فصل 5 ماموران شیلد

اولین تریلر رسمی از فصل پنجم سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد): خارج از زمین!

اولین تریلر رسمی از پنجمین فصل سریال علمی-تخیلی Agents of SHIELD (ماموران شیلد) بلاخره از راه رسید و حالا به واسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به حوادث پیش رو داشته باشیم. شبکه تلویزیونی ABC در ابتدا قصد داشت این سریال را بعد از عملکرد ضعیف فصل چهارم و ناتوانی اش در کسب امتیاز مناسب، و جذب مخاطب لغو کند اما به لطف کمپانی دیزنی شبکه سفارش تولید فصل پنجم را صادر کرد، و حالا تیم شیلد این فرصت را دارد که یک سال دیگر هم در دنیای سینمایی مارول (معروف به MCU) به کاوش بپردازد. البته اینطور که به نظر می رسد و انتظار می رود، فصل جدید نسبت به قبلی ها خیلی متفاوت است و سازندگان حال و هوای آن را بطور کل تغییر داده اند.

حالا، ماموران سازمان شیلد می توانند باری دیگر به روی آنتن بازگردند، البته فصل جدید این سریال می توانست مدت ها قبل روی آنتن برود اما ABC و Marvel TV تصمیم گرفتند نخست فصل اول Inhumans (ناانسان ها) را پخش کنند و سپس به پخش فصل پنجم Shield بپردازند. البته این جلوی استودیو را برای تبلیغات سریال و نمایش چیزهای جدید پیش رو، مخصوصا موضوع خارج از زمینی فصل جدید نگرفت – شامل نمایش کری (Kree) می شود، که نخستین بار در پایان فصل اول آنها را مشاهده کردیم – که اتفاقا وقتی در صحنه پایانی فصل ۴ نوید آن داده شد بسیاری از طرفداران را متعجب و خیلی ها را هیجان زده کرد. Marvel TV اولین ۲۰ دقیقه از فصل پنجم Agents of SHIELD را طی همایش کامیک-کان نیویورک ۲۰۱۷ به نمایش گذاشت که البته عمومی نشد، اما حالا تریلر جدید نیم نگاهی به ما می دهد.

شبکه ABC ساعتی پیش اولین پرومو از فصل پنجم سریال Agents of SHIELD را به دنبال پخش اپیزود پایانی فصل نخست سریال Marvel’s Inhumans روی آنتن برد، که بواسطه آن می توانیم ملاقاتی مجدد با تیم شیلد داشته باشیم؛ ظاهرا بچه های تیم این بار قرار است با بیگانه ها سر و کله بزنند. البته کسانی که در همایش کامیک کان نیویورک حضور داشته اند نیازی به تماشای این تیزر هیجان انگیز ندارند. پیشنهاد می کنیم یک نگاه داشته باشید؛

طبق تایید شبکه، فصل پنجم سریال Agents of SHIELD در تاریخ ۱ دسامبر سال جاری (مصادف با جمعه ۱۰ آذر مـاه) روی آنتن می رود. اپیزود نخست دو ساعته خواهد بود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.