فصل 3 دردویل

ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﺩﻥ ﺁﻓﺮﯾﻮ در حال آماده شدن برای فصل سوم Daredevil (ﺑﯽﺑﺎﮎ) است

با توجه به اینکه ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﺩﻥ ﺁﻓﺮﯾﻮ اخیرا با انتشار یک تصویر در صفحه توییتر خودش خبر از خواندن ﻓﯿﻠﻢنامه فصل سوم Daredevil داده است، اینطور به نظر می رسد کـه Marvel و Netflix در حـال آماده شدن برای شروع تولید این سریال هستند. Marvel TV تقریبا دو سال قبل با تولید Daredevil وارد عرصه تولید سریال‌های استریمی شد، و تاکنون پنج سریال (بزودی با The Punisher شش) ساخته که توسط شبکه‌ استریمی نت‌فلیکس به دست مخاطبین رسیده است. Marvel از Netflix استفاده کرد تا پا فراتر از استایل معمولی دیگر شخصیت هایش در سینما و تلویزیون بگذارد، و سعی کرد نگاه خاکی و واقع بینانه تری به تعدادی از قهرمان هایش داشته باشد.

سریال Daredevil با نقش آفرینی ﭼﺎﺭﻟﯽ ﮐﺎﮐﺲ که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد شروع تمام وقایع بود، عملکرد فوق العاده بازیگران سریال و ماجراهای هیجان انگیز آن باعث رضایت سازنده و بیننده شد، و راه را برای تولید فصل دوم هموار کرد. سفر مت مورداک در فصل دوم نیز به سریال هشت قسمتی The Defenders (مدافعان) منتهی شد. قوس داستانی او در این مینی سریال و اتفاق های قبل از آن به طرفداران کتاب هـای مصور ﺑﯽﺑﺎﮎ این نوید را داد که ممکن است برای فصل سوم از یک خط داستانی معروف الهام گرفته شود، و وقتی که بازگشت ﻭﯾﻨﺴﻨﺖ ﺩﻥ ﺁﻓﺮﯾﻮ در نقش ویلسون فیسک برای فصل جدید تایید شد، این احتمال افزایش پیدا کرد.

خبر بازگشت فیسک برای فصل سوم چند هفته قبل تایید شد و ﺩﻥ ﺁﻓﺮﯾﻮ بتازگی خبر داده است که در حال آماده شدن برای حضورش در فصل جدید می باشد. این بازیگر دو روز قبل با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که در حال رفتن به سوی مارول است تا در اولین جلسه مطالعه ﻓﯿﻠﻢنامه فصل سوم Daredevil شرکت کنـد. تا اینجا در مورد زمان شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل سوم حرفی زده نشده اما همین توییت می تواند نشانه ای برای این باشد که تولید قرار است خیلی زود آغاز شود.

شخصیت فیسک هنوز بعنوان بهترین شرور تلویزیونی مارول شناخته می شود، و حتی زمانی که او را در مقیاس دنیای سینمایی مارول می سنجند هم در جایگاه بالایی قرار می گیرد. بنابراین کاملا قابل درک است که چرا طرفداران مشتاق بازگشت او هستند و خوشبختانه او نقش پررنگ تری در فصل سوم دارد. او شخصیت اصلی فصل نخست بود، اما در فصل دوم وارد حاشیه شد و حالا قرار است یک بازگشت باشکوه داشته باشد. طرفداران نیز دیگر برای بازگشت او تحمل صبر کردن را ندارند، مارول نیز تایید کرده است کـه فصل سوم Daredevil سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد، یعنی بعد از فصل دوم دو سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج). بزودی تاریخ شروع تولید فصل سوم اعلام می شود و به دنبال آن خیلی زود اطلاعات دقیق تری به دستمان خواهـد رسید.

بیشتر بخوانید: ﮐﯿﻨﮓﭘﯿﻦ برای فصل سوم Daredevil (ﺑﯽﺑﺎﮎ) ﺑﺎﺯ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ!

Daredevil فصل 3

با توجه به حوادث پایانی سریال The Defenders (مدافعان)، فصل سوم Daredevil حال و هوای متفاوتی نسبت به دو فصل قبلی خواهد داشت. انتظار می رود که برای ساخت این فصل از خط داستانی کتاب مصور “تولد دوباره” شخصیت ﺑﯽﺑﺎﮎ الهام گرفته شود، که اگر این اتفاق رخ دهد، شخصیت ﮐﯿﻨﮓﭘﯿﻦ بدون شک نقش مهمی در وقایع آن خواهد داشت – این داستان بر روی از هم پاشیدن زندگی مت مورداک تمرکز دارد، چون ﮐﯿﻨﮓﭘﯿﻦ متوجه هویت واقعی دردویل می شود و باقی ماجرا که قابل پیش بینی است. البته این مورد هنوز بطور رسمی تایید نشده و در حال حاضر فقط یک نظریه می باشد. در این میان باید اشاره کنیم که بازگشت ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ و ﺍﻟﺪﻥ ﻫﻨﺴﻮﻥ (در نقش کارن پیج و فاگی نلسون) هم تایید شده، و جالب اینجاست هر دو شخصیت از قوس های مهم داستان “تولد دوباره” هستند.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.