سریال Shameless

سریال Shameless (ﺑﯽﺷﺮﻡ) برای فصل نهم تمدید شد!

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، شبکه تلویزیونی شوتایم بتازگی مجموعه تلویزیونی کمدی-درام Shameless را برای فصل نهم تمدید کرده است. این خبر در حالی منتشر شد که پخش فصل هشتم سریال بتازگی آغاز شده – از روز یکشنبه – و تاکنون تنها یک اپیزود از آن روی آنتن رفته است. این اپیزود با استقبال گرم طرفداران و مخاطبین شبکه روبرو شده، همچنین بد نیست بدانید که Shameless با نقش آفرینی ﻭﯾﻠﯿﺎﻡ ﺍﭺ ﻣﯿﺴﯽ در حال حاضر طولانی ترین و پرامتیازترین سریال شبکه است.

وقایع سریال Shameless با فضای کمدی تاریکی که دارد در یکی از محله های جنوب شهری شیکاگو اتفاق می افتد. فرانک گلگر (با نقش آفرینی Macy) شخصیت اصلی این سریال است؛ یک پدر نالایق و دائماً مست که سیاست های خاصی در زندگی کردن و ترتبیت بچه هایش دارد. فرانک موجودی است که فقط دوست دارد زنده بماند – چطورش مهم نیست – او برای زنده ماندن دزدی می کند یا دست به قاچاق مواد می زند، بچه خودش را گرو می گذارد و در واقع هیچ اهمیتی به خانواده نمیدهد، فرانک آن ها را در یک وضعیت افتضاح رها می کند. او شش بچه دارد، شامل فیونا (Emmy Rossum) که دختر بزرگ خانواده است و برای درست بزرگ کردن بچه ها نهایت تلاش خود را می کند، و در واقع هم پدر و هم مادر خواهر/برادرانش است. در حالی که سریال Shameless خودش را درگیر مسائلی مانند فقر و بهسازی بافت شهری کرده، بیشتر آن را به دلیل شوخی های مضحک و وقایع تکان دهنده اش می شناسیم.

حال طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی وبسایت ددلاین، شبکه شوتایم تصمیم به ساخت فصل نهم این سریال گرفته است. همچنین در این گزارش به موفقیت های قسمت اول فصل هشتم اشاره شد. ظاهرا این اپیزود با ۱٫۸۶ میلیون بیننده، پربیننده ترین اپیزود اول بعد از فصل سوم سریال بوده است – یعنی دومین شروع به کار پربیننده؛ همچنین ۵۰ درصد از اولین اپیزود فصل هفتم که سال گذشته روی آنتن رفت بیشتر تماشاچی داشته است. بد نیست بدانید که میانگین بینندگان فصل هفتم این سریال ۶٫۵ میلیون نفر بوده که رقم خوبی محسوب می شود. Shameless در حال حاضر پربیننده ترین سریال شوتایم است و تاکنون بیشترین امتیاز را در بین دیگر سریال های این شبکه کسب کرده است.

به دنبال کسب این موفقیت ها، ﺟﺎﻥ ﻭﻟﺰ که Shameless را از ﺭﻭﯼ یک ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ تلویزیونی ﺑﺮﯾﺘﺎﻧﯿﺎﯾﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺎﻡ اقتباس کرده، در تازه ترین بیانیه خود از شبکه شوتایم قدردانی نموده است. او گفته است که: “ما از شوتایم بسیار سپاسگذار هستیم که به ما فرصت ادامه دادن تولید Shameless را داد، این یک کار عشقی برای تمام ماست… ” در نهایت باید اشاره کنیم که تولید فصل هشتم اخیرا به پایان رسیده و طبق معمول یکشنبه شب ها روی آنتن خواهد رفت. بعد از آن خیلی زود فصل نهم Shameless روی کـار می آید و احتمالا در یکی از روزهای سال ۲۰۱۸ پا به فاز تولید خواهد گذاشت. پس تا اطلاعات بیشتر بزودی …

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.