نارنیا: صندلی نقره ای

به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ نقش اصلی فیلم Narnia 4 پیشنهاد شده است!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ ستاره سریال Stranger Things (چیزهای عیجیب) رسما پیشنهاد شده است تا در فیلم سینمایی Chronicles of Narnia: The Silver Chair (سرگذشت نارنیا: صندلی نقره ای) بازی کند، آن هم در نقش اصلی. این فیلم اقتباسی است از کتابی به همین نام نوشته ﺳﯽ. ﺍﺱ. ﻟﻮﺋﯿﺲ خالق مجموعه کتاب پرطرفدار سرزمین نارنیا. با توجه به اینکه اکنون هفت سال از زمانی که سومین قسمت از فرانچایز سینمایی Narnia، با عنوان کشتی سپیده پیما پا به گیشه گذاشت و چندان موفق عمل نکرد، قسمت چهارم قرار است خونی تازه درون رگ های این مجموعه فیلم تزریق، آن را احیا و حکم یک ریبوت را برای آن ایفا کند. ما اکنون سالهاست که منتظر شروع تولید The Silver Chair هستیم و بتازگی تایید شده که جو ﺟﺎﻧﺴﺘﻮﻥ، سازنده فیلم Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: اولین انتقامجو) قرار است آن را کارگردانی کند.

فیلم The Silver Chair توسط ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪﻧﻮﯾﺲ مشهور ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻣﮕﯽ (Life of Pi) از کتابی به همین نام اقتباس می شود، که در واقع چهارمین کتاب از مجموعه سرگذشت نارنیاست و در آن شاهد حضور ﺍﻭﺳﺘﺎﺱ ﺍﺳﮑﺮﺍﺏ – که در قسمت سوم همراه با بچه های پونسی به سرزمین نارنیا سفر کرد – و رفیق مدرسه ای او جیل پول هستیم که گذرشان به سرزمین افسانه ای نارنیا می خورد. در این قسمت دیگر خبری از پونسی ها نیست، بعد ﺍﺯ ﻭﻗﺎﯾﻊ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ قسمت ﺳﻮﻡ ﺍﻭﺳﺘﺎﺱ ﺍﺳﮑﺮﺍﺏ ﺩﭼﺎﺭ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﻓﺎﺣﺸﯽ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺑﻬﺘﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺧﻼﻗﺶ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ و زمانی که فرزند پرنس کاسپین ربوده می شود، او را به نارنیا فرا می خوانند. حال به ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ پیشنهاد شده که در نقش جیل پول بازی کند.

وبسایت THS ساعتی پیش با انتشار یک گزارش این خبر را به اشتراک گذاشت، اما در این گزارش تایید نشد که ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ پیشنهاد ارائه شده را رد کرده است یا اینکه تایید. بنابراین باید منتظر انتشار گزارش های دقیق تر باشیم تا قضیه برایمان روشن شود. باید اشاره کنیم که این بازیگران بااستعداد قرار است در فصل سوم Stranger Things هم بازی کند بنابراین هنگام قبول یا رد کردن پیشنهاد حضور در Chronicles of Narnia باید آن را نیز در نظر بگیرد. ولی اگر در نهایت قبول کند و با استودیو قرارداد ببندد قطعا کمک بزرگی به زنده کردن این فرانچایز سینمایی خواهد کرد.

در همین رابطه: ﻓﯿﻠﻢبرداری Narnia: The Silver Chair (نارنیا: صندلی ﻧﻘﺮﻩﺍﯼ) زمستان ۲۰۱۸ آغاز می شود

ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ با حضور درخشانش در Stranger Things نشان داد که بازیگری بی نظیر و تواناست، حال حضور در فیلم حماسی-تاریخی Narnia می تواند مانند یک برگ برنده برای او باشد. از طرفی حضورش در این فیلم باعث تغییر فضای آن خواهد شد و می تواند به کارگردان جدید در رسیدن به اهدافش – زنده کردن فرانچایز و ﺑﺎﺯﺭﺍﻩﺍﻧﺪﺍﺯﯼ آن – کمک بزرگی کند. در ضمن سازندگان Narnia 4 واقعا می خواهند از Silver Chair برای زنده کردن Chronicles of Narnia استفاده کنند نه اینکه فقط یک فیلم فانتزی معمولی بسازند، بنابراین کاملا قابل درک است که به دنبال بازیگران مشهور و توانا باشند تا در نقش شخصیت های اصلی فیلم ظاهـر شوند. بنابراین خود ﻣﯿﻠﯽ ﺑﺎﺑﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ هم یک برگ برنده برای استودیو و سرمایه گذاران فیلم جدید است.

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.