بحران در زمین ایکس

اپیزود “بحران در زمین-ایکس” تمام Arrowverse را دور هم جمع می کند!!

خلاصه داستان اولین بخش از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار ساعته “بحران در زمین-ایکس” منتشر شد و خبر از حوادثی می دهد که قرار است در عروسی بری آلن و آیریس وست رخ دهد. این اکنون تبدیل به یک رویداد سالانه و قابل پیش بینی شده کـه قهرمانان چهار سریال ابرقهرمانی شبکه The CW (سوپرگرل، اَرو، فلش و افسانه های فردا) دور هم جمع میشوند تا از زمین در مقابل یک خطر بزرگ دفاع کنند. این روند از زمانی آغاز شد که بری آلن (با نقش آفرینی Grant Gustin) پا به سریال Arrow گذاشت و بعد از آن صاحب سریال انفرادی خودش The Flash شد، و هر ساله موفقیت های بیشتری را کسب کرد – پس از آن بارها شاهد وقوع ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین این دو سریال بودیم.

ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ چهار اپیزودی سال گذشته “تهاجم” نام داشت که قهرمانان دنیای تلویزیونی Arrowverse را در مقابل گروهی از بیگانگان به نام دومینیتورها قرار داد. این رویداد با استقبال بی نظیر طرفداران روبرو شد و پربیننده ترین شب ها را برای The CW رقم زد. اما پس از آن خیلی سخت بود که بخواییم درباره رویداد بعدی صحبت کنیم و حدس بزنیم که قرار است در آن چه اتفاق هایی رخ دهد. خوشبختانه طبیعت خارق العاده این سریال ها به نویسندگان اجازه می دهد که در خلق ستاریوهای مختلف محدودیتی نداشنه باشند. مثلا در هفته آینده می بینیم که شخصیت های اصلی چهار سریال ابرقهرمانی DCTV دور هم جمع می شوند تـا عشق بین بری و آیریس را جشن بگیرند – کـه قطعا بدون چند اتفاق عجیب و غریب ممکن نیست.

قهرمانان Arrowverse هرگز قادر به حفظ یک رابطه پایدار برای مدت طولانی نیستند، حداقل حوادث تاکنون رخ داده این را ثابت کرده است، اما بری و آیریس سعی دارند خلاف این را ثابت کنند. البته قبل از اینکه بتوانند، مراسم آنها دچار اختلال خواهد شد و قهرمانان در نهایت سر از زمین-ایکس در می آوردند و باید با یک تهدید جدید مقابله کنند. تا جایی که ما اطلاع داریم زمین-ایکس جایی است که در آن نازی ها برنده جنگ جهانی دوم شده اند. حتی بدتر از آن، فلشی شیطانی، سوپرگرل و کمانداری نازی دارد.

حال شبکه The CW اقدام به انتشار خلاصه داستان بخش اول رویداد “بحران در زمین-ایکس” کرده که از سریال Supergirl داستان آن آغـاز می شود. از قرار معلوم، کارا و الکس به زمین-۱ می آیند تا در عروسی بری و آیریس شرکت کنند، و سپس داستان شروع می شود. در خلاصه داستان این اپیزود آمده است که: “عروسی بری (بازیگر مهمان Grant Gustin) و آیریس (بازیگر مهمان Candice Patton) دوباره تمام بچه ها را دور هم جمع می کند، اما زمانی که شرورهای از زمین-ایکس به مهمانی حمله می کنند اوضاع ناجور می شود. تمام ابرقهرمان دوباره با هم متعد می شوند و با کمک ابردوستان خود مثل سیتیسن کلد (بازیگر مهمان Wentworth Miller)، ری (بازیگر مهمان Russell Tovey)، فلیسیتی اسموک (بازیگر مهمان Emily Bett Rickards)، آیریس وست و الکس دنورس (Chyler Leigh) سعی می کنند در مقابل قوی ترین شرورها مبارزه کنند. قدرتمندترین قهرمانان زمین – گرین ارو (بازیگر مهمان Stephen Amell)، سوپرگرل (Melissa Benoist)، فلش (مهمان Grant Gustin) و قناری سفید (بازیگر مهمان Caity Lotz) – تیم های خودشان را رهبری می کنند تا دنیا را نجات دهند.

در این اپیزود شاهد حضور یک شخصیت جدید به نام “ری” خواهیم بود؛ اوایل مهر ماه بود که اعلام کردیم راسل تووی قرار است نقش شخصیتی به نام ری (The Ray) را در کراس اور Arrowverse امسال بازی کنـد. تووی همچنین گفته شده که در سریال انیمیشنی Freedom Fighters: The Ray که بزودی روی آنتن CW Seed می رود، بجای این شخصیت صحبت خواهد کـرد. نسخه The CW شخصیت ری، با نام کامل ریموند “ری” تریل یک خبرنگار بوده که گروهی از دانشمندان دولتی را می یابد که بر روی یک پروژه مخفی کار می کنند؛ پروژه ای برای تبدیل نور به سلاحی با تخریب زیاد. اما قبل از اینکه بتواند یافته خودش را گزارش دهد، پروژه او را در معرض یک بمب نوری ژنتیکی قرار می دهد. بمب موفق به کشتن ری نمی شود و در عوض به او قدرت هایی بر پایه نور می دهد. با این توانایی ها، ری متوجه می شود که می تواند بجای گزارش بی عدالتی ها خودش دست بکار شود و جلوی آنها را بگیرد.

دیگر شخصیتی که در این رویداد حضور دارد سیتیسن کلد (Citizen Cold) است، او در واقع نسخه قهرمان لئونارد اسنارت از خط زمان فلشپوینت است. کاپیتان کلد در این ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با یک لباس جدید ظاهر می شود، همچنین باید اشاره کنیم که وینتورت میلر بازیگر نقش کاپیتان قرار است بزودی دنیای تلویزیونی Arrowverse را برای همیشه ترک کند. ظاهر این رویداد آخرین حضور این بازیگر دوست داشتنی در دنیای ابرقهرمانی خواهد بود. طبق اعلام شبکه The CW ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “بحران در زمین-ایکس” طی دو شب روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت، نخست دوشنبه هفته آینده ۲۷ نوامبر (ششم آذر) با سریال Supergirl و Arrow، سپس سه شنبه ۲۸ نوامبر (هفتم آذر) با سریال The Flash و Legends of Tomorrow.

منتظر انتشار تریلر رسمی این اپیزود باشید …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.