لیگ عدالت

ملاقات بری آلن با پدرش در تبلیغ تلویزیونی جدید Justice League (لیگ عدالت)

ساعتی پیش صفحه رسمی Justice League در توییتر اقدام به انتشار یک تبلیغ تلویزیونی جدید از فیلم کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی به نسخه سینمایی هنری آلن پدر شخصیت بری آلن، و تعدادی از دیگر شخصیت های فیلم جدید داشته باشیم. از آنجا که کمتر از دو هفته تا شروع اکران جهانی Justice League (لیگ عدالت) مانده است هر روزه شاهد انتشار تیزر و تصاویری جدید از فیلم هستیم که بواسطه آنها می توانیم نگاهی اجمالی به وقایع و شخصیت های آن داشته باشیم تا برای شروع اکران آماده شویم. البته کسانی که دوست دارند فیلم برایشان هنگام شروع اکران کاملا تازگی داشته باشد باید به تبلیغات توجه ای نکنند چون تا همین جا هم بسیاری از وقایع فیلم را فاش کرده اند.

البته با وجود اینکه تاکنون تعداد زیادی تریلر، تبلیغ تلویزیونی و کلیپ منتشر شده است هنوز Justice League حرف های نگفته زیادی دارد که هنگام شروع اکران برای طرفداران فاش خواهد شد. شخصیت های فرعی زیادی در فیلم حضور دارند که تاکنون در تبلیغات به آن اشاره ای نشده است و از حضورشان اطلاعی نداریم یا توجه نکرده ایم، حتی شاید در فیلم شاهد اشارات و کامیوهای غافلگیرکننده ای باشیم که اصلا از آنها خبر نداریم. همچنین در Justice League شخصیت هایی حضور دارند که در فیلم های آینده DCEU آنها را مجددا ملاقات خواهیم کرد، مثل مرا همسر آکوامن یا هنری آلن پدر بری آلن که به ترتیب در فیلم های Aquaman و Flashpoint حضور خواهند داشت. حال در تیزر جدید می توانیم هنری را مشاهده کنیم، همچنین چند صحنه از واندر وومن و سایبورگ ببینیم؛

این تیزر کوتاه اما مهیج بتازگی توسط حساب توییتر فیلم Justice League منتشر شده و بواسطه آن می توانیم نگاهی به تعدادی از شخصیت های فرعی و اصلی فیلم، شامل هنری آلن (با نقش آفرینی Billy Crudup) داشته باشیم که زندانی است و پسرش به ملاقات او آمده است [چه صحنه آشنایی]. او پسرش را نصیحت می کند:

در فیلم جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (معروف به DCEU) شاهد حضور دو ابرقهرمان مشهور، بتمن (با نقش آفرینی Ben Affleck) و واندر وومن (Gal Gadot) خواهیم بود که در پی تعدادی قهرمان می روند تا با هم برای یک مبارزه بزرگ و سرنوشت ساز آماده شوند. در Justice League بتمن و واندر وومن گروهی از بزرگترین ابرقهرمانان زمین را دور هم جمع کنند تا برای مقابله با موجوی خبیث به نـام ﺍﺳﺘﭙﻦﻭﻟﻒ (Ciaran Hands) آماده شوند. او و ارتشش برای دست یابی به جعبه های مادر پا به دنیای ما می گذارند، در شرایطی که دنیا بدون محافظ مانده است. با مرگ ظاهری سوپرمن، بتمن تلاش می کند برای محافظت از انسان ها یک تیم از بهترین ابرقهرمانان را دور هم جمع کند قبل از اینکه بیگانگان شرور کره زمین را به نابودی بکشانند.

فیلم Justice League از تاریخ ۱۷ نوامبر (جمعه ۲۶ آبان) پا به گیشه های آمریکای شمالی می گذارد.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.