فصل دهم Shameless

فصل دهم سریال Shameless (ﺑﯽﺷﺮﻡ) ساخته می شود؟

اگر به یاد داشته باشید چند روز قبل بود که شبکه تلویزیونی شوتایم به طور رسمی سریـال کمدی-درام و پرطرفدار Shameless را برای فصل نهم تمدید کرد و نوید آن را برای سال ۲۰۱۸ داد. این خبر جالب در حالی منتشر شد که پخش فصل هشتم سریال بتازگی آغاز شده است – از روز یکشنبه هفته گذشته – و تاکنون تنها یک اپیزود از آن روی آنتن رفته است. اپیزود آغازین طبق انتظار با استقبال گرم طرفداران و مخاطبین شبکه روبرو شد، و در همین ابتدا فریاد موفقیت فصل هشتم را بلند کرد. اما یک سوال مهم؛ آیا داستان Shameless بعد از ۹ فصل به پایان می رسد؟ خب، ظاهرا اینطور نیست چون ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺍﭺ ﻣﯿﺴﯽ بازیگر اصلی این سریال در تازه ترین مصاحبه اش با TVInsider درباره آینده آن صحبت کرده و به نظر می رسد که امکان ساخت فصل دهم هم وجود دارد.

سریال Shameless که از پربیننده ترین نمایش های شبکه شوتایم و در حال حاضر طولانی ترین و پرامتیازترین نمایش آن است، فضایی کمدی-تاریک دارد و بیشتر وقایع آن در یکی از محله های جنوب شهری شیکاگو اتفاق می افتد، و اغلب به نمایش فقر و اعتیاد می پردازد. فرانک گلگر (با نقش آفرینی Macy) شخصیت اصلی سریال Shameless است و بیشتر ماجراهای سریال حول محور او می چرخد، یا به نوعی خود او عامل آنهاست؛ فرانک یک پدر واقعا نالایق، بی فکر و دائماً مست که سیاست های خاصی در زندگی کردن و ترتبیت بچه هایش دارد – همچنین با چیزی به اسم “غیرت” آشنایی ندارد. فرانک موجودی است که فقط دوست دارد زنده بماند و اصلا به چطور زنده ماندن اهمیتی نمی دهـد. او برای زنده ماندن دست به هر کاری می زنـد، دزدی یا مواد قاچاق می کند، اگر نیاز بود بچه خودش را گرو می گذارد و بهتر است بگوییم در واقع هیچ اهمیتی به خانواده نمیدهد.

فرانک در اولین اپیزودهای سریال خانواده خودش را در یک وضعیت افتضاح رها کرد و سراغ روش های خودش رفت. او شش بچه دارد، شامل فیونا (Emmy Rossum) که دختر بزرگ خانواده است و برای درست بزرگ کردن بچه ها نهایت تلاش خود را می کند، البته تا یک نقطه اینطور است و سپس تصمیم می گیرد بیشتر به فکر خودش باشد چون کسی از او تشکر نخواهـد کـرد، ولی او در کل هم پدر و هم مادر خواهر/برادرانش است و نهایتاً به آنها اهمیت می دهد. در حالی که سریال Shameless خودش را درگیر مسائلی مانند فقر و بهسازی بافت شهری کرده، بیشتر آن را به دلیل شوخی های مضحک و وقایع تکان دهنده اش می شناسیم. همچنین باید اشاره کنیم که سازندگان سریال از نمایش هیچ چیزی ترس ندارند و ظاهرا کاملا آزادند.

حال ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺍﭺ ﻣﯿﺴﯽ بازیگر اصلی این سریال در تازه ترین مصاحبه اش با TVInsider از جانب خودش گفته است که فکر می کند Shameless تا ۱۰ فصل ادامه خواهد یافت: “من کاملا مطمئن هستم که ما یک فصل دیگر خواهیم ساخت، شاید دو تا. ۱۰ از همه جهت به نظر می رسد تقریبا درست باشد، در غیر این صورت من ممکن است خسته شوم. خیلی هیجان انگیز که درباره پیدا کردن یک شخصیت بزرگ دیگر برای بازی کردن فکر کنید. اوه، به من گوش کنید. چه کسی را می خواهم گول بزنم؟ زمان Shameless به پایان خواهد رسید و من گریه و گدایی خواهم کرد، “لطفــ ــــاً، من عاشق فرانکم! فقط یک فصل دیگر! این را مجانی کار می کنم…!

فصل دهم Shameless

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده، اولین اپیزود از فصل هشتم با ۱٫۸۶ میلیون بیننده، پربیننده ترین اپیزود آغازین بعد از فصل سوم سریال بوده است – یعنی دومین شروع به کار پربیننده؛ همچنین ۵۰ درصد از اولین اپیزود فصل هفتم که سال گذشته روی آنتن رفت بیشتر تماشاچی داشته است. همچنین باید اشاره کنیـم کـه میانگین بینندگان فصل هفتم این سریال ۶٫۵ میلیون نفر بوده که رقم خوبی محسوب می شود. Shameless در حال حاضر پربیننده ترین سریال شوتایم است و تاکنون بیشترین امتیاز را در بین دیگر سریال های این شبکه کسب کرده است. در انتها باید اشاره کنیم که تولید فصل هشتم اخیرا به پایان رسیده و طبق معمول یکشنبه شب ها روی آنتن خواهد رفت. بعد از آن خیلی زود فصل نهم Shameless روی کـار می آید و احتمالا در یکی از روزهای سال ۲۰۱۸ پا به فاز تولید خواهد گذاشت.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.