الی ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ

ﺍﻟﯽ ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ در فصل هشتم Game Of Thrones حضور ندارد!

الی ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ بازیگر نام آشنای سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در تازه ترین اظهاراتش تایید کرد که احتمالا برای فصل هشتم باز نخواهد گشت. شخصیت او در سریال “مرا رید” نام دارد.

در سریال Game of Thrones یک رسم عادی است که ما همواره فرصت ملاقات با شخصیت هایی را پیدا می کنیم که شاید هرگز نیازی به دیدار مجدد با آنها نداشته ایم، اما فصل هشتم ممکن است در نهایت کمی تغییر ایجاد کند و بعضی از شخصیت ها را باز نگرداند. مثلا یکی از ستارگان قدیمی سریال که از ابتدا در داستان حضور داشته است، الی ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ می گوید ممکن است جزو بازیگران فصل هشتم نباشد. البته از آنجا مسابقه برای تصاحب تخت آهنی به پایان خودش نزدیک شده، انتظار می رود که از تعداد بازیگران هفت پادشاهی هم به مرور کاسته شود.

الی ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ در تازه ترین مصاحبه اش با Metro فاش کرد که هنوز چیزی درباره بازگشتش به سرزمین یخ و آتش نشنیده است. این بازیگر ۲۷ ساله می گوید امیدی برای بازگشت ندارد: “تا جایی که من می دانم باز نمیگردم. نمی دانم. جالب است چون همیشه از من سوال میشود ‘چه اتفاقی قرار است بیافتند؟ شما در آن هستید؟ واقعا حقیقت این است که من نمی دانم … من منتظر زنگ تلفن می مانم و سپس اتفاق می افتد، اما زنگ نزده پس نمی دانم. در یک نقطه متوجه خواهم شد که آیا در آن هستم یا نه، اما الان اطلاعی ندارم و هنوز کشف نکردم…

سریال Game of Thrones ممکن است تا سال ۲۰۱۹ بازنگردد، اما با توجه به اینکه بازیگران بتازگی جلساتی برای خواندن ﻓﯿﻠﻢنامه داشته اند و بازیگران بزرگ سریال هم اخیرا جمع شده اند، اینطور به نظر می رسد که شخصیت مرا در حاشیه قرار گرفته و به جمع دیگر شخصیت های فراموش شده پیوسته است. البته امکان بازگشت الی ﮐﻨﺪﺭﯾﮏ به سریال هنوز وجود دارد و تا زمانی که بطور رسمی تایید نشده نمی توانیم از غیبتش مطمئن باشیم. شخصیت مرا از فصل سوم در سریال حضور داشته و کسی بود که ﺑﺮﻥ ‏‏(با نقش آفرینی ﺍﯾﺰﺍﮎ ﻫﻤﭙﺴﺘﺪ ﺭﺍﯾﺖ‏) را به سلامت از دیوار رد کرد و به وینترفل رساند – هیچگاه نقش پررنگی نداشت اما تاثیرگذار بود. در فصل ششم نقش بیشتری ایفا کرد، مخصوصا در صحنه غم انگیز مرگ “هودور” و مواجه شدن با وایت واکرهای خشمگین. اما در پایان فصل هفتم ماموریت خود را با موفقیت به پایان رساند و تصمیم گرفت که راه خودش را برود، حال معلوم نیست که دوباره شاهد حضور او در سریال خواهیم بود یا نه.

همانطور که خبر دارید فقط شش اپیزود برای طرفداران سریال باقی مانده تا در نهایت معلوم شود چه کسی قرار است بر روی تخت آهنین بنشیند، و بلاخره زمان وداع با دستروس و ملتش فرا رسیده است؛ طبق تایید سازندگان فصل هشتم در تنها ۶ اپیزود روی آنتن شبکه HBO خواهد رفت اما پرهزینه ترین فصل سریال است و طولانی ترین اپیزودها را شامل خواهد شد، حتی شنیده ایم که بعضی از آنها تا ۹۰ دقیقه هم می رسند! حال با توجه به زمان شروع تولید، و در نظر گرفتن تاخیرهای احتمالی در پروسه تولید، می توانیم بگوییم که تا قبل از سال ۲۰۱۹ خبری از فصل پایانی این سریال حماسی نخواهد بود.

Rating: 1.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.