کاپیتان کلد

کاپیتان کلد در حال ﻓﯿﻠﻢبرداری آخرین اپیزودهایش است!

اینطور به نظر می رسد کـه دنیای تلویزیونی Arrowverse قرار است بزودی با یکی از شخصیت پرطرفدار خودش برای همیشه خداحافظی کند؛ ستاره سریال های Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) و The Flash (فلش) ﻭﻧﺘﻮﺭﺕ ﻣﯿﻠﺮ تایید کرد که در حال ﻓﯿﻠﻢبرداری آخرین صحناتش بعنوان کاپیتان کلد است.

یکی از درخشان ترین شخصیت های فصل آغـازین مجموعه تلویزیونی The Flash بدون شک کاپیتان کلد با نقش آفرینی تماشایی ﻭﻧﺘﻮﺭﺕ ﻣﯿﻠﺮ (فرار از زندان) بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت. اسنارت و شریکش در جرم و جنایت، میک روری (با نقش آفرینی Dominic Purcell) بعد از حضور در سریال Flash با هم به جمع شخصیت های ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ افسانه های مسافر زمان، Legends of Tomorrow پیوستند. در همین سریال هم اسنارت تبدیل به یک شخصیت محبوب شد و مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. با این حال یک پایان غافلگیرکننده برای کاپیتان کلد رقم خورد و در کمال تعجب دیدیم شخصیتی که در ابتدا فقط به خودش اهمیت می داد نهایتا جان خود را برای نجات دوستانش فدا کرد. داستان او در پایان فصل اول Legends به انتها رسید.

امـا به لطف وجود فناری مسافرت در زمان – یا داشتن این قدرت – ما دوباره شاهد حضور اسنارت در هر دو سریال Legends of Tomorrow و The Flash بودیم و خواهیم بود، البته دیگر مانند گذشته نقش او پررنگ نیست و بیشتر حکم مهمان را دارد. اما حالـا اینطور به نظر می رسد که همین حضور کوتاه هم رو به پایان است. میلر با انتشار یک پست در صفحه اینستاگرام خود تایید کرد که در حال ضبط آخرین اپیزودهایش بعنوان کاپیتان کلد است، او همچنین از عوامل و بازیگران قدردانی کرد: “در حال ضبط بعضی از آخرین اپیزودهایم بعنوان کاپیتان کلد/لئونارد اسنارت در افسانه های فردا و سریال فلش هستم… سپاسگزارم – حالا و بعدا – از بازیگران بااستعداد و عوامل سخت کوش… ممنون…

در حالی که این خبر قطعا موجب ناراحتی طرفداران این شخصیت می شود، چندان هم تکان دهنده نیست و کاملا قابل انتظار بود. اسنارت بعد از اینکه نقشی مهم در هر دو سریال The Flash و Legends of Tomorrow ایفا کرد، تبدیل گشت به یک شخصیت مهمان برای دو فصل گذشته و تا جایی که اکنون خیلی کمرنگ شده است. میلر در این اطلاعیه فاش نکرد که علت خروجش از دنیای Arrowverse دقیقا چیست، اما ممکن است قصد داشته باشد حرفه بازیگری را در خارج از دنیای ابرقهرمانی تجربه کند – و خارج از دنیای فرار از زندان. این هنوز یک افسوس بزرگ است که کاپیتان کلد هرگز بعنوان یکی از تبه کاران اصلی سریال The Flash ظاهر نشد، با اینکه که او از بزرگترین دشمنان بری آلن بوده است هرگز شرور اصلی این سریال نبود. حضور اسنارت در Legends of Tomorrow وقوع این اتفاق را به تاخیر انداخت اما حالا به نظر می رسد که هرگز قرار نیست شاهد آن باشیم.

بدون شک کاپیتان کلد از دوست داشتنی ترین و بهترین شرورهای سریال The Flash بوده، حضورش در Legends of Tomorrow هم به جذابیت سریال کمک بزرگی کرد، اما حیف که زمان خداحافظی نزدیک است …

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.