فیلم سینمایی The Flash

فیلم سینمایی Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ) بزودی صاحب کارگردان می شود

با توجه به صحبت های تازه ﺗﻮﺑﯽ ﺍﻣﺮﯾﮏ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ، کمپانی وارنر بروس بزودی با یک فیلمساز برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی Flashpoint، اولین فیلم انفرادی شخصیت فلش با نقش آفرینی ازرا میلر قرارداد می بندد. کمتر از دو هفته تا شروع اکران فیلم سینمایی ابرقهرمانی Justice League (لیگ عدالت) مانده و طرفدارن بزودی یک ملاقات واقعی با بری آلن خواهند داشت. ازرا میلر جزو شخصیت های اصلی این فیلم است، برخلاف دو فیلم قبلی اش در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (معروف به DCEU)؛ او برای اولین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) لباس فلش را پوشید، و سپس حضوری چند ثانیه ای در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) داشت، اما این بار قرار است که او را در بین ستارگان اصلی فیلم مشاهده کنیم. البته لیگ عدالت حکم یک رونمایی را برای بری آلن دارد و استودیو اکنون در تلاش است تا اولین فیلم انفرادی او را تولید کند.

کارگردان فیلم سینمایی Dope ﺭﯾﮏ ﻓﻤﻮﯾﻮﺍ سومین کارگردانی بود که سال گذشته پروژه سینمایی The Flash را ترک کرد – بیشتر بخاطر اختلاف نظر با کمپانی – و بعد از طی شدن پروسه بازنویسی ﻓﯿﻠﻢنامه بود که اعلام شد فیلم انفرادی ازرا میلر قرار است با نام Flashpoint پا به گیشه بگذارد. حال می دانیم که ﻓﯿﻠﻢنامه اصلاح و نام فیلم انتخاب شده، ولی جستجو برای یافتن یک کارگردان مناسب همچنان ادامه دارد، تازه ترین گزارش های منتشر شده هم می گویند که سرنوشت تولید فیلم سینمایی Flashpoint (و دیگر فیلم های کمپانی DC) به عملکرد Justice League بستگی دارد.

وبسایت Wall Street Journal طی روز دوشنبه با انتشار یک گزارش تازه درباره Justice League اطلاعات تازه ای از این فیلم را در اختیار طرفداران قرار داد. در انتهای گزارش به تعدادی از شخصیت های این فیلم و آینده آنها در سینما اشاره شد. مثلا اشاره ای کرد به فیلم انفرادی شخصیت بری آلن و از زبان مدیر عامل کمپانی وارنر، ﺗﻮﺑﯽ ﺍﻣﺮﯾﮏ بروس گفت که این فیلم در اولویت قرار دارد. سپس در صفحه توییتر سایت اشاره شد که ممکن است خیلی زود نام کارگردان این فیلم سینمایی فاش شود. حال دقیقا معلوم نیست وارنر بروس قرار است بعد از تماشای عملکرد Justice League در مورد ساخت فیلم Flashpoint تصمیم بگیرد یا اینکه طبق گفته WSJ در آستانه استخدام یک کارگردان قرار دارد. اما در هر حالت اگر چنین فیلمی ساخته شود، قطعا از آثار درخشان ژانر ابرقهرمانی خواهد بود.

حتما بخوانید: فیلم سینمایی Flashpoint (ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ): از مرگ بتمن تا اسارت سوپرمن!

Flashpoint

بد نیست بدانید «ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ» نام یک سری از کمیک بوک های کمپانی DC Comics است که توسط رئیس DC Films ﺟﻒ ﺟﺎﻧﺰ نوشته شده و ﺍَﻧﺪﯼ ﮐﻮﺑﺮﺕ، ﺍَﻟِﮑﺴﯿﺎ ﺳﯿﻨﮑﻠﺮ و Sandra Hope طراحان آن هستند. در این داستان، بری آلن در دنیایی بیدار می شود که آن را نمی شناسد! او دیگر یک تندرو نیست، دیگر لیگ عدالتی وجود ندارد و ابرقهرمان هایی که پیش از این می شناخته کاملا تغییر کرده انـد. مادرش زنده است، در حالی پدرش به دلیل حمله قلبی فوت کرده است اما هرگز به زندان نرفته!! او مجاب می شود که بتمن را بیابد، اما خیلی زود متوجه می شود که بتمن بروس وین نیست و بلکه پدر اوست، یعنی توماس وین، که بعد از مرگ پسرش (که در همان کوچه و همان لحظه کشته شد) تبدیل گشت به یک شورشی. آنها با هم همان حادثه ای که بری طی آن قدرت هایش را دریافت کرد را بازسازی می کنند و در دومین تلاششان بلاخره جواب می دهد. سپس بری تصور می کند که تمام این اتفاق ها تقصیر ایبارد ثاون معروف به فلش-معکوس بوده است بنابراین به دنبال او می روند تا راه حلی برای درست کردن همه چیز پیدا کنند.

بعد از یک سری اتفاقات، فلش و بتمن در کنار سایبورگ کال-ال را از زندان فراری می دهند – ظاهرا او توسط دولت زندانی شده، کال-ال از دوران کودکی و زمانی که فاش شد با دریافت انرژی خورشید تبدیل به فردی قدرتمند می شود در زندان نگهداری شده تا تبدیل به سوپرمن نشود. سپس آنهـا در میانه جنگ آکوامن و زن شگفت انگیز که جنگی بین آمازونی ها و آتلانتایی هاست گرفتار می شود! (عواقب یک شکست در تلاش برای ازدواج سیاسی)؛ و در نهایت با فلش-معکوس روبرو می شوند، و در نهایت فاش می شود او نبوده که موجب ﻓﻠﺶﭘﻮﯾﻨﺖ شده، بلکه بری بـوده است. و ….

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.