deadpool-2-sequel-director

اولین پوستر از فیلم Deadpool 2 منتشر شد – دورهمی بچه ها برای روز شکرگزاری!

اولین پوستر از فیلم جدید کمپانی فاکس قرن بیستم، Deadpool 2 منتشر شد، که در آن می توانیم تمام شخصیت های اصلی فیلم را دور یک میز مشاهده کنیم. اولین قسمت Deadpool حوالی روز والنتاین سال گذشته پا به گیشه گذاشت و ﻭﯾﺪ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ دوست داشتنی و بانمک را با ظاهری جدید، بعد از سال ها انتظار به گیشه های سراسر جهان بازگردانند. با اینکه فیلم Deadpool تیم میلر – با بازی ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ در نقش ضد-قهرمان اصلی – بعد از سال ها سپری کردن در جهنم توسعه پا به گیشه گذاشت، استقبال طرفداران از آن فوق العاده بود و از آن یک فیلم پرفروش و موفق ساخت، Deadpool در میان فیلم های درجه-آر رکورد زد و با ۷۸۳,۱ میلیون دلار تبدیل به پرفروش ترین فیلم فرانچایز X-Men شد، بعلاوه مورد تحسین منتقدین و طرفداران مردان ایکس قرار گرفت، و در همین نقطه بود که استودیو تصمیم گرفت قسمت دوم آن را هم بسازد. ظاهرا ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ X-Men بیشتر از خودش می فروشد! پس چرا نه.

قسمت دوم فیلم سینمایی Deadpool قرار است تابستان سال آینده پا به گیشه بگذارد و پای دو شخصیت جدید و مشهور را به دنیای مردان ایکس باز کند؛ کابل (با نقش آفرینی Josh Brolin) و دومینو (Zazie Beetz). آقای ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ که ستاره اصلی فیلم و یکی از ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪگان آن است، وقتی که پروژه پا به فاز تولید گذاشت با انتشار تصاویری به طرفداران کمک کرد تا اولین نگاه خودشان را به این دو شخصیت داشته باشند. اکنون، در حالی که زمان زیـادی تا انتشار اولین تریلر رسمی فیلم نمانده، پوستر رسمی از Deadpool 2 به دست منتظران رسیده است.

خود ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ این پوستر را در حساب رسمی توییتر خودش منتشر کرد و همانطور که خودتان می بینید تمام شخصیت های اصلی فیلم را دور یک میز جمع کرده است، حتی راننده تاکسی ددپول را هم کنار بقیه می بینیم. حاضرین در پوستر عبارتند از سه ستاره اصلی؛ ددپول، کابل، دومینو و شخصیت های فرعی شامل ﺁﻝ ﮐﻮﺭ (Leslie Uggams)، ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ (Brianna Hildebrand)، ونسا (Morena Baccarin)، دوپیندر (Karan Soni)، ﻭﯾﺰﻝ (T.J. Miller) و کلوسوس (Stefan Kapičić). در پوستر می توانیم استن لی، خالق بسیاری از شخصیت مارولی را هم مشاهده کنیم. دومین پوستر نیز توسط ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ منتشر شده و ددپول را بر روی کاور Good Housekeeping نشان می دهد و واقعا جالب است. یک نگاه بیاندازید:

Deadpool 2

ددپول 2

از ستارگان Deadpool 2 می توانیم به ﺭﺍﯾﺎﻥ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ در نقش ﻭﯾﺪ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ معروف به ددپول، ﻣﻮﺭﻧﺎ ﺑﺎﮐﺮﯾﻦ در نقش ونسا، ﺟﺎﺵ ﺑﺮﻭﻟﯿﻦ در نقش ناتان سامرز معروف به کابل، ﺑﺮﺍﯾﺎﻧﺎ ﻫﯿﻠﺪﺑﺮﻧﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﮕﺎﺳﻮﻧﯿﮏ ﺗﯿﻦﺍﯾﺞ ﻭﺭﻫﺪ، ﺍﺩﯼ ﻣﺎﺭﺳﻦ، Zazie Beetz در نقش ﻧﯿﻨﺎ ﺛﻮﺭﻣﻦ معروف به دومینو، ﺟﮏ ﮐﯿﺴﯽ، ﺍﺳﺘﻔﺎﻥ ﮐﺎﭘﯿﭽﯿﭻ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﯿﻮﺗﺮ ﺭﺍﺳﭙﻮﺗﯿﻦ معروف به ﮐﻠﻮﺳﻮﺱ، ﺗﯽ ﺟﯽ ﻣﯿﻠﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﺰﻝ، ﻟﺰﻟﯽ ﺍﻭﮔﺎﻣﺲ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻝ ﮐﻮﺭ، ﻫﺎﯾﻠﯽ ﺛﺎﻟﺚ و …اشاره کنیم. اکران این فیلم از یکم ژوئن ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۱۱ خرداد ۹۷ آغاز می شود.

قسمت دوم Deadpool توسط ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻟﯿﭻ کارگردانی شده، ﺭﺕ ﺭﯾﺲ و ﭘﺎﻝ ﻭﺭﻧﯿﮏ نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آن هستند. از آنجا کـه تولید این فیلم اخیرا به پایان رسیده خیلی زود شاهد انتشار تیزر و سپس تریلر رسمی آن خواهیم بود. پس منتظر باشید چون روزهای خوبی در پیش است و ما نیز چشم به راه هستیم…!

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.