم Iron Fist قرار است نسبت به فصل اول که چندان موفق عمل نکرد متفاوت باشد، و بیشتر روی آن کار شود، مثلا شورانر آن تغییر کرد و میستی نایت (با بازی Simone Missick) قرار است جزو شخصیت های اصلی سریال باشد.

طی روز گذشته وبسایت Spoiler TV تاریخ شروع تولید تعدادی سریال جدید را به لیست خودش اضافه نمود و طبق آن به نظر می رسد که ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم سریال Iron Fist قرار است از تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) سال جاری آغاز شود. اگر به یاد داشته باشید ﺳﺎﺷﺎ ﺩﺍﻭﺍﻥ یکی از ستارگان سریال اواسط مرداد ماه تایید کرده بود که تیم تولید قصد دارند فصل دوم را در ماه دسامبر جلوی دوربین ببرند، اما گزارش جدید این حرف را اکنون تایید کرده است.

در ماه سپتامبر بود که شنیدیم فین جونز بازیگر نقش دنی رند (معروف به مشت آهنی) تمرین برای فصل دوم را آغـاز کرده است، این خبر نشان داد که در مقایسه با فصل اول، تیم تولید این بار عجله کمتری برای جلوی دوربین بردن سریال دارند. فقدان آمادگی منجر به تولید برخی صحنات مبارزه خسته کننده در فصل نخست شد، که سازندگان را مجاب کرد در سریال The Defenders (مدافعان) به رفع آن بپردازند و در نتیجه مبارزات مشت آهنی در آن واقعا تماشایی بود. حال قابل انتظار است که برای افزایش کیفیت فصل دوم تلاش بیشتری شود.

حالا معلوم شده که فصل دوم Iron Fist در چه تاریخی پا به فاز تولید می گذارد، اما هنوز نمی دانیم در چه تاریخی به دست طرفداران می رسد. فصل جدید سه سریال Daredevil، Jessica Jones و Luke Cage طبق اعلام نتفلیکس قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شوند، اما هنوز تایید نشده که فصل دوم Iron Fist هم قرار است به آنها بپیوندد. مارول و نتفلیکس طی سال ۲۰۱۷ سه سریال را منتشر کردند (مشت آهنی، مدفعان و بزودی مجازاتگر) اما خیلی بعید به نظر می رسد که سال آینده چهار سریال را منتشر کنند. البته خود دنی رند قرار است در فصل دوم Luke Cage حضور داشته باشد و خیلی زودتر از انتظارمان مجددا با او ملاقات خواهیم کرد، و اینطور که شنیده ایم لوک کیج هم در فصل دوم Iron Fist دیده خواهد شد.

اطلاعات بیشتر بزودی …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.